Різне

Протез синовіальної рідини: що це, опис препаратів

Протез синовіальної рідини: що це, опис препаратів

Що таке протезування синовіальної рідини і в яких випадках воно потрібно?

Вікові або патологічні зміни в організмі, можуть стати причиною втрати здатності до виробництва синовіальної рідини. Наслідком подібних змін є загасання природних механізмів амортизації, що дозволяють безболісно пересувати кінцівками.

В певних випадках, таких як, прогресуюче захворювання суглобів, протезування синовии буде єдиним, дієвим способом, що дозволяє позбавиться від нестерпного болю і дискомфорту при рухах.

Медична процедура передбачає застосування одного або декількох препаратів що містять гіалуронову кислоту. Досить однієї операції, щоб на тривалий період відновити необхідну кількість синовии.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Для виробництва протезів використовуються натуральні компоненти тваринного походження, що обумовлює 100% прийняття ін’єкції організмом.

Показання і протипоказання

Протезування може бути показано практично при будь-якому захворюванні приводить до дефіциту синовии. Як правило ін’єкції актуальні на важких стадіях таких захворювань як остеоартроз, супроводжуваних частковою або повною втратою рухливості суглобів. У таких випадках медикаментозне лікування не здатне привести до бажаного результату і повернути фізіологічні показники працездатності кінцівок.

Ін’єкції гіалуронової кислоти показані також для профілактики розвитку дегенеративних патологій хрящової тканини, при травмах призводять до деформацій кісток і рецидивуючому характері захворювань. Вікові функціональні розлади також можуть бути показанням до протезування.

Як у будь-якого медичного препарату, в даному випадку мається ряд протипоказань, які обмежують сферу застосування синовиального протеза. До протипоказань відносять:

 • Шкірні інфекції.
 • Прогресуючі захворювання печінки.
 • Гостра фаза захворювання.
 • Погана згортання крові.
 • Вагітність.

Консультація лікаря перед протезуванням обов’язкове. Також, необхідний регулярний огляд суглобів після протезування. У разі виникнення неприємних чи больових відчуттів, потрібно терміново звернутися в клініку.

7 препаратів для протезування синовіальної рідини

Серед всіх існуючих препаратів, кожен фахівець вважає за краще користуватися певним. Виробляються протези синовии компаніями в усьому світі, відрізняються вартістю, кількістю доз і т.д. До часто використовуваних, можна віднести наступні марки:

 1. Сінвіск — один з найбільш дорогих протезів, вважається високоефективним, поставляється в шприцах, по три дози в упаковці. Середня вартість 8000 рублів — 1 укол.
 2. Остеніл — порівняно недорогий і досить ефективний препарат з Німеччини. Поставляється в одноразових шприцах.
 3. Гоу Він — австрійський аналог Остен. Схожий за паливною ефективністю, коштує приблизно також.
 4. Ферматрон — препарат, вироблений в Сполученому Королівстві, поставляється в скляних шприцах, є можливість вибрати концентрацію.
 5. Адант — японський протез синовии, являє собою в’язку , еластичну рідина.
 6. Гіастат — вітчизняний препарат, що випускається у формі гідрогелю.
 7. v — ще один протез вироблений австрійськими компаніями, відрізняється малими дозами, вимагає шестиразового введення протягом тижня.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Мазі зі зміїним отрутою для суглобів: корисні властивості та опис кошти

Протез синовіальної рідини: що це, опис препаратів

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Процедура протезування

Перед виконанням процедури потрібно провести рентгенографію і повне обстеження фахівцем, здати аналіз крові.

Введення препарату здійснюється безпосередньо в суглобову порожнину. Для максимальної ефективності рідина повинна мати температуру тіла. Перед ін’єкцією проводиться повна антисептична обробка тканини. Препарат вводиться повільно, пацієнт повинен перебувати в положенні, що сприяє повному розслабленню оперованого суглоба.

Протез синовіальної рідини: що це, опис препаратів

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Для підвищення ефективності препарату, а також для запобігання руйнування протеза, після процедури може накладатися захисна шина або лонгета з гіпсу. Реабілітаційний період — до 7 днів. Після протезування можливі набряки і слабкі болі. При нормальній приживлюваності протеза, тривалість неприємних явищ не перевищує 24 годин.

Побічні ефекти

Відторгнення і патологічне руйнування протеза малоймовірно. Практика показала низький відсоток появи побічних ефектів, серед відзначених явищ: набряки, алергічні реакції, гіперемія ін’єкційної зони, болючість. Всі явища мають минущий характер і не тривають більше доби. При перевищенні порогу норми — зверніться до лікаря.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Причини підвищеного випадіння волосся у жінок після 30

Sasha

Дитяча антіварусная взуття

Elena

Крем Бепантен Плюс

Murcia

Ефективні шампуні від лупи

Sasha

Застосування соди при молочниці: основні способи лікування у чоловіків і у жінок, а також особливості використання при вагітності

Serega

Алергічний набряк очі: що робити?

Tanya

Що можна їсти при кропивниці?

Dmitry

Синовит колінного суглоба: симптоми, лікування, повний опис захворювання

Andrey

Інструкція по застосуванню тетрациклиновой мазі: склад, показання та протипоказання

Murcia

Залишити коментар