Лікування

Терафлекс Адванс в лікуванні захворювань суглобів

Терафлекс Адванс в лікуванні захворювань суглобів

Використання Терафлекс Адванс в терапії суглобових патологій

Для усунення сильного болю в суглобах і швидкого купірування в них запалення застосовуються анальгетики, глюкокортикоїди, нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП). Їх використання актуально в лікуванні захворювань суглобів на стадії загострення. Але тривалий курс терапії негативно позначається на здоров’ї пацієнта через побічні проявів. Тому лікування хронічних патологій викликає певні труднощі. Основна мета терапії суглобів — поліпшення стану хворого і усунення причини болю, набряку, скутості рухів. Терафлекс Адванс відповідає всім вимогам, що пред’являються:

 • знижує інтенсивність симптоматики — больового синдрому, набряку навколосуглобових тканин.
 • попереджає подальші деструктивно-дегенеративні зміни в суглобових структурах.
 • не провокує виражених побічних ефектів.
 • стимулює продукування в організмі власних хондроцитов.

Терафлекс Адванс в лікуванні захворювань суглобів Інститут ревматології РАМН.

в Інституті ревматології РАМН були проведені 3-річні клінічні випробування, в яких брали участь 20 добровольців. У кожного з них був діагностований гонартроз на різних стадіях перебігу. Основною метою дослідження було встановлення клінічної ефективності препарату Терафлекс Адванс. Терапевтична дія лікарі оцінювали за такими критеріями:

 • купірування запального процесу.
 • зменшення інтенсивність хворобливих відчуттів.
 • відновлення рухливості суглобів.

Згідно з результатами випробувань, значно покращився стан понад 70% хворих. У 20% пацієнтів знизилася вираженість болів, зникла ранкова припухлість суглобів і скутість рухів. І тільки у 5% добровольців був відсутній терапевтичний ефект. Всі пацієнти відзначили відсутність негативного впливу Терафлекс Адванс на шлунково-кишковий тракт, властивого НПЗП.

Співробітники Інституту ревматології РАМН рекомендували включати препарат в терапевтичні схеми пацієнтів з суглобовими патологіями. Найбільш актуально його застосування на початкових стадіях артрозу, остеопорозу, остеохондрозу. В результаті клінічного дослідження було встановлено, що використання Терафлекс Адванс в лікуванні молодих пацієнтів призводило до більш швидкому одужанню.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Форма випуску та склад

Американський виробник «Байєр» випускає Терафлекс Адванс у вигляді білих желатинових капсул з блакитною кришкою. Вони розфасовані в пластикові флакони №30 (800 рублів), №60 (1590 рублів), і №100 (2300 рублів). Для тривалого лікування вигідніше взяти відразу велику упаковку.

Вторинна упаковка — картонна коробка з вкладеною всередину інструкцією із застосування. До складу препарату входять наступні активні інгредієнти:

 • сульфат глюкозаміну 0,25 г
 • сульфат хондроїтину 0,2 г.
 • ібупрофен 0,1 г .
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Терафлекс: показання, інструкція із застосування, відгуки

Терафлекс Адванс в лікуванні захворювань суглобів Капсули.

В якості допоміжних компонентів виробник використовував кукурудзяний крохмаль, мікрокристалічна целюлоза, двоокис кремнію, стеаринову кислоту, повідон, магнію стеарат. А для формування оболонки — желатин, барвники та двоокис титану.

Допоміжні інгредієнти забезпечують:

 • абсорбцію діючих речовин.
 • їх проникнення в пошкоджені тканини.

А щільна оболонка попереджає негативний вплив ібупрофену на слизову шлунка. Капсула розчиняється в кишечнику, де і відбувається засвоєння хондропротекторов.

