Різне

Вплив алкоголю на суглоби людини

Вплив алкоголю на суглоби людини

Клінічна картина таких захворювань при вживанні алкоголю різна, але має одне подібне правило: чим більше його концентрація в крові — тим сильніше його негативний вплив.

Яким чином впливає алкоголь на суглоби людини

при русі наші суглоби піддаються навантаженням при згинанні, розгинанні, поворотах кісток, для яких хрящові тканини служать захистом, забезпечуючи їх харчування синовіальною рідиною (якоїсь мастилом) в так званих синовіальних сумках. При здорових суглобах такої рідини досить щоб забезпечити легке ковзання кісток при їх русі.

Однак спиртне серйозно порушує обмінні процеси та живлення хрящів: вимиває кальцій, калій з організму і сприяє накопиченню солей, що внаслідок призводить до того, що истончен хрящова тканина перестає захищати кістки від тертя.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Вплив алкоголю на суглоби людини

В цей час організм з уже ослабленим від спиртного імунітетом намагається відновити стоншену хрящову тканину, використовуючи для наповнення синовіальної сумки рідина, яка небогащенную достатніми поживними речовинами. В результаті це призводить до деформації суглоба, його нерівномірного розростання, а, як наслідок, і до болів спочатку при фізичних навантаженнях, а потім до болів в спокійному стані.

Розвиток таких хвороб ускладнюється тим, що після чергової дози випитого людина відчуває тимчасовий знеболюючий ефект за рахунок блокування больового центру центральної нервової системи. Тому спиртне приймається за ліки, а згодом порушується водно-сольовий баланс, розвиваються запальні процеси в суглобових тканинах, хвороба перетікає в форму хронічного.

Чи можна пити алкоголь при хворобах суглобів

В разі, якщо хвороба вже діагностували, то від спиртного доведеться відмовитися зовсім, так як навіть його маленька доза може спровокувати рецидив захворювання, а терапевтичний ефект не буде досягнутий.

  1. По-перше, при прийомі лікарських засобів, їх дія може бути ослаблене прийомом спиртного, в результаті чого лікування не приведе до бажаного результату.
  2. По-друге, це викличе або посилить запальний процес в суглобах, що призведе до посилення або появи в новь болів.
  3. По-третє, алкоголь вимиває необхідні для накопичення синовіальної рідини вітаміни і мінерали, що в процесі хвороби категорично допускати не можна.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  У Києві Covid - 19 за добу заразилися 34 людини, в їх числі двоє медиків

Як і який алкоголь можна вживати , а який не можна

Різні дослідження приводили до того, що спиртні напої в малих дозах здатні надавати позитивний вплив, але дослідження доводили і зворотне. Тому однозначно сказати, як і який алкоголь можна приймати без особливих наслідків, неможливо.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Якщо людина не страждає від будь-яких захворювань, невеликий келих червоного або білого вина під час їжі не завдасть тяжких наслідків організму, а навпаки : при низькому тиску або низькому вмісті цукру в крові — трохи підвищить ці показники.

Вплив алкоголю на суглоби людини

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Про такий вплив навіть в невеликих кількостях складно сказати, наприклад про пиво, горілку, коньяк , віскі. Тому багато лікарів радять від їх вживання відмовитися взагалі.

Правила споживання алкоголю

При неоднозначне ставлення до спиртного в нашому суспільстві, у кожного можуть виникнути обставини, при яких відмовитися від їх прийому, наприклад , в компанії колег, або на знаменну торжестві, буває дуже складно.

Якщо все ж належить випивати, можна скористатися простими правилами, при дотриманні яких негативні наслідки після прийнятого можуть бути знижені:

  1. Знайте міру. Якщо ви вип’єте 1-2 келихи вина, або 1 келих пива, або 1 2 чарки горілки (коньяку), то наслідки будуть найменші.
  2. Слідкуйте за відчуттями. У разі, якщо при вживанні міцного з’являються запаморочення, нудота, що ще гірше -покрасненія на шкірі, слід негайно припинити його прийняття.
  3. Будьте ситим. Не слід вживати спиртне на голодний шлунок, а безпосередньо в момент прийому потрібно також залишатися ситим.
  4. Не квапся. Повільне розпивання, припустимо, одного келиха вина, протягом вечора полегшить процес його виведення з організму.
Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Вітаміни для волосся від випадання в ампулах

Alfonso

Молочниця у дитини в паху: лікування

Marina

Над бровою з’явилася шишка — що це?

Dmitry

Алергія на одяг: причини і лікування

Tanya

Китайські кошти від псоріазу

Bobby

Перша допомога при отруєнні лікарськими препаратами

Alfonso

Профілактика захворювань шкіри

Sasha

Що таке кандидозний уретрит? Симптоми у жінок і чоловіків, методи лікування хвороби

Tanya

Лущиться шкіра на статевих губах: причини і лікування

Dmitry

Залишити коментар