Симптоми

Якщо після тренування болять лікті: можливі причини і що робити

Якщо після тренування болять лікті: можливі причини і що робити

Якщо біль одинична, то можливо, що вона з’явилася в результаті перенапруги м’язів. Але якщо хворобливі відчуття турбують кожного разу після заняття спортом, то це можуть бути такі патології:

 • Статична навантаження на руки — монотонна робота, при якій щодня виконуються одні й ті ж рухи руками стають причиною появи хворобливості і захворювань суглобів. До цього схильні водії, кранівники, різні робочі. Зазвичай у них болять повністю все руки, в тому числі плечі і шия.
 • Сильна навантаження на суглоб — під час виконання силових вправ ліктьові суглоби дуже сильно навантажуються, тому після тренування руки можуть сильно хворіти.
 • Травма — несильний удар ліктьовий зони може стати причиною появи неприємних відчуттів в цій області. Також біль з’являється в результаті перелому, вивиху, підвивиху, розтягування і т.д.
 • Неправильна техніка виконання вправ — під час занять потрібно обов’язково дотримуватися правил техніки виконання вправ. Якщо невдало зігнути або розігнути кінцівку, віджатися, вдарити по будь-якої поверхні, то біль може проявитися відразу ж і не проходити протягом довгого часу. Також в результаті неправильного виконання вправ можливо отримати травму руки.
 • Артрит — це запальне захворювання суглоба, при якому хворого турбують сильні болі, обмеженість рухів рукою, почервоніння шкіри. На перших стадіях захворювання больові відчуття виявляються під час виконання вправ, але з перебігом хвороби хворобливість з’являється і в стані спокою.
 • Синовит — при синовите запалюється синовіальна оболонка суглоба і відбувається скупчення рідини в суглобової порожнини (випоту). Локоть сильно набрякає і збільшується в розмірі, хворий не здатний рухати рукою, виникає біль.
 • Бурсит — практично таке ж захворювання, як синовіт. Але при бурситі запалюється бурса — суглобова сумка. Бурсит має точно такі ж симптоми, як синовіт.
 • Тендиніт — при даній патології запалюється одне або кілька сухожиль, розташованих поблизу ліктя. Хворобливість може поширюватися на всю руку. Шкіра в ліктьовий зоні червоніє і пече, на дотик стає гарячою. У хворого може підніматися температура тіла до 38 градусів.
 • міозит — при міозиті запалюються м’язи, які кріпляться до ліктьового суглобу. Рука червоніє і починає хворіти, міалгія може поширюватися по всій руці. Температура тіла може підніматися до 38 градусів.
 • Деформуючий артроз — це дегенеративне захворювання, яке призводить до деформації суглобової сумки. Ліктьовий хрящ піддається дистрофічних змін — хрящова тканина поступово замінюється кістковою і твердне, що призводить до виникнення неприємних відчуттів. Також хворого турбує скутість рухів кінцівкою і хрускіт при здійсненні руху.
 • Артроз або остеохондроз шийно-грудного відділу хребта — при виникненні даних патологій в шиї або грудному відділі хребта хворобливість в ліктьовий зоні є відбитою. Больові відчуття виникають в шиї, грудях, плечах, ліктях. Вони можуть посилюватися після навантажень на кінцівку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Через скільки проявляється загар після солярію?

Якщо після тренування болять лікті: можливі причини і що робити

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Що робити

Якщо хворобливі відчуття після тренувань виникають кожного разу і не проходять, то варто звернутися до лікаря-травматолога, який огляне кінцівку і призначить необхідні методи діагностики: рентген, УЗД, КТ або МРТ. При підозрі на артрит, синовіт або бурсит може знадобитися пункція суглоба. Через маленький прокол в суглобової сумці візьмуть проби синовіальної рідини і досліджують їх в лабораторії на наявність гною, серозної рідини або фібрину. Це дозволить визначити причину захворювання.

Ні в якому разі не можна самостійно призначати лікування — це загрожує ускладненнями. Хвороба може перерости в хронічну форму або викликати ускладнення в інших областях тіла.

Як лікування лікарі зазвичай прописують НПЗЗ при запальних захворюваннях, хондропротектори при артрозі або остеохондрозі, анальгетики, міорелаксанти та ін. Їх виписують у формі таблеток, мазей і гелів.

Якщо після тренування болять лікті: можливі причини і що робити

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Також призначають ЛФК, фізіотерапію, масаж, грязьові аплікації — ці процедури сприяють усуненню хворобливості, нормалізації кровообігу в ураженій області, відновлення рухового режиму ліктьового сус тава.

При неефективності лікування або занедбаності патології призначають оперативне втручання.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

В період хвороби не можна займатися спортом і піддавати хворий лікоть навантаженні. Після одужання повертатися до тренувань потрібно поступово. Ні в якому разі не можна відразу приступати до підтягування, віджимання і т.д., починати тренування потрібно з легких вправ, поступово збільшуючи навантаження.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Якщо на кисті руки під шкірою утворився кульку: що це може бути і що робити

Dmitry

Якщо німіє великий палець на нозі ( лівої і правої ): причини і що робити

Serega

Клацають суглоби: причини, ніж це небезпечно і що робити

Pasha

Шийний остеохондроз і артеріальний тиск — чи є взаємозв’язок?

Sasha

Якщо скриплять суглоби: причини і що робити

Tanya

Якщо болять суглоби кисті рук: причини і що робити

Sasha

Кашель при остеохондрозі грудного відділу: чи може бути, причини і що робити

Lamaxima

Різкий біль в області попереку: можливі причини і що робити

Tanya

Якщо сильно болять коліна: причини і чим лікувати

Andrey

Залишити коментар