Фармакологічна дія

Терафлекс Адванс — комбінований препарат, який стимулює регенерацію хрящових тканин, знижує вираженість симптоматики суглобових патологій. Під час курсового лікування поступово зменшується набряклість навколосуглобових тканин. Пацієнти відзначають ослаблення болю, зникнення скутості рухів. Багатопланове позитивний вплив Терафлекс Адванс базується на властивостях його інгредієнтів:

 • хондроитин — додатковий субстрат для формування здорових тканин гиалинового хряща. Він бере участь в стимуляції утворення гіалуронової кислоти, біосинтезі протеогліканів, колагену. Пригнічуючи активність гіалуронідази (ферменту, що розщеплює з’єднання гіалуронової кислоти) хондроитин захищає суглоби від руйнування. Хондропротектор покращує стан синовіальної рідини, запускає процеси регенерації.
 • глюкозамін стимулює синтез протеогліканів, сприяючи відновленню уражених деструкцією тканин. Під його впливом збільшується продукування гіалуронової кислоти і органічних сполук. Вони необхідні для формування суглобових оболонок, гиалинового хряща і внутрішньосуглобової рідини.
 • ібупрофен інгібує фермент циклооксигеназу. Результат — зниження вироблення лейкотрієнів, брадикининов, простагландинів — медіаторів болю, запалення, лихоманки.

Застосування Терафлекс Адванс дозволяє знижувати дози НПЗП, глюкокортикоїдів, анальгетиків, мінімізуючи побічні прояви. Активні інгредієнти лікарського засобу метаболізуються в клітинах печінки і евакуюються з сечею і каловими масами.

Показання до застосування

Основними показаннями до використання Терафлекс Адванс стають остеохондрози шийного, грудного, поперекового відділів хребта і остеоартрози. Але в ревматології і ортопедії практикується значно ширший спектр його застосування. Препарат призначається пацієнтам, у яких діагностовано наступні патології опорно-рухового апарату:

 • гонартрози.
 • артрити, в тому числі псориатические, ювенільні, ревматоїдні.
 • міжхребетні грижі.
 • синовіти і бурсити.
 • радикуліти.
 • спондилоартрози.
 • артрози.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Гігрома колінних суглобів

Терафлекс Адванс в лікуванні захворювань суглобів Терафлекс Адванс використовують для лікування захворювань великих суглобів — тазостегнового, гомілковостопного, колінного, плечового. Він ефективно запобігає руйнуванню структурних складових зчленування незалежно від стадії перебігу патології. У травматології препарат застосовується для відновлення тканин після важких вивихів або переломів.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Протипоказання

Для Терафлекс Адванс характерний широкий перелік протипоказань. Він не призначається дітям до 12 років, жінкам у період виношування дитини і під час грудного вигодовування. Він заборонений до застосування при діагностуванні:

 • виразкових уражень шлунково-кишкового тракту, включаючи виразковий коліт і важкі хронічні запальні патології кишечника.
 • схильності до виникнення шлункових або кишкових кровотеч.
 • внутрішньочерепних крововиливів.
 • порушень згортання крові, в тому числі гемофілії.
 • індивідуальної чутливості до саліцилатів та нестероїдних протизапальних засобів, що виявляється в астматичних нападах.
 • гемморрагіческого діатезу.

Терафлекс Адванс не можна викорис зувати при непереносимості його активних або допоміжних інгредієнтів. Відносні протипоказання до його застосування — серцева недостатність, артеріальна гіпертензія, тяжкі захворювання печінки і органів сечовиділення. Ревматологи попереджають про обережне використання препарату пацієнтів з цукровим діабетом та бронхіальною астмою. Під час лікування проводиться постійний моніторинг крові та сечі хворих. Це необхідно для своєчасного виявлення негативного зміни їх складу.

Більшість протипоказань пов’язано з наявністю в складі комбінованого препарату ібупрофену. У терапевтичну лінійку входить Терафлекс, в складі якого присутні тільки глюкозамін і хондроїтин. А для посилення його терапевтичної дії можна скористатися кремом Терафлекс М.

