Різне

Мануальний терапевт і остеопат — в чому різниця між фахівцями?

Мануальний терапевт і остеопат - в чому різниця між фахівцями?

Часто зусилля лікаря спрямовані не тільки на вправлення вивихів і лікування розтягувань, досвідчений мануальщик може вилікувати не тільки потягнуті м’язи і натруджені суглоби, «поставити на місце» хребці або міжхребетні диски, але здатний поправити і деякі внутрішні органи . Але щоб бути успішним і затребуваним, лікар цієї спеціальності повинен чудово знати анатомію людського тіла, роботу всіх його систем і органів, його численні фізіологічні особливості.

Крім цього він повинен володіти даром інтуїтивного відчуття вогнища болю, повинен досконало володіти прийомами загального і точкового масажу і знати техніку акупунктури, у такого лікаря повинні бути добрі і дуже сильні руки з чутливими, можна сказати «оголеними» подушечками пальців. А ще в мануальної практиці часто біль можна вилікувати одразу, але тільки заподіявши пацієнтові нехай нетривалу, але ще більший біль.

Хто такий остеопат?

Остеопат ще більший чарівник, він своїми унікально чуйними пальцями не тільки здатний визначити «несправність» в організмі пацієнта, але ще і зрозуміти які зовнішні або внутрішні причини, які негативні фактори призвели до цієї хвороби, а звідси — яким шляхом слід іти до одужання. Цей фахівець крім різнобічної медичної підготовки і унікальною інтуїції повинен мати знання в психіатрії і психології.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Мануальний терапевт і остеопат - в чому різниця між фахівцями?

Найчастіше, з’ясувавши причини, які порушили гармонійну роботу органу або системи, остеопат крім лікувальних маніпуляцій проводить ґрунтовну розмову з пацієнтом і пропонує систему заходів, спрямовану на боротьбу з недугою, аж до зміни способу життя і навіть способу мислення в сприйнятті себе і навколишнього світу. Нерідко виходить так, що лікар цієї вузької спеціалізації починає вирішувати одну знаходиться на поверхні болючу проблему, а в результаті охоплює широкий спектр взаємопов’язаних функцій організму і сприяє оздоровленню цілого ряду систем і органів. Правда для отримання такого взаємодоповнююче ефекту деколи потрібно кілька лікувальних сеансів. Але результат того вартий!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Взаємозв'язок між вірусами герпесу і розсіяним склерозом

У чому ж різниця між фахівцями

Остеопат як лікар і мануальний терапевт, маючи багато спільного в здійсненні основних лікувальних маніпуляцій пальцями рук, помітно відрізняються підходом до організації лікування.

Мануальний терапевт лікує орган, а не хвороба в цілому, його завдання полягає в швидкому відновленні втраченої функції навіть ціною заподіяння болю і дискомфорту. Він працює за фактом недуги, не вдаючись у історію хвороби і не прогнозуючи можливі наслідки для інших частин організму.

Остеопат дивиться на ситуацію ширше і виходить з твердження, що тіло і дух людини нероздільні, а організм здатний до оздоровлення і самовідновлення в будь-якому віці, правда з різною швидкістю, потрібно тільки грамотно допомогти йому і направити внутрішні сили і резерви на одужання. І при такому підході лікувальний ефект може з’явитися не тут і відразу, як при мануальному впливі, а в ході тривалого і копіткого взаємодії лікаря і пацієнта, але зате і залишиться отриманий результат надовго.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Мануальний терапевт і остеопат - в чому різниця між фахівцями?

Крім того, починаючи лікування з скарги пацієнта на збій в роботі одного органу, остеопат найімовірніше «підправить» функціонування цілого ряду пов’язаних з ним систем і органів.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Таким чином, можна сказати, що мануальний терапевт і остеопат працюють в одній терапевтичної області та «ремонтують» при едшего до них пацієнта завдяки спеціальним медичним знанням, накопиченому досвіду і дивовижному лікувального мистецтва своїх пальців.

Але якщо до лікаря-мануальника важливо зняти біль тут і зараз, то при рецидивах до нього доведеться звертатися знову і знову. А ось остеопат постарається розібратися в причинах недуги і м’якими маніпуляціями раз і назавжди усунути дискомфорт.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Які краплі в ніс краще застосовувати від алергії? Список антигістамінних, гормональних та інших засобів

Andrey

Збудник, симптоми і лікування гонореї у жінок і чоловіків

Sasha

Як проявляється і чим лікується алергія на цитрусові? Поради фахівців

Maria

Лікування екземи при вагітності

Bobby

Зволожуючий крем для обличчя з гіалуроновою кислотою

Marina

Сумісність дексаметазону і алкоголю

Bobby

Чим лікувати шіпіци на ногах: мазь і пластир

Alfonso

Пілінг шкіри голови в домашніх умовах і в салоні

Bobby

Народні засоби від атероми

Tanya

Залишити коментар