Препарати

Пантогор гель для суглобів: склад, спосіб застосування, відгуки

Пантогор гель для суглобів: склад, спосіб застосування, відгуки

Склад засобу

До складу гелю входять 100% натуральні компоненти:

 • Головним компонентом є панти канадського Мара.
 • Екстракт маклюри.
 • Екстракт Диявольського кігтя.
 • Екстракт Адамова кореня.
 • Екстракт золотого вуса.

Кожен компонент має свій корисним властивістю. Панти канадського Мара, впливаючи на суглобову тканину, запобігають подальшому руйнуванню і стимулюють природні регенеративні процеси організму. Маклюра зупиняє запальний процес в ураженій тканині, за рахунок чого тканину перестає руйнуватися.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Диявольський кіготь робить сильний знеболюючу дію. Адамов корінь відновлює колишню еластичність і мобільність суглобів. І останній компонент в нашому списку, але не останній по чиниться дії золотий вус, який впливаючи на імунні процеси організму, зупиняє самознищення організму.

В комплексі ці компоненти дію як синергисти, тобто доповнюють і підсилюють терапевтичний ефект один одного. Механізм дії препарату заснований на унікальних компонентах і їх синергизме.

Показання і протипоказання до застосування

Даний препарат призначений для лікування всіх захворювань суглобів опорно-рухового апарату, перелік деяких з них:

 • Артрити.
 • Артрози.
 • Остеохондроз.
 • Бурсит.
 • Ревматизм.
 • Хвороба Бехтерева.
 • Синдром Рейтера .
 • Спортивна та побутова травма.
 • Подагра.
 • Хвороба Гоффа.
 • і інші захворювання суглобів

Застосування при артритах і артрозах

Препарат має сильну знеболюючу дію, уповільнює аутоімунні проц сси, що лежать в основі артритів і артрозів, гальмує прояви дегенеративно-дистрофічних явищ. Під дією препарату суглоби стають рухливими, відновлюється безболісна пронация і супінація, згинання та розгинання суглобів.

Пантогор гель для суглобів: склад, спосіб застосування, відгуки

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

При травмах

Травма це вплив механічної сили на суглоб, в результаті якого відбувається пошкодження суглобів, що призводить до повної або часткової втрати функціональності. Пантогор за рахунок стимуляції регенераторних процесів швидко відновлює втрачені функції.

При бурситі

Бурсит це запалення суглобової сумки суглоба. Клінічно проявляється підняттям температури, набряком в місці ураження, загальним нездужанням, болем, скутістю суглобів і втрати їх мобільності. Гель пантогор надає потужний знеболюючу дію, запобігає руйнівну дію інфекційного агента на суглоб. Пантогор при такому захворюванні зазвичай використовують в комплексному лікуванні разом з нестероїдними протизапальними засобами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Застосування препарату Дьюралан для лікування суглобів

Протипоказання і побічні ефекти

В ході великої кількості клінічних досліджень не було виявлено жодних побічних ефектів. Даний препарат не має протипоказань, так як повністю складається з натуральних природних компонентів. Величезною перевагою перед іншими препаратами є можливість його застосування при вагітності, алергії і у дітей.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Спосіб застосування препарату

Перед застосуванням необхідно очистити уражену ділянку, рекомендується промити теплою водою. Нанести на хвору ділянку невелику смужку гелю (7-10 см завдовжки). Круговими рухами втирати гель до його повного всмоктування. Препарат необхідно використати протягом місяця. Після проведеного курсу ви відчуєте себе заново народився.

Препарат надає сильне знеболювальне дію, уповільнює аутоімунні процеси, які лежать в основі артритів і артрозів, запобігає руйнуванню суглобів і стимулює регенерацію суглобової тканини. В даний час пантогор не має структурних аналогів.

Де можна придбати

Препарат не можна купити в аптеках. Пантогор можна купити на офіційному сайті виробника. Вам необхідно заповнити бланк замовлення і дочекатися дзвінка для уточнення, в якій кількості ви хочете його придбати, Вашу електронну адресу та спосіб доставки. Замовлення можна отримати відправленням поштою в найближчому поштовому відділенні або кур’єром. Оплата замовлення здійснюється після отримання товару. Вартість препарату 2000 тисячі рублів. Термін придатності 2 роки з дня виготовлення. Зберігати в сухому місці, при температурі 25 градусів.

Відгуки

 1. Вболіваю на ревматоїдний артрит 2,5 року. Після кожної тривалої прогулянки під вечір починають хворіти колінні суглоби, що тільки не перепробувала, в тому числі і народні засоби, нічого не допомагало. І ось недавно відкрила для себе мазь пантогор, який став для мене рятівником. Через 20 хвилин після нанесення болю як не бувало.
 2. Привіт місяць користувалася пантогором. В цілому препарат залишив позитивні враження. Застосовувала як знеболюючий засіб, хворів лікоть після травми. Єдиним недоліком вважаю вартість, так як є більш дешеві мазі та гелі з подібним принципом дії.
 3. Добрий день! В юності займався бойовими мистецтвами. Зараз мені 40 років і мої колишні травми дають про себе знати. Останнім часом постійно мучили ниючі болі в колінах, за порадою друга купив через інтернет гель пантогор, який подіяв дуже швидко і вже через три тижні я відчував себе чудово.
 4. Страдаю артрозом вже дуже давно, скутість і біль в суглобах стали моїми постійними небажаними супутниками по життю. В інтернеті побачила гель пантогор і вирішила спробувати, мазала його протягом місяця, біль пішла майже відразу, а потім поступово пішла і скутість суглобів. Тепер постійно буду замовляти його для себе.
 5. Три роки тому мені поставили діагноз артрит і з того часу почалися мої муки. Біль виникала під час поганої погоди, найменших фізичних навантаженнях, а ще частіше на порожньому місці. Брала велика кількість протизапальних і знеболюючих засобів і вже зневірилася знайти, що-небудь дійсно варте. Три місяці тому знайшла в інтернеті гель пантогор, результат я відчула через два місяці. Вдячна даного препарату.
Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Артритозамін: показання, інструкція, відгуки

Lamaxima

Лікувальні властивості мазі Бом — Бенге для суглобів

Andrey

Препарат Серрата для зняття запалення і набряклості

Elena

Препарат Фанігану для зняття больового синдрому

Alex

Индовазин: інструкція, склад і аналоги

Dmitry

Застосування препарату Хіалубрікс для лікування суглобів

Bobby

Мета Т: показання, інструкція із застосування, відгуки

Serega

4 ефективних аналога Алфлутоп для лікування суглобів

Coolio

Від чого допомагає крем і мазь Долгит, в чому їх різниця?

Andrey

Залишити коментар