Різне

Особливості лікування виразкової хвороби шлунку у чоловіків

Особливості лікування виразкової хвороби шлунку у чоловіків Повний зрощення хребців на рентгені.

Поразці може піддаватися будь-який орган опорно-рухової системи, зачіпаючи паравертебральні м’які тканини хребта. Перші ознаки анкілозуючого спондилоартриту можна спостерігати у молодих людей у ​​віці від 20 до 30 років.

Особливості лікування виразкової хвороби шлунку у чоловіків Системна патологія зустрічається у чоловіків в 5-6 разів частіше, ніж у жінок. У матеріалі будуть розглянуті основні питання, що це таке — хвороба Бехтєрєва, які причини і симптоми захворювання, як лікувати у чоловіків цю неврологічну патологію.

Частота і причини захворювання

близько 1 млн. чоловік в Російській Федерації схильні до анкілозуючого спондилоартриту. Остаточний же діагноз, що підтверджує симптоми і ознаки хвороби Бехтерева у чоловіків, зафіксовані у трохи більше 200 тис. Жителів країни.

Причинно-наслідковий зв’язок виникнення патології встановити поки не вдалося. На думку медичних експертів, найбільш вірогідною залишається версія про неправильну роботу захисних функцій організму, що призводять до розбіжності в боротьбі імунної системи зі збудниками хвороби і власними клітинами.

На питання пацієнтів відповідає Елонаков Олександр Вікторович, головний спеціаліст-ревматолог Міністерства охорони здоров’я Московської області:

У 1973 році німецькі вчені визначили, що існує спадкова залежність, коли найбільш часто хвороба Бехтєрєва у чоловіків проявляється на генетичному рівнів ні до наявності спадкової ознаки антигену HLA-B27. Молекули цього антигену — своєрідний визначник надійності системи захисту від чужорідних клітин і своїх власних.

Особливості лікування виразкової хвороби шлунку у чоловіків Припущення залишається актуальним і по сьогоднішній день. Науково-дослідні центри багатьох країн інтенсивно вивчають цю хворобу. Можливо, завдяки генній інженерії ми дізнаємося причину цієї проблеми і способи лікувально-профілактичного впливу на неврологічну клініку.

Остаточно не з’ясоване вплив фізичних навантажень, атмосферного впливу (вогкість, мороз), дія нервово-психологічних перенапруг на погіршення перебігу патології. Однак близько 1/3 пацієнтів звертаються до лікарів після фізичного або душевного перенапруги. Схоже, підсвідомість якимось чином впливає на хід хвороби. Симптоми хвороби Бехтерева у чоловіків або у жінок не заразні.

Перші симптоми

Початкова больова симптоматика починає себе проявляти больовим приступом в стільці з подальшим іррадіірованіем в нижній відділ спини і вздовж стегна. Пацієнт скаржиться на болючість з одного боку. При більш детальному обстеженні виявляється вогнище болю в крижово-клубової зчленуванні.

Особливості лікування виразкової хвороби шлунку у чоловіків Вражати хребет хвороба Бехтєрєва у чоловіків, симптоми якого починають визначатися в області таза, може не завжди в крижово-клубової регіоні.

Перші симптоми захворювання проявляються больовими ознаками в грудній клітці. При глибокому вдиху больовий напад відображається в реберну область. Ці болі виходять не від серця, а від міжреберних і хребетних кістково-суглобових сегментів. Пацієнт скаржиться на відчуття тісноти в грудях. Більш детальне діагностичне обстеження не визначає порушення діафрагми.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Грудна скутість, або заціпеніння, в крижово-клубової зоні зникає протягом дня або після прийому гарячого душу. Біль і скутість починають себе проявляти при тривалій нерухомості, наприклад, при їзді в автомобілі або під час перегляду фільму в кінотеатрі.

Узагальнені клінічні прояви і симптоми хвороби Бехтерева у чоловіків:

 • глибока біль у хребті, подібно ішіасом впливає на рухливість поперекового відділу.
 • повільно повзе болюче початок, яке триває від декількох годин до декількох місяців, зазвичай більше трьох.
 • переважне ураження анкілозивний спондилоартрит молодих пацієнтів до 30 років.
 • сков анность уражених ділянок в ранкові години.

Про больових відчуттях:

Спокій веде до погіршення, а рух — до поліпшення і зникнення больових ознак. Незапальні процеси в хребті діють абсолютно навпаки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Артрит пальців рук: лікування народними засобами в домашніх умовах

На ранній стадії хвороба може супроводжуватися значними больовими нападами і відступати при хронічному перебігу. Важливо вчасно ідентифікувати симптоми патології.

