Народна медицина

Лікування п’яткової шпори Димексиду — як правильно застосовувати

Лікування п'яткової шпори Димексиду - як правильно застосовувати

Речовина проникає досить глибоко в шари шкіри, а також клітковини. Після чого відбувається процес поліпшення обмінних процесів, поліпшується сприйнятливість клітин для інших препаратів, розміри шпори істотно зменшуються. По суті, дія кошти направлено на зняття процесу запального характеру в різних тканинах. Додаткові властивості — знеболювання, антимікробну, анестезуючу.

Завдяки унікальному поєднанню компонентів формується активний вплив на захворювання, активні лікувальні речовини проникають в тканини і шкіру дуже швидко, провокуючи досить швидкі результати. Всі перераховані властивості визначають ефективність використання димексиду при шпорі п’яти.

Як допомагає таке лікування

Якщо використовувати для лікування п’яткової шпори такий засіб як димексид, то будь-яка людина зможе переконатися в ефективності його застосування. Ті компреси, які використовуються на основі даного препарату не мають повної можливості впливати на кістковий наріст для його розчинення, проте їх лікарський дію відмінно знімає запалення.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Лікування п'яткової шпори Димексиду - як правильно застосовувати

Починаючи його використовувати, вже через кілька процедур хвороблива припухлість помітно зменшиться і з’явиться можливість без побоювань різких болів спокійно пересуватися. Проте важливо не розраховувати на занадто швидкий результат, максимальний ефект виникає тільки через 15-20 днів при відповідальному і щоденному використанні засобу.

Для посилення ефекту можна додатково впливати масажними прийомами для поліпшення кровопостачання. Також лікувальний ефект буде стабільно відчуватися за умови зниження навантажень на хвору ногу. Потрібно давати максимальний спокій і поменше спиратися на кінцівку. Не варто забувати про вплив комплексної терапії. Для цього потрібно порадитися з лікарем про ті ліки, які можна застосовувати саме вам.

Корисні властивості

Димексид в процесі лікування п’яткової шпори дозволяє отримати наступні корисні властивості:

 1. в місці призначення формується сильний анестезуючий ефект.
 2. Засіб має властивість фибринолитического типу, що запобігає формуванню тромбів і розчиняє вже існуючі в місці застосування. Завдяки даній властивості формується поліпшення робота судин, циркуляцію крові, що дозволяє отримати переваги швидкого впливу інших лікарських препаратів. Також поліпшення циркуляції крові є основою зниження розвитку процесів запалення в тканинах.
 3. Препарат має властивість проникати через мембрану клітин бактеріального типу, завдяки даній властивості формується посилення чутливості до антибіотиків, провокується серйозне антимікробну дію.
 4. Також за допомогою застосування препарату формується поліпшення проникності місцевих засобів (гелів, мазей і кремів), посилюється їх ефект терапевтичного характеру.
 5. Провокує швидке усунення набряків.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Хлорофіліпт: як застосовувати від прищів?

При місцевому нанесенні через 8-15 хвилин препарат всмоктується через кров і надає повноцінне вплив на весь організм.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Показання і протипоказання

Препарат застосовується при лікуванні таких захворювань :

 • при п’яткової шпори.
 • В процесі медикаментозної терапії при розтягуванні зв’язок.
 • при різних запальних процесах фасцій.
 • крововиливах і опіках.
 • Застосовується при певних травмах і ударах, при остеомієліті.
 • при артрозі деформуючого характеру.

Ефективність при Енен препарату буде високою виключно в тому випадку, якщо він входить до складу лікування комплексного характеру. Сам по собі діміксід при шпорі не допоможе, він принесе тільки тимчасове полегшення ситуації. Тому, використання засобу поєднується з процедурами фізіотерапевтичного характеру, носінням спеціалізованих устілок ортопедичного типу та ін.

Препарат має і певні протипоказання:

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

 • Пацієнтам, які недавно перенесли інфаркт або ж інсульт використовувати засіб забороняється.
 • в разі, якщо пацієнт страждає стенокардією, є певні порушення нормальної роботи нирок, а також печінки.
 • Жінкам в положенні (період лактації).

Перед використанням обов’язково потрібно вивчити инстру кцію і повний список всіх протипоказань.

Лікування п'яткової шпори Димексиду - як правильно застосовувати

Рецепти застосування

Дуже ефективним є використання даного засобу в комплексі з іншими препаратами. Найбільш поширеними є такі способи застосування димексиду:

 1. Компрес на основі Димексиду (30 мл) з додаванням Новокаїну 2% (10 мл). В даних пропорціях потрібно з’єднати і додати звичайної води в обсязі 30 мл. В розчин опускається марля і прикладається до п’яти протягом 30 хв.
 2. Компрес з додаванням протизапальний засіб. Потрібно п’яту обробити маззю Диклофенак і почекати протягом 15 хв., Після п’ята обволікається марлею змоченою в 50% розчині Димексиду. Знімати марлю потрібно тільки через 30 хвилин.
 3. За основу компресу береться 10 мл Димексиду і приблизно 30 мл води. В даний склад додається Лідокаїн 2% в обсязі 10 мл. Застосовується так само, як і в попередніх рецептах.
 4. Компрес з додаванням Гідрокортизону. На 50 мл Димексиду розраховується 30 мл. води, після з’єднання вводиться новокаїн (30 мл). В утворену суміш додається Гидрокортизон (1 амп.).
 5. Компрес з фурациліном. У ньому використовується Димексид (30 мл), який розбавляється в етаноловом сптрте (50 мл). Після цих компонентів додається Лідокаїн (50 мл) і вже після вливається розчин Фурациліну (50 мл).
Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Трави для суглобів і хрящів: види і корисні властивості

Undershmidtther

Мед з корицею для суглобів: корисні властивості та застосування

Serega

Настоянка шабельника для суглобів: приготування, як приймати, відгуки

Serega

Ефективні народні засоби від болю в суглобах

Serega

Лікування попереково — крижового радикуліту в домашніх умовах — ефективні методи

Alex

Лікування суглобів народними засобами в домашніх умовах — ефективні методи

Murcia

Шабельник болотний — корисні властивості, протипоказання, відгуки

Alfonso

Хрін при подагрі — чи можна і як правильно використовувати

Coolio

Кленовий лист для лікування суглобів: лікувальні властивості, протипоказання і застосування

Marina

Залишити коментар