Серце

Препарат Леркамен: інструкція із застосування і побічні ефекти

Препарат Леркамен: інструкція із застосування і побічні ефекти
Вкажіть свій тиск

130
/
100

Йде поіскНе найденоПоказать

Показання і протипоказання до прийому


Леркамен призначають в рамках комплексного лікування артеріальної гіпертензії помірною і низького ступеня тяжкості.

до протипоказань відносяться:

 • Гіперчутливість до основного діючої речовини, іншим похідним дигідропіридинової групи або додаткових компонентів лікарського засобу.
 • Серцева недостатність хронічного характеру в Декомпенсаціонний стадії.
 • неустой йчівая стенокардія.
 • Непрохідність судин, що виходять з лівого серцевого шлуночка.
 • Недавнє перенесення інфаркту міокарда (менше 1 місяця).
 • дисфункції печінки і нирок.
 • Індивідуальна непереносимість лактози.
 • Синдром порушення абсорбції галактози або глюкози.
 • Галактоземия.
 • Періоди виношування дитини і годування грудьми.
 • Вік до 18 років.

Рекомендації до прийому

Засвоювання Леркамену ® підвищується з вживанням їжі, тому його слід приймати за 15 хвилин до їжі натщесерце, в утренне час або ввечері. Згідно з рекомендаціями, зазначеними в анотації до препарату, на початковому етапі лікування необхідно пити по 10 мг діючої речовини в день (при наявності препарату з дозуванням 20 мг таблетку можна ділити). Небажано розжовувати або подрібнювати таблетку іншим способом.

Препарат Леркамен: інструкція із застосування і побічні ефекти
При відсутності побічних реакцій і добру переносимість кошти допустимо поступово підвищувати дозу, збільшивши її через 2 тижні після початку терапії до 20 мг в день.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Важливо! При лікуванні літніх пацієнтів, а також хворих з нирковою або печінковою дисфункциями коригування дози не проводиться. Але терапія здійснюється під суворим контролем лікаря.

Побічні реакції

Список побічних ефектів від вживання Леркамену ® не містить багато пунктів, оскільки він показує хорошу переносимість. Але в деяких випадках відзначаються реакції тіла, обумовлені гіпотензивні властивості ліки:

 • периферичні набряки кінцівок.
 • «припливи» крові до обличчя.
 • прискорене серцебиття .
 • хворобливі відчуття в грудях в області серця.
 • астенія.
 • стенокардія.
 • надмірна втома протягом дня.
 • головні болі і запаморочення.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Який препарат краще: Азелік або Скинорен?

Читайте також: Ліки Екватор для боротьби з тиском

Препарат Леркамен: інструкція із застосування і побічні ефекти
Дуже рідко діагностуються порушення в роботі шлунково кишкового тракту (нудота, блювота, расстройс у стільця, диспепсія), висипання на шкірних покривах, підвищення сонливості, біль у м’язах, інфаркт міокарда.

Передозування

Достовірні відомості про передозування Леркаменом відсутні. Симптоматична картина при перевищенні дози іншими похідними дигідропіридину представлена ​​надмірним розслабленням гладкої мускулатури в судинних стінках і рефлекторною тахікардією, подовженням нападів стенокардії та підвищенням їх частоти, інфарктом міокарда.

При виявленні будь-яких ознак передозування необхідно викликати швидку допомогу і почати симптоматичне лікування (промивання шлунка, викликання блювання). При вираженому зниженні артеріального тиску аж до втрати свідомості необхідно призначення специфічної серцево-судинної терапії, при появі брадикардії — введення атропіну внутрішньовенно.

Лікарська взаємодія

В інструкції із застосування, яка міститься в кожній упаковці Леркамену ®, вказані такі особливості лікарських взаємодій:

 1. Хороша сумісність з бета-адреноблокаторами, препаратами діуретичного дії і інгібіторамиангіотензинперетворюючого ферменту.
 2. Погана сов местімость з кетоконазолом, ітраконазолом, еритроміцином та іншими інгібіторами CYP ЗА4.
 3. При одночасному прийомі з антидепресантами, Рифампіцином і іншими індукторами CYP ЗА4 можливо зменшення гіпотензивного ефекту Леркамену ®.
 4. При одночасному прийомі із серцевими глікозидами рекомендується стежити за появою можливих ознак отруєння дигоксином.
 5. Одночасний прийом циметидину може незначно підвищувати засвоюваність Леркамену ®, внаслідок чого збільшується прояв гіпотензивної дії.
 6. употр ебленіе грейпфрутового соку може бути причиною посилення гіпотензивної дії.
 7. Вживання алкоголю під час лікування може призвести до потенціювання дії Леркамену ®.