Лікування неврологічної патології терапевтичними методами не результативна, але терапевтичний шлях залишає можливість впливати на перебіг хвороби.

На питання пацієнтів відповідає Дубініна Тетяна Василівна Завідуюча лабораторією науково-організаційних проблем в ревматології ФГБУ «НДІ ревматології ім. В. А. Насонової »РАМН (Інститут ревматології):

Діагностика

Дуже важлива рання діагностика неврологічної патології, так як за допомогою цілеспрямованої терапії, фізичних вправ і дієтичного харчування можна регулювати перебіг патології, уникнути можливого окостеніння кістково-суглобових сегментів опорно-рухового апарату.

Проблема диференційованої діагностики полягає в неправильному прочитанні запально-ревматичного захворювання, коли основні симптоми і ознаки хвороби Бехтерева пов’язують з дегенеративно-дистрофічних станом хребетних сегментів.

У профільних спе іалістов не існує єдиних критеріїв і однозначних тестів для розпізнання хвороби Бехтерева у чоловіків. Однак практичний досвід ревматологів всієї планети допомагає розпізнати неврологічне захворювання на ранній стадії.

Діагностичне визначення виразкової хвороби шлунку по можливим симптоматичним ознаками:

 • біль за грудиною, особливо при сухому кашлі і чханні .
 • несиметричне запалення окремих опорно-рухових сегментів.
 • характерна біль в місцях кріплення сухожиль.
 • запалення райдужної оболонки очей.

Особливості лікування виразкової хвороби шлунку у чоловіків Серед інших діагностичних чинників спостерігається явне поліпшення (протягом 2 днів) стану пацієнта після прийому нестероїдних протизапальних препаратів, чого немає при дегенеративно-дистрофічних патології кістково-суглобових елементів хребетної системи.

Додатковою змістовною інформацією для лікаря, служить підтвердження спадкової ознаки HLA-B27. Підтвердження загальної діагностичної гіпотези дає рентгенологічна інформація, яка визначає помітні зміни в крижово-клубової зчленуванні.

Особливості лікування виразкової хвороби шлунку у чоловіків Про активності хвороби може свідчити вимірювання швидкості осідання кров’яних тілець при лабораторному біохімічному обстеженні.

Анкилозірующий спондилоартрит можна сплутати з іншими запально-ревматичні захворювання, наприклад:

 • синдром Рейтера, коли запалюються суглоби, слизова оболонка і сечовипускальний канал.
 • псоріатичний спондей лоартріт, при якому шкірні поверхня покривається лупою.
 • хвороба Крона, що характеризується сегментарним ураженням органів травної системи.
 • виразковий коліт, при якому запалюється слизова оболонка товстої кишки.
 • ювенільний і хронічний артрит, інші системні захворювання органів життєдіяльності.

Особливості лікування виразкової хвороби шлунку у чоловіків Методики лікування виразкової хвороби шлунку у чоловіків індивідуальні, так як у деяких пацієнтів переважає запалення і болю з ураженням внутрішніх органів, а у інших на перший план виходить про остененіе хребетних сегментів.

Хвороба Бехтерева при правильному діагностуванні має класифікаційні ознаки.
Класифікація Основні ускладнюють ознаки Можлива стадія Рентгенологічні знімки не дають підтвердження початку запального процесу Іліосакральная стадія Початок ураження хребетного сегмента Стадія окостеніння Часткове окостеніння певного регіону хребта Пізня стадія Окостеніння у всіх трьох (шийному, грудному і поперековому) відділах хребта
Болі в пізньої стад і мають не запальний характер, а викликані лордозом або кіфозом, тобто зміщенням осі хребетного стовпа.

При далеко зайшов стадії захворювання людини можна дізнатися по характерному положенню його тулуба. Хворого чоловіка (або жінку) видає хода з малорухомими стегнами і розмахував руками. У здорових людей таз злегка нахилений, а у страждаючих хворобою Бехтерева таз завжди вертикальний. Це пояснюється щадним вибором зручного положення через болі в крижово-клубової області. Кілька виправити становище допоможе лікувальна фізкультура і щоденні рухові вправи.

Лікування неврологічної клініки

Факт — хвороба Бехтєрєва невиліковна. Однак завдання лікаря — це ослаблення симптомів і максимальне збереження рухливості суглобів, щоб забезпечити пацієнтові нормальну трудову та громадську діяльність. Людина повинна усвідомлювати, що його чекає активне довгострокове лікування протягом всього життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Ліки останнього покоління для лікування ревматоїдного артриту

Способи лікувального впливу на неврологічну проблему:

 • медикаментозна терапія.
 • лікувально профілактичних фізкультура.
 • фізіотерапевтичне лікування.
 • альтернативна медицина.

