Лікування

Мазь Алезан: крем і гель для лікування суглобів

Мазь Алезан: крем і гель для лікування суглобів Многокомпонентность Алезан визначає не тільки його терапевтичну ефективність. Висока концентрація рослинних екстрактів і натуральних олій може стати причиною небажаних побічних проявів. Тому перед початком лікування необхідно звернутися для консультації до ревматолога або вертебролога.

Форма випуску

Вітчизняний виробник компанією НВЦ «Агроветзащіта» випускає велику терапевтичну лінійку Алезан. Для кожного, хто входить в її кошти компонента характерний певний спектр застосування і інтенсивність лікувального впливу. Препарати відрізняються також складом, переліком протипоказань і проявляються побічних ефектів. У терапії суглобових хвороб і для профілактики деструктивно-дегенеративних змін використовуються такі лікарські форми Алезан:

 • крем з хондропротекторами.
 • крем з Мірамістином (хлоргексидин) і фракцією АСД.
 • охолоджуючий гель для попередження травмування.
 • гель розігріваючий.
 • крем-гель 2 в 1 з охлаждающе-зігріваючий ефект.

Крем і гелі Алезан для суглобів розфасовані по 100,0 мл і 250,0 мл в туби з полімерних матеріалів. Для тривалого курсового лікування доцільно придбати зовнішній засіб 500,0 мл у флаконах з дозатором. Це дозволить заощадити гроші і час на відвідування аптеки. Вторинної упаковкою препаратів служить картонна коробка з вкладеною всередину анотацією.

Склад, лікувальну дію і показання до застосування

Фармакологічні властивості всіх лікарських форм Алезан базуються на дії входять до їх складу активних і допоміжних інгредієнтів. Загальна складова для гелів і кремів для суглобів Алезан — дистильована вода, збагачена іонами срібла. Мікроелемент володіє вираженою антисептичною і бактерицидну активність. Він знищує патогенних мікроорганізми, попереджає вторинне інфікування уражених запаленням тканин.
Лікарська форма препаратів Алезан Вартість засоби для зовнішнього застосування в рублях Крем з хондропротекторами 0,1 л — 315. 0,25 л — 580. 0,5 л — 940 крем з Мірамістином (хлоргексидин) і фракцією АСД 0,1 л — 300. 0,25 л — 570. 0,5 л — 980 Охолоджуючий гель 0,1 л — 260. 0,25 л — 490. 0,5 л — 880 Розігріваючий гель 0,1 л — 310. 0,25 л — 580. 0,5 л — 970 Крем-гель 2 в 1 з охлаждающе-зігріваючим ефектом 0,1 л — 330. 0,25 л — 590. 0, 5 л — 950
Препарати першого вибору в терапії і суглобів — нестероїдні протизапальні засоби. Одне з них виражених побічних дій — уповільнення метаболізму гіалінових хрящів. Хондропротектори, що входять в крем Алезан, стимулюють біосинтез протеогліканів, підвищують функціональну активність хондроцитів. А після накопичення хондроїтину і глюкозаміну в суглобі вони надають знеболюючі дію. Це дозволяє знизити дози НПЗП, мінімізувати побічні ефекти.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Димексид - засіб для лікування п'яткової шпори

Крем з Мірамістином (хлоргексидин) і фракцією АСД

Ця лікарська форма призначена для терапії захворювань суглобів, які ускладнюються інфекційними ураженнями шкіри. У таких випадках запальний процес зазвичай розвивається в результаті травм — переломів, забоїв, вивихів, розтягнень, розривів зв’язкового-суглобового апарату. До складу крему входять такі інгредієнти:

 • Мірамістин (Хлоргексидин) — антисептик і дезінфікуючий засіб, що забезпечує санацію вогнищ патології.
 • фракція АСД — модулятор місцевого і загального імунітету, стимулятор регенерації тканин.

