Різне

Алкоголь при подагрі — чи можна пити?

Алкоголь при подагрі - чи можна пити?

В розумних дозах, сечова кислота необхідна людині. Вона надає захист від старіння та онкології. У нормальних умовах, така кислота виводиться нирками. У випадках, коли пуриновий обмін порушений, солі починають кристалізуватися в суглобах — виникає подагрична атака.

Приблизно у половини пацієнтів з діагнозом, уражаються нирки і не можуть більше виводити сечову кислоту. Спиртні напої пригнічують вироблення основного гормону, що регулює рівень рідини в організмі — вазопресину. Гормон регулює роботу нирок, а також виведення ними кислоти.

Без вазопресину організм зневоднений, падає циркуляція крові. До критичного мінімуму падає концентрація води в хрящової тканини. Суглоби втрачають пружність і еластичність, стаючи сухим і ламким. Виснаження хряща супроводжується заповненням і болем.

На тему впливу спиртного на організм при подагрі було проведено багато досліджень. Лікарі відзначають, що навіть невелика доза алкоголю може стати причиною нападу. Захворювання заявить про себе відразу, в день вживання спиртного. У суглобах почнеться запалення. Подагру неможливо повністю викорінити.

Алкоголь при подагрі - чи можна пити?

Вплив спиртних напоїв на організм

Подагра — причина серйозного збою в організмі. Незважаючи на те, що людина відчуває себе здоровим, він може відчувати гострі напади болю. Причиною може служити надмірне вживання кави, пива та іншого алкоголю.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

В пиві, винних культурах та інших міцних напоях (горілка, джин, віскі) — великий вміст пурину. Забороняється пити і безалкогольне пиво. Лікарі повідомляють, що можна випивати келих якісного вина.

Алкоголь при подагрі - чи можна пити?

Можна вибирати сорти сухого червоного і білого з найбільш низьким відсотком спирту. Від пива слід відмовитися назавжди.

Якщо не вдалося утриматися від міцного алкоголю, що не переступати межу в 30-60 грамів в день. Вино дозволяється вживати по 100-150 грам.

Алкоголь при подагрі - чи можна пити?

Горілка, пиво і вино — вплив при подагрі

Горілка тривалий час вважалася умовно безпечним напоєм, тому не містить пуринів. Але горілка небезпечна при подагрі зовсім з іншої причини — вона викликає сильне зневоднення організму і сприяє синтезу пуринів, прискорюючи кристалізацію кислоти. Коньяк аналогічний своїм впливом на організм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як можна заразитися генітальним герпесом?

Спиртне згубно позначається на працездатності нирок і печінки. Алкоголь викликає звикання, тому варто бути акуратним в його застосуванні.

Вино довго час було визнано забороненим при подагрі. Є причиною збільшення кислотності сечі. Її кристалізація запускає напад. Виннокаменная кислота теж впливає на кристалізацію.

У розвитку подагри велику роль відіграє спадковість і страви, що вживаються вприкуску з вином. Виберете зелень в якості закуски до вина — це частково нейтралізує вплив напою. Перевага радять віддавати білому вину.

В період загострення діагнозу категорично забороняється будь-який алкоголь. Спиртне спотворює дію лікарських препаратів і може посилити їх побічні реакції.

Пиво теж не нешкідливо для організму. Наприклад, в 100 грамах пінного напою, розташовується близько 1800 міліграмів пуринів, що є надмірним навіть для здорової людини. Допустимими нормами вважається від 500-1000 міліграм протягом доби. Пиво має сильний сечогінний ефект, що негативно позначиться на балансі рідини в організмі.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Алкоголь при подагрі - чи можна пити?

Все шлаки і урати залишаться в тканинах. При таких умовах — зневоднення і в’язкою крові в першу чергу страждає хрящова тканина.

Як правильно пити алкоголь

Підводячи підсумок — людині хворому на подагру, варто керуватися станом здоров’я в питаннях вживання спиртного. Реакція на алкоголь може відрізнятися в залежності від ступеня прогресії захворювання.

Деякі пацієнти страждають від нападів, дотримуючись твердо встановленої дієти виключає алкоголь. У інших, навпаки, подагра — не надає сигналів для хвилювання. Тоді можна дозволити собі помірне розпивання.

Особливу увагу слід приділяти харчової дієті — раціон повинен містити невелику кількість продуктів багатих пуринами. До продуктів, наділеним пуринами відносять:

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

 • Арахіс.
 • Інжир.
 • Малину.
 • Щавель і шпинат.
 • Цвітну капусту.
 • Гриби.
 • Бобові культури.

в меншій кількості, пурини містяться в шоколаді, какао, кава і чаї. Виняток цих продуктів з раціону, дозволить переносити алкоголь в малих кількостях без загострень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Яке лікування при розтягуванні зв'язок колінного суглоба можна проводити в домашніх умовах?

Намагайтеся притримувати наступних правил під час розпивання алкогольних напоїв:

 1. