Харчування

Вплив кави на суглоби і кістки: корисні властивості та можливу шкоду

Вплив кави на суглоби і кістки: корисні властивості та можливу шкоду

Відомо, що кава сприяє виведенню рідини з кісток, що може привести до їх витончення. Недолік вологи робить міжхребцеві диски менш еластичними, через що знижується гнучкість хребта.

Проведені дослідження показали, що прийом кавового напою в нормі здатне знижувати біль в суглобах і ризик суглобових захворювань. Полегшення больового синдрому пов’язано з впливом на аденозіновние рецептори, що відповідають за болючі відчуття. Також вживання напою в помірній кількості допомагає зменшити запалення в суглобових областях.

Користь і шкода

Корисний вплив кофеїну незаперечно. Він здатний виключати ризик розвитку патологій нирок, а також подагри. До того ж кава містить таку речовину, як серотонін, що пригнічує депресивний стан.

При виготовленні більшості болезаспокійливих засобів, кофеїн додається в якості одного з основних компонентів. Доведено, що він підвищує ефективність анальгетиків на 40%. У міру його надходження в організм блокується функціонування аденозинових системи в спинному і головному мозку, яка впливає на появу болю.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Завдяки присутнім антиоксидантів подовжує молодість клітин і тканин.

Користь від кавового напою:

  1. Сприяє зниженню головного болю, в тому числі і при мігрені.
  2. Покращує апетит.
  3. Знижує зайвий рівень холестерину в крові.
  4. Стимулює нервову систему.
  5. Нормалізує метаболізм.
  6. Допомагає зміцнити капіляри і стінки судин.
  7. Задейст вован у всіх біохімічних процесах організму.

Користь кави залежить від його якості. Наприклад, розчинний напій в основному виготовляється із зерен низької якості з додаванням фарбників і консервантів. Його надмірне вживання може перезбуджувати нервову систему і приводити до дратівливості і апатії.

Регулярний прийом кави викликає залежність, при якій стає складно провести день без напою. Також може завдати шкоди хворим з серцево-судинною системою.

В разі артрозу вплив кави може бути індивідуальним. Якщо захворювання на початковій стадії і не запущено, то можна припустити обмежений його прийом. Головне в цьому випадку буде якість продукту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як застосовувати оцет від бородавок? Корисні рецепти

Негативний вплив пов’язано і з поганим засвоєнням кальцію. Відомо, що кофеїн, що міститься в каві, здатний вимивати його з кісток. Особливо це небезпечно для жінок в клімактеричному періоді, коли концентрація кальцію різко знижується через гормональної перебудови організму. Його недолік може провокувати пористість і ламкість кісток.

Чи не радиться зловживати напоєм під час вагітності і перед сном. Незважаючи на те що сам кава не може провокувати появу артриту суглобів, все ж при його наявності здатний ускладнювати симптоми. До того ж кофеїн здатний змінювати артеріальний тиск, зокрема його підвищувати.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Вміщені в кофеїн алкалоїди здатні збільшувати синтез сечової кислоти, яка відкладається в суглобах у вигляді уратів.

Різка відміна вживання кави може призвести до появи головних болів і втомленого стану. Також може спостерігатися невелика біль в суглобах і м’язах. Проявляється вона неприємними відчуттями в спині і шиї.

Вплив кави на суглоби і кістки: корисні властивості та можливу шкоду

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Як правильно і безпечно пити каву з проблемами кісток і суглобів

Категоричної заборони щодо вживання кави при суглобових патологіях немає, за винятком такого діагнозу як артрит. Виходячи з діуретичного ефекту даного енергетика, варто скоротити його прийом до двох разів на тиждень. Краще віддати перевагу неміцний кава з слабообжаренних зерен, так як в них знижений вміст алкалоїдів.

Найкращим варіантом буде вживання заварного кави без додавання додаткових наповнювачів або молока. Це допоможе зменшити негативний вплив на хворі суглоби.

Вживання більше двох або трьох чашок напою в добу збільшує можливість появи захворювання суглобів. Безпечна норма в день не більше 300 мл. Найкраще використовувати зелені зерна кави. В даному сорті знаходиться великий вміст кислот, а також мікроелементів і вітамінів, які зникають при обсмажуванні зерен.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Застосування ромашки для обличчя в косметології: корисні властивості і кращі рецепти

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Цикорій при подагрі — можна чи ні

Murcia

Рисова дієта при остеохондрозі: правила і чим корисна

Axel

Фрукти при подагрі: які можна їсти, а які ні

Scooby

Дієта і як потрібно харчуватися при ревматоїдному артриті

Alfonso

Вітаміни при остеохондрозі: користь і як правильно приймати

Coolio

Хурма при подагрі — чи можна її є

Scooby

Дієта і правильне харчування при ревматизмі

Lamaxima

Дієта при подагрі: таблиця продуктів, що можна і що не можна їсти

Andrey

Буряк при подагрі: чи можна їсти, користь і шкода

Pasha

Залишити коментар