Серце

Які таблетки від тиску не викликають кашель?

Які таблетки від тиску не викликають кашель?
Вкажіть свій тиск

130
/
100

Йде поіскНе найденоПоказать

Чому з’являється кашель і що робити

Сухий кашель є частим ускладненням прийому медикаментів для зниження тиску. Найбільше проявляється це побічна дія у інгібіторів АПФ, тому дуже часто пацієнти, з ентузіазмом почали лікування, розчаровуються в лікарських препаратах і змушені призупинити їх застосування. Цікавим є той факт, що найчастіше кашель виникає у тих пацієнтів, у яких на фоні існуючої патології розвинулася серцева недостатність. Ускладнення виникає при застосуванні всіх препаратів з цієї групи, але найбільш важко переносять пацієнти Каптоприл і Еналаприл.

Причини появи кашлю

Поява кашлю в першу чергу провокується підвищенням специфічного показника брадикинина з групи пептидів , який накопичується в дихальних шляхах. Є припущення у лікарів, що пацієнти мають схильність до відкладення брадикинина, тому у них і з’являється сухий кашель у вигляді побічного ефекту від терапії гіпотензивними засобами.

Після прийому медикаментів відбувається роздратування задньої стінки глотки, що і провокує побічний ефект . Особливо посилюється він в положенні лежачи.

Які таблетки від тиску не викликають кашель?

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Усунення кашлю від таблеток

Що ж робити, якщо препарат спровокував явні проблеми з дихання і виникнення кашлю ? В даному випадку лікарі рекомендують пацієнтам відкласти прийом серцевих засобів на п’ять днів як мінімум. Це допоможе відновити дихальні шляхи, і кашель усунеться сам по собі. Оскільки повторне повернення до препарату може знову погіршити ситуацію, то лікарі рекомендують не експериментувати, а відразу звертатися до них за зміною препарату.

Читайте також: Як приймати таблетки Вальсакор від тиску?

Для кого-то, наприклад, досить буде зменшити дозування і неприємні симптоми кашлю підуть, як і не бувало. Іноді лікарі призначають симптоматичну терапію, наприклад засіб Суліндак, здатне усунути кашель у таких пацієнтів. Так робиться в тому випадку, якщо гіпотензивний засіб надає хороший ефект і лікар не хотів би змінювати його для пацієнта.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Таблетки Дона для лікування суглобів

Які таблетки від тиску не викликають кашель?

Препарати для лікування гіпертонії

Є кілька груп препаратів, які допомагають нормалізувати показники тиску. Виходячи зі свідчень і побічних ефектів, лікарі вибирають для хворих найбільш підходящі медикаменти, причому деякі з них дійсно можуть провокувати кашель.

Бета-блокатори

Увага! На першому місці за популярністю призначень варто група бета-блокаторів. Ці препарати здатні швидко знизити артеріальний тиск, вони зменшують частоту серцебиття, але в той же час тривалий прийом лікарських препаратів призводить до сухого кашлю, алергічної реакції, уражень пульсу. Група препаратів представлена ​​медикаментами Бісопролол, Атенолол, Небіволол і іншими.

Інгібітори АПФ здатні розширити судини і впоратися з ІХС, серцевою недостатністю, але істотним дефектом препаратів є сухий кашель.

Блокатори ангіотензівних рецепторів

Серед препаратів від підвищеного тиску варто відзначити групу блокаторів ангіотензівних рецепторів. Це препарати-антагоністи ангіотензину, які відмінно контролюють показники тиску, знижують його рівномірно, не стрибкоподібно і в той же час вони не провокують кашель. До цієї групи засобів відноситься Лозартан, Кардосал, Епросартан, телмісартан, Валсартан.

Ці препарати відмінно контролюють показники тиску — досить випити одну таблетку на добу, щоб тиск не підвищувався весь день, і людина відчувала себе добре. У той же час для досягнення стійкого ефекту необхідно приймати препарати не менше трьох місяців.

Які таблетки від тиску не викликають кашель?

Блокатори кальцієвих каналів

Популярний гурт блокаторів кальцієвих каналів діє за рахунок зменшення в м’язах вмісту кальцію. При цьому мускулатура серцевого м’яза розслабляється, тиск зменшується, але найголовніший ефект препаратів в тому, що вони не мають такої побічної дії, як сухий кашель.

Якщо кальцію в м’язовій тканині недостатньо, то вона не буде сильно скорочуватися , а отже при дефіциті кальцію в судинах вони теж менше стискаються і не провокують підвищення тиску. До таких препаратів можна віднести Дилтиазем, амлодипін, Верапраміл.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Дієта при високому тиску і зайвій вазі

Діуретики

Важливо! Знизити тиск можна і за допомогою АПФ — вони мають сечогінний ефект і при виведенні зайвої води відмінно справляються з тиском. Пацієнти відзначають позитивну дію цих коштів і за відгуками хворих препарати Тріампур, Гідрохлортіазид, Верошпирон, Индапамид, Діувер не викликають кашлю у гіпертоніків.

