Різне

Склад суміші Нутрилон Пепти Алергія, спосіб застосування та її аналоги

Склад суміші Нутрилон Пепти Алергія, спосіб застосування та її аналоги

Суха суміш для годування грудних дітей Нутрилон Пепти Алергія спеціально була розроблена для діток, які страждають від алергічної реакції на білок коров’ячого молока (середньої або легкого ступеня тяжкості). Даний продукт виробляється відповідно до міжнародних рекомендацій, в його складі знаходиться глибоко розщеплений сироватковий білок, для якого характерний особливий амінокислотний спектр відповідний грудного молока. Суміш Нутрилон Пепти має кілька переваг, обумовлених її унікальним складом:

 • Покращена поєднання особливих жирних кислот ARA / DHA стимулює розвиток інтелекту.
 • Пребиотики Gos / Fos сприяють формуванню особистої оптимальної мікрофлори кишечника, а також підтримують імунітет крихти і знижують ризик інфекцій.
 • Комплекс вітамінних і мінеральних елементів, підібраний відповідно до потреб дітей до року. Ці речовини необхідні для здорового фізичного росту дитини.

При вживанні суміші Нутрилон Пепти стілець дитини може фарбуватися в зеленуватий колір. Таке явище абсолютно нормально, воно пояснюється наявністю в складі продукту гідролізату сироваткового білка.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Застосування Нутрилон Пепти сприяє швидкому й ефективному усуненню ознак алергії, що забезпечується глибоким гідролізом білка. Суміш з легкістю засвоюється в кишечнику крихти і не викликає неприємних симптомів.

Склад суміші Нутрилон Пепти Алергія, спосіб застосування та її аналоги

Спосіб приготування

Склад суміші Нутрилон Пепти Алергія, спосіб застосування та її аналоги

Суміш для годування дитини готується в кілька етапів:

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...
 • для початку потрібно гарненько вимити руки.
 • Після потрібно прокип’ятити чисту харчову воду протягом 10 хвилин і остудити її до 40 ° С.
 • Далі потрібно виміряти точну кількість води відповідно до таблиці дозування, яка знаходиться на зображенні на упаковці. Перелийте потрібний обсяг рідини в пляшечку, минулий стерилізацію.
 • Для відмірювання суміші застосовуйте спеціальну мірну ложечку, яка йде в комплекті з продуктом. Знімайте надлишок суміші з ложечки за допомогою тильного боку ножа.
 • Ретельно відміряйте потрібну кількість ложечок суміші і всипте їх в підготовлену воду. Враховуйте, що недотримання дозування (в меншу або більшу сторону) може виявитися шкідливим для дитини.
 • Закрийте пляшечку і гарненько збовтувати суміш протягом приблизно 10 секунд. Суміш за цей час повинна повністю розчинитися.
 • Зніміть кришку з пляшки і надіньте соску.
 • Визначте температуру готового дитячого харчування, доторкнувшись до пляшечки тильною стороною зап’ястя. Оптимальна температура для годування — 37 ° С.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Сустілак: опис, інструкція із застосування, відгуки

Їду для малюка потрібно готувати безпосередньо перед вживанням. При приготуванні дитячої суміші не можна користуватися водою з колодязів, а також каптажних джерел. Закінчивши процес приготування, потрібно щільно закрити коробку.

Варто враховувати, що залишки готового продукту не можуть бути розігріті і використані в наступний раз — при наступній годівлі.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Аналоги

В якості заміни суміші Нутрилон Пепти Алергія лікарі також можуть порадити:

 • Нутрамиген Ліпіл (Nutramigen Lipil).
 • Хіпп ГА (Hipp HA).
 • Хумана ГА (Humana HA).
 • Нестле Альфаре (Nestle Alfare).
 • Нутрилак Гіпоалергенний.
 • НАН (NAN) Supreme.

Підібрати оптимальну суміш в кожному конкретному випадку допоможе досвідчений пед іатр. Всі лікарі наполягають, що найкращим харчуванням для дитини першого року життя все-таки залишається грудне молоко.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Турбують прищі після гоління? Ефективні способи позбавлення та профілактики

Murcia

Причини і лікування аногенітальних бородавок

Alex

Властивості масла чорного кмину: застосування, склад і вибір

admin

Вітрянка або алергія: як відрізнити?

Bobby

Сухий себорейний дерматит на обличчі: методи лікування

Maria

Mustela від розтяжок при вагітності

Tanya

Симптоми герпесу у роті і лікування цієї хвороби

Coolio

Вальгусна деформація колінних суглобів у дітей і дорослих

Elena

Мазь Ацикловір при оперізуючий герпес

Andrey

Залишити коментар