Різне

Чи беруть в армію з остеохондрозом і що потрібно про це знати

Чи беруть в армію з остеохондрозом і що потрібно про це знати

Коли беруть

Лікарі дивляться на симптоми захворювання, як вони проявляються. Молода людина проходить всі необхідні обстеження, після цього на консиліумі вирішується, чи придатний він до служби в армії.

Звертається увага на те, як швидко з’являється біль в спині, чи є больові відчуття, коли людина лежить. Дивляться також на обмеження амплітуди рухів, наскільки сковує біль хребетні відділи. Особливу увагу приділяють розгляду порушень рухів, адже рухова функція важлива на службі. Лікарі перевіряють, чи є втрата чутливості хребта, або кінцівок.

Коли біль терпима, відчуття помірні, і вони з’являються рідко, то людину беруть на службу. Рухливість хребта не повинна бути нижче 20%. Такому призовнику кажуть, що він придатний для армії, при цьому привласнюють категорію «Б».

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

В наш час молоді люди часто скаржаться на шийний остеохондроз. Дане захворювання зазвичай не сприймається всерйоз, хоча воно має негативні наслідки. Якщо немає видимих ​​ускладнень, то людину закликають служити рік.

Поперековий остеохондроз теж в більшості випадків не є поважним приводом не піти в армію. На початковому етапі це захворювання характеризується появою втоми через невеликий проміжок часу. Спина стає напруженою. На даній стадії важливо почати лікування, тоді у людини не з’явиться ускладнень. В основному на перші сигнали хвороби ніхто не звертає належної уваги, і призовники йдуть служити.

Чи беруть в армію з остеохондрозом і що потрібно про це знати

Коли не беруть

В окремих випадках з остеохондрозом НЕ беруть в армію. Людина проходить медичну комісію, робить рентген. По знімках досвідчений лікар може зрозуміти, зміщені чи хребці від один одного. Також з’ясовується чи є відкладення солей в хребетних дисках. Виявляються міжхребетні відстані.

Не беруть на службу при наявності у призовника категорії «В». Вона означає, що громадянин не може пройти військову службу через відхилення. До них відносять міжхребетні грижі, гострий біль при невеликих фізичних навантаженнях. Також до цієї групи відносяться деформації хребта, які видно на рентгені. Зазвичай вражені не менше трьох хребців, посилюється больовий синдром. Хребці деформуються.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Що потрібно робити, якщо дитина подавився

Міжхребетний остеохондроз вважають підступним захворюванням, так як він починає проявлятися незначно, а потім дає ускладнення. Деформація хребців відбувається повільно, але болісно. Якщо сильний біль присутній в декількох хребцях, то це вважається серйозним ускладненням в перебіг хвороби.

Не беруть на службу також при ускладненнях після шийного остеохондрозу. Можлива поява хребетних гриж, втрата рухливості.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Не допускають в армію, якщо не знижується больовий синдром. Також закритий доступ до військової служби людям з ускладненнями поперекового остеохондрозу. У них поступово всихають міжхребетні диски, затискаються нервові закінчення. Якщо цю хворобу не лікувати, то вона загрожує протузіямі, а також позбавлення можливості пересуватися. Деяким призначають операції при зміщенні дисків, але дане хірургічне втручання може відбитися на здатності ходити. Якщо операція пройде успішно, то людина забуває про свою недугу на довгий час.

Чи беруть в армію з остеохондрозом і що потрібно про це знати

Корисна інформація

Щоб отримати категорію «В» потрібно запастися терпінням , так як потрібно оформити багато необхідних паперів. У свого лікуючого лікаря за місцем проживання потрібно зафіксувати всі свої звернення через біль у спині. Не слід забувати рентгенівські знімки, необхідно прикріпити знімки МРТ.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Чи беруть в армію з остеохондрозом і що потрібно про це знати

Якщо молода людина був спрямований на дослідження КТ, то необхідний підтверджуючий документ. У карті повинно бути зафіксовано всі призначені ліки, тривалість курсу лікування. Важливо зберегти всі лікарські приписи, і надати їх у військкоматі.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Як виявляється герпес на статевих губах?

Alfonso

Інструкція по застосуванню мазі Дайвобет, а також аналоги препарату

Andrey

Регецін гель проти вугрової висипки

Sasha

Причини болю внизу живота

Axel

Чому з’являються червоні точки на обличчі? Причини проблеми і методи лікування

Pasha

Шкірний лейшманіоз: симптоми, діагностика та лікування

Serega

Камфорне масло в косметології для обличчя

Megusta

Виникли червоні прищі на обличчі? Основні причини та способи лікування вугрів і почервоніння

Alfonso

Лікування екземи при вагітності

Bobby

Залишити коментар