в основі медикаментозного лікування, здатного зменшити страждання і біль в суглобах — курсової прийом препаратів протизапальної і болезаспокійливий активності.

Румянцева Оксана Олексіївна — науковий співробітник лабо торії спондилоартритов ФГБУ «НИ Інститут ревматології їм В. А. Насонової», кандидат медичних наук, лікар-ревматолог вищої категорії — розповіла про медикаментозних способах лікування:

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Фармацевтичний арсенал нестероїдних протиревматичних груп досить різноманітний, щоб здійснити індивідуальне терапевтичне лікування. Єдине обмеження — це лікарські препарати, що містять кортизон, які викликають небажані побічні ефекти: шлункова кровотеча, головний біль або алергічну реакцію.

Фармацевтична група кортикостероїдних лікарських комбінацій вводиться у виняткових випадках, коли мова йде про порятунок зору пацієнта, тобто при запаленні райдужної очної оболонки. Базова терапія при хворобі Бехтерева модифікованими лікарськими засобами вводиться пацієнтові в разі хронічного поліартриту або сильному запаленні суглобів.

Перераховані лікарські форми мають ефект при початковій стадії захворювання. Лікування при більш запущеному стані хвороби Бехтерева проводиться введенням внутрішньом’язових знеболюючих препаратів для стабілізації м’язового тонусу. Лікування фізкультурою підбирається за індивідуальною програмою. Заняття обов’язково виконувати щодня.

Фізіотерапія і альтернативні підходи

Будь-які види ревматичних захворювань ефективно виліковуються фізіотерапією. Запально-ревматична реакція при хворобі Бехтерева — не виняток. Лікування теплом знижує больовий поріг, зменшує скутість в кістках і суглобах, сприяє активному кровотоку в тканинних структурах. Теплові ванни перед сном у вигляді душу або грілки пацієнт може проводити самостійно.

Протизапальна, болезаспокійливу дію проводиться за допомогою холоду. Лікування таким способом ефективно перед виконанням рухових вправ. Досить прикласти пакет з льодом до хворого місця, щоб купірувати хворобливість в суглобі.

Особливості лікування виразкової хвороби шлунку у чоловіків Гарячі ванни.

Коли дія нестероїдних протизапальних препаратів не приносять результату, пацієнтові рекомендують внутрішнє опромінення запалених ділянок , дозовані ін’єкції радіоактивного ізотопу радію. Поряд із загальноприйнятими фізіотерапевтичними процедурами пацієнтам також рекомендують масаж, електролікування, термальні або грязьові ванни. Всі ці процедури сприяють активному кровообігу.

Багато пацієнтів з хронічною запально-ревматичної патологією намагаються зменшити споживання лікарських протизапальних засобів, застосовуючи альтернативні способи лікування. Вони виправдані, так як значно покращують самопочуття людини.

Популярні методами альтернативної медицини:

 • гомеопатія.
 • акупунктура.
 • лікування суглобів магнітним полем.
 • остеопатія.
 • методи традиційної китайської медицини.

Єдине застереження — довіряйте своє здоров’я тільки сертифікованим фахівцям.

Лекція на тему немедикаментозного лікування виразкової хвороби шлунку. Огляд ЛФК, скандинавської ходьби, фізіотерапевтичних і інших методів лікування:

Харчування при хворобі Бехтерева

В період активної фази дієта при хворобі Бехтерева у чоловіків допоможе нормалізувати стан. В основі правильного харчування повинно лежати вживання сирих овочів і фруктів, як джерела додаткової енергії і вітамінів. Найбільш правильний варіант — це вегетаріанське харчування.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Однак при значній втраті ваги під час хвороби, частою втоми, депресивному стані, недокрів’ї вегетаріанська дієта може тільки нашкодити. Таким пацієнтам рекомендується оптимальне споживання їжі, багатої білками, жирами і вуглеводами.

Про харчування:

Рекомендації по харчуванню при хворобі Бехтерева:

 • вживання м’яса і м’ясних продуктів не більше 2 разів на тиждень.
 • 2-3 рази в тиждень рекомендуються соєві, рибні страви.
 • нежирне молоко, молочні продукти необхідно вживати щодня.

