Харчування

Чи можна пити каву при подагрі?

Чи можна пити каву при подагрі?

Чи можна пити каву при подагричний артрит

міцних рідина здатна не тільки бадьорить, надавати сил, а й впливати на обмін речовин в організмі. Раніше проведені дослідження показали, що продукт робить негативний вплив на уражені подагрою суглоби. Відбувається це через високу концентрацію в ньому пуринів. Сечова кислота, в свою чергу, є продуктом їх розпаду.

Чи можна пити каву при подагрі?

За останніми даними, представленим європейськими фахівцями, «підбадьорливий еліксир» є відмінним методом профілактики артриту. Дослідження показали, що у випробовуваних, які вживали його щодня, ризик захворіти значно знижувався. Подібний ефект пояснюється наявністю в напої ХГК (ефіру кавової кислоти). Він є антиоксидантом, який знижує рівень сечової кислоти в крові.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Про те, чи можна пити каву з діагнозом подагра, думки лікарів розходяться. Відповідно до недавніх досліджень, вживання продукту здатне викликати загострення захворювання. Особливо небезпечний він для завзятих кавоманів. Оптимальна доза — максимум 2 чашки під час погіршення стану. Виключати його з раціону повністю не рекомендується.

Користь і шкода напою

В період загострення прийом кофеїновмісних напоїв протипоказаний. Однак під час ремісії захворювання кави може позитивно впливати на обмінні процеси:

  • При подагрі дію антиоксидантів знижується. Вступники з напоєм біологічно активні речовини відновлюють їх дію;
  • З попаданням в організм кофеїну циркуляція крові прискорюється, підвищується тонус судин, що сприяє зниженню запалення;
  • Кофеїн підсилює дію знеболюючих лікарських препаратів.

Однак якщо підвищений рівень сечової кислоти понад норму рекомендується знизити кількість чашок. Продукт має сечогінний ефект. У період загострення порушується робота видільної системи, тому прийом подібних засобів заборонений.

Який кави можна пити при подагрі

Для збереження гарного самопочуття необхідно вибирати сорти напою з найбільшою концентрацією хлорогенова кислоти в складі. Так, наприклад, зелену каву для хворих на подагричний артрит найбільш корисний. Міцний напій із зелених кавових зерен містить 10% ХГК. У складі робусти відсоток речовини досягає 7-8. Арабіка містить в собі 6-8% і надає найменший позитивний ефект при захворюванні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Що можна і не можна робити після биоревитализации особи? правильний догляд

Чи можна пити каву при подагрі?

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Відмінною альтернативою бадьорить рідини послужить цикорій. У його складі відсутній кофеїн, зате є безліч корисних речовин. Цикорій стимулює обмін речовин в організмі, а також позбавляє його від шлаків, що накопичилися. Лікарі вважають, що помірна доза цикорію (не більше однієї чашки в день) не завдасть шкоди хворому і цілком може замінити кофеиносодержащие напої.

Які правила варто дотримуватися

Фахівці рекомендують вживати виключно натуральний продукт . Хворим на подагричний артрит слід відмовитися від розчинного напою. Він не підтримує контроль над рівнем сечової кислоти в організмі і не може надавати профілактичного впливу. Крім того, не рекомендується вживати каву «з пакетиків». Кількість натурального продукту не перевищує 15%, все інше — суміш хімічних речовин, які можуть погіршити стан в період хвороби.

Необхідно суворо дотримуватися добову дозу бадьорить рідини. Якщо хворому не вдається її знизити, слід зробити вибір на користь напою без кофеїну. Гарним доповненням до нього стане нежирне молоко. Додавати в напій вершки не рекомендується, так само як і цукор (або цукрозамінники). Виляння цукру на подагричний артрит ще не вивчено, тому варто відмовитися від солодкого напою, що бадьорить.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Якщо хворий на подагру раніше не пив кави, приступати до його вживання слід поступово. Починати слід з малої дози, поступово доводячи до оптимальної середньодобової. Не рекомендується пити його на ніч, цим можна посилити біль у суглобах.

Подагричний артрит не виключає вживання напою, що бадьорить. Вибір правильного дозування і якості кави дозволить контролювати рівень сечової кислоти, уникаючи періодів загострення захворювання.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Морепродукти і риба при подагрі: що можна, а чого не можна їсти

Undershmidtther

Виноград при подагрі — чи можна їсти, корисні властивості

Axel

Дієта і правильне харчування при ревматизмі

Lamaxima

Рисова дієта при остеохондрозі: правила і чим корисна

Axel

Дієта і правильно харчування при остеохондрозі: що можна, а що не можна їсти

Marina

Буряк при подагрі: чи можна їсти, користь і шкода

Pasha

Гарбуз при подагрі: корисні властивості та застосування

Andrey

Дієта і як правильно харчуватися при шпорі п’яти

Bobby

Цикорій при подагрі — можна чи ні

Murcia

Залишити коментар