Мазь Алезан: крем і гель для лікування суглобів Препарат для локального нанесення містить також фітоекстракти ромашки, нагідок, шавлії. У терапії захворювань шкіри і суглобів особливий інтерес представляють флавоноїди з їх хімічного складу. Біологічно активні речовини оптимізують проникність вен, артерій, капілярів, нормалізує кровообіг. В пошкоджені тканини починають проникати поживні речовини і молекулярний кисень, запускаючи їх регенерацію.

Крем для суглобів і шкірних покривів Алезан з Мірамістином і АСД використовується при травмуванні зчленувань, пролежнях, сухих або мокли екземах. Лікарі призначають препарат на етапі реабілітації для профілактики інфікування, прискорення загоєння ран, післяопераційних швів, зв’язок і сухожиль.

Крем з хондропротекторами

хондропротекторну властивості препарату забезпечують глюкозамін, хондроїтин та колаген. Ці біологічно активні речовини є структурними елементами кісток, суглобів, хрящів, зв’язок і сухожиль. Для них характерна наступна лікувальна ефективність:

 • зміцнення тканин.
 • стимуляція вироблення організмом власних хондроцитов.

Мазь Алезан: крем і гель для лікування суглобів Хондроітин і глюкозамін — органічні сполуки, здатні усувати основну причину патологій опорно-рухової системи. Вони поступово уповільнюють, а потім зупиняють деструктивно-дегенеративні зміни тканин. У складі крему багато фітоекстрактів, джерелами яких стали лікарські трави.

В кремі для суглобів Alezan міститься природний стимулятор регенерації кісткових тканин — гірське очищене муміє. Воно пригнічує ферменти, що запускають деструктивно-дегенеративні процеси, сприяє продукуванню колагену і гіалуронової кислоти. А наявність у складі масел оливи, обліпихи пролонгує і посилює дію активних інгредієнтів препарату. Ці допоміжні компоненти також забезпечують трансепідермальних абсорбцію хондропротекторов в запальні вогнища.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Простріл у шиї: що це, причини, симптоми і лікування

Крем включається в терапевтичні схеми пацієнтів, у яких діагностовано суглобові патології. Він прискорює одужання при тендинітах, синовітах, бурситах, артритах, артрозах, поперекових, шийних і грудних остеохондрозах. Крем використовується на стадії загострення захворювання суглобах, для попередження хворобливих рецидивів.

Крем-гель 2 в 1 з охлаждающе-зігріваючим ефектом

Мазь для суглобів Алезан 2 в 1 надає комбіноване терапевтичну дію . Після її нанесення активні інгредієнти зменшують чутливість закінчень нервових волокон. Такий відволікаючий ефект клінічно проявляється в зниженні інтенсивності больових відчуттів. Через 20-30 хвилин починають діяти разогревающие компоненти. Вони покращують кровообіг в уражених запаленням тканинах, усуваючи дефіцит біологічно активних і поживних речовин. Нормалізується мікроциркуляція, знижується набряклість в області хворого суглоба. Терапевтичну ефективність визначає багатокомпонентний склад гелю:

 • кедрова, ялицеве, гвоздикове, евкаліптова, розмаринове, лавандова ефірні масла.
 • сабельник, ялівець, кипрей, босвелія, кінський каштан.
 • пекучий червоний перець.
 • камфора, ментол, терпентинне масло, гірське очищене муміє.

Диметилсульфоксид — один з активних інгредієнтів препарату. Завдяки високому вмісту сірки в хімічному складі він має виражену дезинфікуючу дію. Гель Алезан 2 в 1 призначається пацієнтам з гострими та хронічними суглобовими патологіями, в тому числі аутоімунними — ревматоїдний і псоріатичний артрити. Він ефективно усуває запалення, усуває болі, скутість рухів, ранкову припухлість суглобів. У спортивній медицині лікарський засіб використовується для відновлення м’язів після інтенсивних фізичних навантажень.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Алкалоїд капсаїцин, що міститься в червоному пекучому перці, сприяє порушенню генерації больових імпульсів. Під його впливом активуються чутливі термінали, збільшується локальний кровотік. Його прискорення стає причиною швидкої евакуації з суглобів кінцевих і проміжних продуктів запального процесу.

