Серце

Скільки лежать в лікарні після інсульту в реанімації і відділенні?

Скільки лежать в лікарні після інсульту в реанімації і відділенні?
Три тижні тримають в палаті з інтенсивною допомогою пацієнтів, у яких не порушені життєво важливі функції. Простіше кажучи, це ті хворі з легкою формою інсульту, у яких організм знайшов в собі сили відновити діяльність, яка не була серйозно вражена.

30 днів перебувають в клініці інсультнікам з більш серйозними порушеннями, організм яких не зміг побороти відхилення, викликані інсультом, і залишається стабільно важкий стан. Якщо навіть після тридцяти днів в клініці стан хворого не поліпшується, проводиться медико-соціальна експертиза, яка фіксує стан інсультнікам після закінчення передбачуваного відновлення, обсяг решти порушень, їх загрозу для життя людини. Висновком медико-соціальної експертизи стає рішення про доцільність подальшого перебування пацієнта в клініці, складання плану по відновленню хворого.

Скільки лежать в лікарні після інсульту в реанімації і відділенні?
Вкажіть свій тиск

130
/
100

Йде поіскНе найденоПоказать

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Особливості реанімації та її терміни

Відділення інтенсивної терапії в більшості випадків підтримує життєво важливі показники протягом трьох тижнів. Лікарі весь цей час максимально підтримують діяльність організму і роблять все, щоб не допустити погіршення ситуації. Основна проблема в цей час — неповноцінна діяльність відділів головного мозку і тих структур, де залишилися наслідки ішемічного інсульту.

Читайте також: Тренажери для відновлення рук і ніг після інсульту

При проведенні операції по причини геморагічного інсульту загрозливим станом стає набряк головного мозку, який може привести до смерті. Основні показники роботи організму хворого і його головного мозку фіксуються приладами, при погіршенні ситуації лікарі в відділенні екстрено проводять реанімаційні заходи. Зазвичай протягом трьох тижнів в інтенсивної терапії вдається уникнути загрозливих станів і стабілізувати показники життєдіяльності пацієнтів. Надалі догляд за лежачим хворим здійснюється в загальній палаті.

Скільки лежать в лікарні після інсульту в реанімації і відділенні?
Особливості госпіталізації при інсульті проявляються в обсязі порушень, які утворилися у хворого після гострого кисневого голодування головного мозку або крововиливу. На те, як довго триває лікування, впливають такі чинники:

 • розташування вогнища ішемії або крововиливу та його розміри — чим більше обсяги ушкодження, тим довше перебуває хворий на лікуванні.
 • вираженість клінічних ознак патології.
 • ступінь гноблення свідомості — наприклад, при коматозному стані інсультнікам кладуть в реанімацію і не покладуть в палату інтенсивної терапії до того моменту, поки до нього не повернеться свідомість.
 • рівень збереження життєвих функцій.
 • моніторинг показників тиску, щоб уникнути ре цідіва нападу.
 • наявність додаткових ускладнень.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як прибрати розтяжки після схуднення?

Лікування при інсульті в реанімації має дві спрямованості: хворим проводиться базисна терапія, а також специфічна, в залежності від потреб кожного пацієнта .

Скільки лежать в лікарні після інсульту в реанімації і відділенні?
Базисна терапія включає в себе функцію підтримки дихання, гемодинаміки. Дуже важливо боротися з можливим набряком головного мозку, який може стати причиною летального результату, попередити блювоту, психомоторне збудження. Паралельно коригується харчування пацієнта, забезпечується гігієнічний догляд.

