Вагітні

Болі в попереку при вагітності: можливі причини і що робити

Болі в попереку при вагітності: можливі причини і що робити

В окремих випадках можуть розходитися шви на матці, які призводять до сильних болів. Симптоми з’являються на початковій стадії вагітності. Причиною служить миттєве зачаття після попередніх пологів. Тягнуть болі відносяться до найпоширеніших симптомів. Больові відчуття посилюються при ходьбі або різкому неправильному русі.

Зазвичай поперек страждає на останніх термінах виношування плоду. В даний період опорно-руховий апарат максимально переобтяжений. Проблеми виникають у жінок, які протягом свого життя отримали серйозні травми спини.

При появі перших симптомів необхідна консультація жіночого доктора і хірурга. Для полегшення стану призначається масаж поперекового відділу. Стріляючий гострий біль свідчить про серйозні неврологічних захворюваннях. У даній ситуації потрібно термінова консультація невропатолога.

Причини виникнення больових відчуттів

Основними причинами больових відчуттів є посилена фізичне навантаження. Вона робить негативний вплив на область попереку. Збільшення маси тіла викликає болі в поперековому відділі.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Гормональний збій, неправильне харчування, нестача мінералів і вітамінів — є головними причинами больових відчуттів в період вагітності. Болі, які з’являються на ранньому терміні, свідчать про зміну тазостегнових суглобів. Жіночий організм в цей момент починає перебудовуватися. Гормони впливають на тазостегнові кістки, що викликає дискомфорт м’язів спини.

Болі в попереку при вагітності: можливі причини і що робити

На 4 місяці у вагітної жінки біль виникає при неправильному розподілі фізичного навантаження. В результаті збільшується тиск в кишечнику і сечостатевій системі. Зростання плоду може викликати прогин хребта і посилені хворобливі відчуття. Структура тіла починає змінюватися і спина зміщується в область живота.

Жінкам на останньому місяці важко виношувати дитину. У спині з’являються різкі ниючі болі. Основним фактором в даній ситуації є збільшена вага плода. Величезну роль також відіграють і тазостегнові суглоби, які змінилися за рахунок гормонального порушення. Кістки поступово розходяться і викликають дискомфорт в поперековому відділі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Артеріальний тиск 150 на 90: причини і способи знизити.

Що не рекомендується робити

В даний період категорично заборонено займатися самолікуванням. Подібні ознаки вказують на серйозні захворювання жіночого організму. У разі самолікування майбутня мама зашкодить собі і майбутньому малюку.

Не рекомендується піднімати важкі предмети. В іншому випадку можна втратити дитину. Вага будь-яких предметів не повинен перевищувати 3 кг. Для усунення ріжучої і стріляє болю слід уникати різких рухів. Не рекомендується приймати болезаспокійливі засоби без рекомендації лікаря. Неправильна діагностика негативно вплине на розвиток малюка.

Лікування

Перед призначенням лікування лікар проводить повне обстеження пацієнта і виявляє основні причини появи болів. При запаленні сечостатевої системи призначаються медичні препарати. Вони призначені для усунення основного захворювання. Для поперекового відділу і всієї області спини рекомендується застосовувати знеболюючі мазі і грілку.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Спеціальний масаж допоможе зняти больові спазми у вагітних жінок. Ефективно допомагають фізичні вправи. Для позитивної динаміки необхідно виконувати їх часто в мінімальній кількості. Для зміцнення кісток слід вживати кальцій. Рекомендується приймати його перед зачаттям і протягом усього періоду вагітності.

Болі в попереку при вагітності: можливі причини і що робити

Профілактичні заходи

Для усунення подібних неприємних відчуттів необхідно дотримуватися важливі профілактичні заходи. В першу чергу варто використовувати спеціально підтримує бандаж. Рекомендується його носити з 4 місяці вагітності. Конструкція виглядає у вигляді широкого еластичного пояса. Матеріал дозволяє рівномірно розподілити навантаження по всьому тілу.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Болі в попереку при вагітності: можливі причини і що робити

Щоденна гімнастика допоможе зміцнити м’язи спини і максимально зніме напругу у всьому тілі. Вправи зміцнюють всі групи м’язів і нормалізують правильний кровообіг. Ідеально підійдуть прогулянки на свіжому повітрі.

Придбання спеціального матраца для вагітних допоможе знизити біль в попереку. Ортопедична подушка дозволяє моментально зняти напругу під час сну. Сон повинен проходити на одному боці, щоб усунути здавлювання живота і внутрішніх органів. Для таких цілей призначені спеціальні спальні комплекти. Вони повністю розслаблюють всі групи м’язів. В результаті організм буде максимально відпочив. Денний сон необхідний для повноцінної розвантаження хребта. Рекомендується відвідувати басейн і дотримуватися правильного режиму дня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Що це таке - еритема? Фізіологічні причини, форми захворювання і тактика лікування

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Якщо болять суглоби пальців рук при вагітності: причини і що робити

Alfonso

Якщо болять суглоби після пологів — можливі причини і що робити

Pasha

Болі в зв’язках внизу живота при вагітності — причини і що робити

Tanya

Как правильно плавать во время беременности

admin

Якщо болять коліна при вагітності: можливі причини і що робити

Alfonso

Болі в тазостегновому суглобі при вагітності: причини і що робити

Sasha

Ревматоїдний артрит при вагітності: причини, особливості та лікування

Alfonso

Остеохондроз при вагітності: причини, симптоми і лікування

Andrey

Залишити коментар