Особливі вказівки

спеціальних досліджень для виявлення впливу Леркамену ® на організм вагітних і плода не проводилося. Але, беручи за основу відомості про те, що інші похідні дигідропіридину впливають на нормальне ембріональний розвиток у тварин, Леркамен не рекомендується призначати для лікування під час вагітності та жінкам дітородного віку, які не використовують контрацепцію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Гель бальзам Чудо - хаш: показання, інструкція, відгуки

Важливо! Заборонено приймати Леркамен в період грудного вигодовування, оскільки лерканідипін має високий ступінь спорідненості до жирів, що підвищує ризик його проникнення до немовляти з молоком матері.

В зв’язку з відсутністю будь-яких даних про безпеку подібних медпрепаратів для дітей, його призначення пацієнтам, які не досягли 18-річного віку, не рекомендується . Хворим похилого віку при наявності ниркової і печінкової недостатності Леркамен призначається з обережністю.

Оскільки прийом препарату може стати причиною загальної слабкості, сонливості, астенії і запаморочення, в період лікування керувати транспортними засобами і займатися роботою, що вимагає повної уваги, слід з підвищеною обережністю.

Читайте також: Застосування Бісопрололу при гіпертонії

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Аналоги

до російським аналогам, які мають в складі лерканідипін як основної діючої речовини, про носяться Леркамідіпіна гідрохлорид і Занідіп Рекордаті. Вони дешевші, але за ефективністю не поступаються Леркамену.

Також існують препарати-блокатори кальцієвих каналів на основі інших активних речовин:

 • Адалат.
 • Алтіазем РР.
 • Дилтиазем.
 • Карділопін.
 • Коринфар.
 • Лекоптин.
 • Німотоп.
 • Еквакард.
 • Ексфорж.
 • Енанорм.
 • Фіноптин.

Препарат Леркамен: інструкція із застосування і побічні ефекти
При відсутності результату в ході лікування протягом тривалого періоду лікар може виписати інші препарати. В якості замінників Леркамену ® вітчизняний фармакологічний ринок пропонує Амлотоп, кордафен, Калчек, Амловас і інші.

Відгуки

Інна

Почала приймати Леркамен за призначенням лікаря. Через 2 дні почали набрякати ноги, опухати ясна, та й тахікардія замучила. Довелося скасовувати і переходити на Лозап плюс.

Андрій Ігорович

Страдаю від постійних стрибків тиску вже кілька років. Іноді показання доходять до 200 на 120. Лікар прописав Леркамен і ще два препарати. Лікуванням задоволений, тиск знижується і тримається на нормальному рівні стабільно.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Ольга Володимирівна

Після того як почала пити Леркамен, помітила, що пульс дуже сильно частішає. І хоча тиск знижувався, довелося перейти на інші препарати, більш мені відповідні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Інструкція по застосуванню Екзодерилу, а також ефективні замінники і дешеві аналоги

Ірина

Можу сказати зі свого досвіду — Леркамен дійсно лікує гіпертензію. Та й побочек таких сильних, як в інших препаратах, немає. Я особисто відчула на собі тільки позитивний ефект від прийому.

Михайло

П’ю Леркамен вже більше року. Тиск перестало «скакати», але чомусь останнім часом став частіше бігати в туалет. Не знаю, чи є тут якась взаємозв’язок, але інших побічних явищ за час лікування не виявив.
Відгуки лікарів кардіологів про Леркамене в більшості випадків носять позитивний характер. Препарат допомагає стабілізувати кров’яний тиск і попереджає різке прояв гіпертензії. Але в період лікування необхідно стежити за станом здоров’я і у разі появи побічних реакцій вжити відповідних терапевтичні заходи.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Тиск 110 на 70 — це нормально чи ні?

Maxim

Знизити підвищений тиск при вагітності препаратами і народними засобами

Megusta

Чому при інсульті піднімається температура: причини і лікування

Megusta

Що таке вроджений порок серця і чи можна його вилікувати?

Lamaxima

Чому лопаються капіляри на обличчі і як їх прибрати

Alex

Диротон: інструкція із застосування, склад і замінники препарату

Alfonso

Чим викликана тремтіння в тілі і сильне серцебиття?

Lamaxima

Ознаки та симптоми мікроінсульту у чоловіків

Axel

Екстракт валеріани в таблетках: дія і застосування

Maxim

Залишити коментар