Побічні дії

Під час лікування Терафлекс Адванс можуть виникнути диспепсичні розлади. Це епігастральні болю, напади нудоти і блювоти, надлишкове газоутворення, діарея або запор. Побічні прояви зникають протягом декількох днів після відміни препарату. Набагато рідше діагностується розвиток таких негативних ефектів комбінованого засобу:

 • сухості в роті, активізації патогенних грибків, панкреатиту і гепатиту.
 • задишки, бронхоспазму.
 • психоемоційної нестабільності, безсоння або сонливості, депресивного стану.
 • порушення слуху і зору, набряклості вік.
 • артеріальної гіпертензії, прискореного серцебиття.
 • циститу, нефриту, гострої ниркової недостатності.
 • збільшення тривалості кровотеч.

Місцеві побічні реакції клин но проявляються формуванням набряків шкіри і дрібного висипу. У рідкісних випадках розвивається алергічний риніт, еритема, кропив’янка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Блокада колінних суглобів Дипроспаном

При виникненні будь-якого з перерахованих симптомів необхідно звернутися до лікаря. Він замінить препарат аналогом або скоректує добові і разові дозування.
Система життєдіяльності людини Побічні дії препарату Терафлекс Адванс Дихальна Звуження бронхів, викликане скороченням м’язів, задишка Травна Стоматит, біль в епігастральній ділянці, метеоризм, розлад перистальтики, печія Центральна нервова і вегетативна запаморочення, головні болі, дратівливість, розлад сну, галюцинації Серцево-судинна Підвищення артеріального тиску, почастішання серцевого ритму, сердечн а недостатність Моделі людини Набряки, цистит, порушення сечовипускання, гостра ниркова недостатність Органи почуттів Шум у вухах, набряк кон’юнктиви, сухість очей і слизових оболонок ротової порожнини

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Інструкція по застосуванню

Терафлекс Адванс приймають по 2 капсули 3 рази на день після їди. Препарат запивають достатньою кількістю чистої негазованої води. Після 3-тижневого лікування потрібна консультація у ревматолога або ортопеда для оцінки ефективності лікування. Тривалість терапії визначає лікар. Він враховує ступінь деструктивно-дегенеративних змін і загальний стан здоров’я пацієнта.

Особливі вказівки

Протягом лікування Терафлекс Адванс необхідно відмовитися від вживання алкогольних напоїв. Препарат не можна приймати при виконанні робіт, які вимагають концентрації, підвищеної уваги і швидкого реагування.

Лікар іншої медичної спеціалізації може призначити нестероїдні протизапальні засоби. Слід його попередити про курсовому прийомі препарату, що містить ібупрофен.

Лікарська взаємодія

Спільний прийом Терафлекс Адванс і трициклічнихантидепресантів, барбітуратів, рифампіцину підвищують гепатотоксична дія. Комбінування його з гіпотензивними лікарськими засобами стане причиною зниження ефективності останніх. Терафлекс Адванс посилює і пролонгує дію препаратів, що нормалізують згортання крові, провокуючи розвиток кровотеч. Якщо хондропротектори приймаються одночасно з антацидами, то їх клінічна ефективність знижується.

Терафлекс Адванс не застосовується без призначення ревматолога, ортопеда, травматолога. Для нього характерні виражені побічні прояви, що обмежує спектр застосування. Без попередньої діагностики тривалий прийом Терафлекс Адванс призведе до розвитку серйозних ускладнень. Тільки своєчасне звернення до лікаря і правильно складена лікувальна схема прискорять одужання.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

препарат Дона

Lamaxima

Протрузія дисків хребта: що це таке, симптоми і лікування

Coolio

Деформуючий остеоартроз колінного суглоба ( доа ): що це, ступеня і лікування

Marina

Артроз шийного відділу хребта: причини, симптоми і лікування

Marina

Яку мазь вибрати при розтягуванні зв’язок і м’язів

Coolio

Вивих великого пальця ноги: симптоми, діагностика та лікування

Pasha

УЗД ліктьового суглоба: що показує і як проводиться

Alfonso

Посттравматичний гонартроз колінного суглоба: симптоми, діагностика та методи лікування

Scooby

таблетки Мидокалм

Murcia

Залишити коментар