Всю інформацію по збалансованому харчуванню можна отримати у лікаря або дієтолога. Обов’язкова умова для пацієнтів неврологічних клінік з хворобою Бехтерева — це повна відмова від куріння і споживання алкогольних напоїв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Ознаки та лікування лордозу поперекового відділу

Рекомендація фахівця

Як вести себе в повсякденному житті з хворобою Бехтерева, ми попросили завідувача кафедрою травматології і ортопедії першого Санкт-Петербурзького державного медичного університету імені академіка І. П. Павлова, доктора медичних наук, професора А. К. Дулаева.

Особливості лікування виразкової хвороби шлунку у чоловіків Редакція: Здравствуйте, Александр Кайсіновіч! Які існують обмеження для людей, які страждають на хворобу Бехтерева?

 • А. К. дула: Доброго дня, шановні читачі сайту! Хочу вас попередити, що істотних обмежень при цьому захворюванні не існує і не повинно існувати. Течія цієї хвороби — короткострокове явище, а хронічний запальний процес. Важливо дбайливо і шанобливо ставитися до свого нинішнього стану. Призначені лікувальні заходи повинні виконуватися в термін і за рекомендаціями лікаря. Людина повинна виробити власне ставлення до повсякденного життя, тобто стежити за дієтою, щодня виконувати курс лікувальної гімнастики, тренувати власне тіло і зберігати душевну рівновагу.

Редакція: Олександр Кайсановіч, але ж напевно таким пацієнтам доведеться поміняти сферу своєї трудової діяльності?

 • А. К. дула: Життя до хвороби і після слід трохи підкоригувати. Що стосується трудової діяльності, то таким людям рекомендується професія, де не повинно бути великих фізичних навантажень на суглоби і тіло в цілому. Ідеальний варіант — це почергове ходіння, сидіння і стояння. Не підходить робота, коли необхідно довго перебувати в стані нахилу або сидіти на корточках, переносити або піднімати важкі предмети. Робоче приміщення повинно бути сухим і без протягів.

Редакція: Так як хвороба зачіпає опорну систему людини, а особливо крижово-клубової відділ, то напевно необхідно замислюватися про правильний вибір спального приладдя, наприклад, матраці, подушці.

 • А. К. дула: Це дуже важливо. Ліжко не повинна бути занадто жорсткою або провисшей. Особливу увагу слід приділяти цьому питанню, коли присутній активна больова фаза анкілозуючого спондилоартриту. Тоді рекомендується між матрацом і ліжковий рамою укласти пінопласт або інший жорсткий моноліт. Якщо лежати на спині, то біль значно відступає, але я б не радив використовувати подушки. У разі поразки тазостегнового, гомілковостопного або колінного суглобів хворобою Бехтерева пацієнтові не можна лежати з перехрещеними ногами — не тільки на спині, а й на боці. При загостренні хвороби лікті і гомілковостопні суглоби повинні бути зігнуті під кутом 90º, а колінні і тазостегнові суглоби були постійно випрямлені. Тільки так можна собі забезпечити, умовно кажучи, здоровий сон.

Редакція: А які рекомендації існують щодо вибору одягу та взуття для пацієнтів?

 • А. К. дула: Одяг повинен бути зручним, що дозволяє циркулювати повітрю всередині, щоб вона захищала людину від переохолодження. Не рекомендується носити взуття на високих підборах. Підошва повинна добре амортизувати і не доставляти колінних суглобів дискомфорт. Напевно лікуючий лікар порадить звернутися до взуттєвому техніку в протезно-ортопедичне підприємство, щоб людині підібрали індивідуальні шпори вкладки або еластичні ортопедичні супінатори. Таке взуття надасть неоціненну допомогу, яка полегшує ходьбу пацієнта з хворим хребтом.

Редакція: Олександр Кайсановіч, велике спасибі за цінну інформацію для наших читачів.

А. К. дула: Дякую і вам за запитання. Всього вам доброго.

Бережіть себе і будьте здорові!

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Що означають білі точки на губах і як їх прибрати? відповідають експерти

Alex

Як приготувати маску для обличчя з вівсяних пластівців? Кращі рецепти для догляду за шкірою

Megusta

Чи допомагає йод від прищів? Припікання на обличчі, а також реакція на Йодомарин при вагітності

Dmitry

Ацилакт: свічки при молочниці

Scooby

Почервоніння крайньої плоті у грудничка

Bobby

Якою має бути дієта при екземі?

Scooby

Чому з’являються дірочки на ступнях ніг? Симптоми і методи лікування

Alfonso

Лікування грибка нігтів новокаїном

Alfonso

Малаві при кондиломах, бородавках і папіломах: інструкція

Murcia

Залишити коментар