Гелі охолоджуючий і розігріває

Охолоджуюча мазь Алезан для суглобів через 5-10 хвилин після нанесення надає відволікаючу дію. Основні інгредієнти впливають на рецептори поперечно мускулатури. Людина перестає відчувати дискомфортні відчуття в м’язах, зазвичай пов’язані з інтенсивною руховою активністю. Анальгетичною ефективністю володіють такі компоненти гелю:

 • ментол і камфора.
 • евкаліптова, лавандова, м’ятна, лимонне ефірні масла.
 • розмариновий, шавлієвий, м’ятний фітоекстракти.

Мазь Алезан: крем і гель для лікування суглобів Препарат рідко використовується в терапії патологій, що протікають на тлі руйнування суглобових структур. Його застосування практикується в спортивній медицині для швидкого відновлення після тренувань.

Гель для суглобів Алезан розігріваючий застосовується для лікування остеохондрозів, синовитов, радикулітів, дорсалгій, миалгий, невралгій. Його фармакологічна дія заснована на високій концентрації в складі пекучого червоного перцю і терпентинного масла. Біологічно активні інгредієнти забезпечують приплив крові до ушкоджених тканин, заповнення дефіциту поживних речовин. Гвоздичне, кедрова, розмаринову, ялицеве, лавандова масла надають аналгетичну і стимулюючий зміцнення місцевого імунітету дію. А фітоекстракти звіробою, шабельника, босвелії, зніту, будяків прискорюють регенерацію тканин за рахунок нормалізації процесів метаболізму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Лікування запального процесу в суглобах ніг

Для ефірних масел характерні сильний запах, підвищена летючість, масляниста консистенція. Але на відміну від жирів вони не залишають плям на шкірі, одязі або постільній білизні. Після нанесення гелів Алезан і надання лікувальної дії біологічно активні сполуки поступово випаровуються при кімнатній температурі.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Інструкція по застосуванню

При правильному використанні гелю або крему Алезан для суглобів побічні реакції виникають рідко. Для їх профілактики слід провести попереднє тестування для визначення чутливості до інгредієнтів. Для цього невелику кількість засобу злегка втирають в згин ліктя або зап’ястя. Схильність до розвитку алергії відсутній, якщо через 40-45 хвилин на шкірі не виникне набряку, почервоніння і висипань.

Мазь Алезан: крем і гель для лікування суглобів Крем і гель наносять трохи вище області болю і запалення 2-3 рази на день. Разові, добові дози, тривалість терапевтичного курсу визначає лікуючий лікар. У відновний період досить втирати в шкіру 1-2 см смужки кошти. Це кількість скорочується, якщо в терапевтичній схемі присутні:

 • глюкокортикостероїди.
 • анальгетики.
 • нестероїдні протизапальні засоби.

Препарати з розігріваються ефектом можна використовувати при гострих запальних процесах. Для лікування хронічних патологій тривалість їх застосування — 2-3 тижні. Крем з хондропротекторами призначається пацієнтами на термін від 1 до 2 місяців. Після 10-денної перерви можна відновити терапію препаратом.

Мазь для суглобів Алезан не використовується для основного лікування захворювань суглобів і хребта. Це засіб для допоміжної терапії, найбільш часто рекомендований ревматологами в реабілітаційний період. Застосування Алезан без призначення лікаря знизить вираженості симптоматики, що нерідко змушує людину відкладати візит до лікаря, стає причиною прискорення процесу патології. Навіть незначна ниючий біль в шиї або попереку повинна стати сигналом для звернення до лікарняного закладу і своєчасної діагностики.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

витягування хребта

Pasha

інтерферон бета

Andrey

аспаркам

Murcia

Гімнастика Євдокименко для лікування артрозу тазостегнових суглобів

Serega

Мазі при артрозі колінного суглоба, тазостегнового, ліктьового і інших, види і показання до застосування

Pasha

Хвороба Келлера ( 1 і 2 ) у дорослих і дітей: симптоми, діагностика та лікування

Axel

уколи Актовегін

Dmitry

Поліартрит: що це, причини, симптоми і лікування

Elena

Баралгін в ампулах

Megusta

Залишити коментар