Спеціалізована допомога при геморагічному інсульті залежить від стану пацієнта, на початковому етапі досягається корекція тиску, проводиться оперативне втручання. При ішемічному інсульті допомога спрямована на зниження гіпоксії, активізацію метаболічних процесів. Якщо допомога була подана вчасно, то термін перебування в клініці скорочується. Говорити про те, скільки займе реанімація, і коли пацієнта переведуть у відділення, складно. Все залежить від масштабів ураження і відновлювальних можливостей організму. Зазвичай відновлення у людей молодого віку проходить швидше.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Перебування в палаті

Перекласти в загальну палату хворих можуть в тому випадку, якщо критерії стану здоров’я відповідають встановленим :

 • у пацієнта стабілізувався рівень тиску, нормалізувалися показники роботи серця.
 • хворий може самостійно дихати без підтримки апаратів.
 • лікар і обслуговуючий персонал можуть спілкуватися з хворим — розуміння простих прохань, виконання, по можливості, рухів.
 • здатність хворого поправоч сить допомоги самостійно.
 • якщо відступив ризик повторної кровотечі.

Читайте також: Настоянка із соснових шишок для лікування інсульту

Як тільки стан пацієнта починає задовольняти цим критеріям, і хворому стає краще, його переводять в загальну палату в інсультне відділення. Відновлення та лікування тривають і в загальній палаті, тут же інсультнікам починають відновлювати свої втрачені функції. Для цього з ними працюють лікарі-фахівці.

Скільки лежать в лікарні після інсульту в реанімації і відділенні?

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Втрата працездатності: особливості, терміни

Якщо у хворого трапився інсульт, він стає тимчасово непрацездатним . Офіційно діагноз називається «гостре порушення мозкового кровообігу». Термін відновлення після хвороби індивідуальний. Він залежить як від обсягу отриманих ушкоджень, так і від темпів відновлення пацієнта.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Після виходу з карантину ряд обмежень можуть залишитися і в 2021 - Шмигаль

Якщо у пацієнта діагностовано субарахноїдальний крововилив або інсульт з малим об’ємом ушкоджень, то відновлення займе в середньому близько трьох місяців. При цьому три тижні з них він пролежить у стаціонарі, а решта лікування з мікроінсультом проводиться амбулаторно. При інсульті середньої тяжкості госпіталізація займе тридцять днів, а в цілому на лікування піде від трьох до чотирьох місяців. При важкому пошкодженні шанси на швидке відновлення істотно зменшуються, тому перебування в клініці продовжується — крім звичайного терміну лікування проводиться медико-соціальна експертиза, за результатами якої терапія продовжується. Пацієнту може бути присвоєна група інвалідності, складається план відновлення хворого, після чого його виписують. Доглядати за хворими доводиться родичам.

Скільки лежать в лікарні після інсульту в реанімації і відділенні?
При інсульті через розриву аневризми кровоносної судини терміни відновлення пацієнтів інші. Якщо крововилив невелике, і операція не проводиться, то в клініці людина може лежати близько двох місяців, і ще стільки ж дають на амбулаторне лікування. Всього непрацездатність займає близько чотирьох місяців. Якщо є рецидив, то ще на шість тижнів лікарняний лист продляют, а при позитивній динаміці повне відновлення пацієнта може зайняти до восьми місяців.

При оперированной аневризмі в стаціонарі люди залишаються не менше, ніж на чотири місяці. Якщо з’являються ускладнення, пацієнт лежить в лікарні після інсульту довше. Надалі лікарняний продляют з урахуванням темпів відновлення пацієнта.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Причини дитячого інсульту: симптоми, ознаки та наслідки для головного мозку

Andrey

Тонометр для вимірювання тиску дитині: види і рекомендації

Tanya

Інсульт лівого боку: лікування, реабілітація та прогноз для життя

Alfonso

Трансмуральний інфаркт: ознаки, прогноз життя та реабілітація

Tanya

Тиск людини 110 на 60: це добре чи погано?

Undershmidtther

Кращі моделі тонометрів Микролайф ( Microlife )

Scooby

Оніміння в лівій руці і біль в серці

Coolio

Як зміцнити судини головного мозку?

Bobby

Причини артеріального тиску 100 на 90

Maria

Залишити коментар