Лікарі відзначають, що дуже часто пацієнти перевищують дозування лікарського засобу при вживанні. Налякані високими цифрами тиску вони п’ють більше таблеток, ніж належить, тому у багатьох з них таблетки дійсно провокують кашель. Тому лікарі роблять упор на те, що при прийомі препаратів варіанти передозування повинні бути виключені.

Читайте також: Таблетки Лоріста ефективний засіб для зниження тиску

Які таблетки від тиску не викликають кашель?

Вибір безпечного кошти

Гіпертоніки відзначають, що при прийомі декількох препаратів одночасно побічні ефекти істотно зростають. Однак не варто забувати, що поява кашлю може бути не тільки побічним ефектом від таблетованих засобів, а й ознакою розвитку серцевої недостатності.

Вимоги до вибору препарату

Тому при появі кашлю необхідно в першу чергу проконсультуватися з лікарем, а вже потім доктор прийме доктор прийме рішення про зміну препарату. Препарати, підібрані для пацієнта, повинні відповідати трьом вимогам:

  • мінімум побічних реакцій при прийомі.
  • можливість тривалого застосування зі збереженням високої ефективності кошти.

Які таблетки від тиску не викликають кашель?

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Варіанти вибору

оскільки групи препаратів, що знижують тиск, не так вже й численні, лікарі вибирають кошти з трьох основних груп:

  1. Антагоністи ангіотензину.
  2. Антагоністи кальцію
  3. Диуретические препарати.

Лікарі-кардіологи відзначають, що сухий кашель від таблеток провокується екарственнимі засобами з групи інгібіторів АПФ, лінійки Еналаприлом — Еналаприл, Раміприл, Периндоприл. Еналаприл в даному випадку рекомендують замінити антагоністом ангіотензину, бета-блокатором або діуретиком, блокатором кальцієвих каналів. З цими препаратами можна складати різні комбінації, які будуть відповідати всім основним вимогам для лікування пацієнтів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Які уколи роблять при болях в спині і попереку

Особливості призначення

При призначенні препаратів варто враховувати, що кожен пацієнт має індивідуальні особливості, у кожного людини свій набір антигенів і ферментів, які переносять, або не переносять певні ліки.

Які таблетки від тиску не викликають кашель?
Для таких людей диуретические препарати мають свої особливості, вони крім зниження тиску сприяють виведенню калію і натрію з організму, що негатив Івно впливає на роботу серця, викликають нудоту і запаморочення, викликають нездужання і надмірне падіння показників тиску. Тому такими засобами лікарі вважають за краще користуватися в крайньому випадку.

Пошук оптимального кошти

Вибір медиків падає на Триамтерен — ліки, здатні знизити артеріальний тиск, але в той же час зберегти рівень кальцію в організмі. Застосовувати нові ліки потрібно надзвичайно відповідально, адже передозування призводить до накопичення препаратів в крові, що викликає ускладнення у пацієнтів.

Що стосується бета-блокаторів, то вони провокують у пацієнтів депресії, безсоння, серцеві болі. Інгібітори АПФ в свою чергу теж провокують кашель, а також впливають на появу шкірної висипки і алергічної реакції. Такий препарат, як Лізиноприл, крім сухого кашлю ще здатний викликати і масу інших проблем з боку травної, нервової та дихальної систем. Тож не дивно, що препарати з такими побічними ефектами мають невисоку ціну.
Пацієнти, які страждають на гіпертонію, сьогодні мають багато можливостей, щоб користуватися таблетками від тиску, що не викликають кашлю. При появі цього ускладнення досить лише звернутися до лікаря, і він підбере потрібні ліки.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Народна медицина при атеросклерозі нижніх кінцівок

Lamaxima

12 народних коштів від аритмії серця

Pasha

При якому тиску приймати Тенорик: інструкція із застосування препарату

Alex

Що значить артеріальний тиск 140 на 70: причини і небезпека

Dmitry

Як лікувати атеросклероз судин нижніх кінцівок: народні засоби і препарати

Sasha

Чим інсульт відрізняється від інфаркту головного мозку: відмінність і різниця

Tanya

Престанс — механізм дії, дозування і рекомендації щодо застосування

Undershmidtther

Які вітаміни потрібні серцю при аритмії?

Serega

Чоловіча аритмія серця: причини і наслідки

Pasha

Залишити коментар