Різне

Як лікувати запалення зв’язок колінного суглоба

Як лікувати запалення зв'язок колінного суглоба

Симптоми і діагностика

Клінічно запалення зв’язок проявляється тупим болем, скутістю, хрускотом при згинанні і розгинанні коліна. Ці симптоми неспецифічні, тобто можуть вказувати на багато захворювань колінного суглоба. Що стосується рентгенографії, вона також малоинформативна в діагностиці лігаментіти.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Зрозуміти, що у людини пошкоджені саме зв’язки, можна лише за допомогою УЗД або МРТ. Більш специфічні симптоми має лігаментит зв’язки надколінника. Оскільки захворювання широко поширене серед спортсменів, його ще називають «коліном стрибуна».

Як лікувати запалення зв'язок колінного суглоба Ушкодження зв’язок на МРТ.

Ознаки запалення зв’язки надколінника:

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...
  • нездатність здійснювати стрибки;
  • тугоподвижность коліна, що виникає після тривалого перебування в одній позі;
  • біль під коліном ззаду, посилюється в положенні сидячи;
  • легка припухлість на передній поверхні коліна.

Якщо ви підозрюєте, що у вас запалені зв’язки, сходіть на консультацію до фахівця. Він всебічно обстежує вас, поставить діагноз і призначить лікування. Не намагайтеся лікуватися самостійно, оскільки це може призвести до тяжких наслідків.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Методи лікування запалення

Запалення зв’язок зазвичай лікують разом з іншими супутніми захворюваннями. Всі препарати і лікувальні процедури призначає лікар-ортопед або травматолог.

Таблиця 1. Засоби, які використовують для лікування запалення зв’язок колінного суглоба.
Особливості застосування Дія Спокій По можливості хворому слід максимально обмежити руху в суглобі . Що стосується спортсменів, їм буде потрібно змінити режим тренувань або на деякий час повністю відмовитися від них Відсутність активних рухів полегшує біль в коліні і створює сприятливі умови для одужання Холод До хворому коліну можна прикладати холодні компреси або загорнутий у тканину лід. Процедури краще повторювати 3-4 рази в день За допомогою холоду можна помітно полегшити біль і зняти набряк. Однак холодних компресів для лікування недостатньо Знеболюючі засоби Нестероїдні протизапальні засоби (Диклофенак, Німесил, Ібупрофен) у вигляді мазей, гелів, таблеток або внутрішньом’язових ін’єкцій Надають знеболюючу і протизапальну дію. Саме ці препарати найчастіше використовують для лікування лігаментіти Ін’єкції кортикостероїдів Стероїдні гормони (Флостерон, Дипроспан, Кеналог) використовують тільки при важкому запаленні структур колінного суглоба. Їх вводять периартикулярно, рідше — в порожнину суглоба Знімають практично будь-яке, навіть саме важке запалення. Ефективні в лікуванні лігаментіти, синовитов, бурситів, артритів і т. Д Ударно-хвильова терапія Застосовується при лигамент зв’язки надколінника. Курс лікування зазвичай складається з 4-6 сеансів. Інтервал між процедурами складає 3-6 днів Допомагає зняти запалення і стимулює відновлювальні процеси в зв’язках

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Надання першої допомоги при ДТП

Lamaxima

Як виглядають кондиломи у чоловіків? Симптоми і лікування неприємного захворювання

Andrey

Пілінг обличчя хлоридом кальцію в домашніх умовах: як легко очистити шкіру?

Maxim

Атерома вушної раковини і за вухом

Alex

Тейпірованіе колінного суглоба: показання та як проводиться

Bobby

Чи можна займатися сексом і спортом під час вітрянки?

Dmitry

Сольові маски для обличчя

Tanya

Харчування при остеопорозі

Alfonso

Чому з’являються жировики на обличчі і як їх позбутися? Найефективніші методи

Bobby

Залишити коментар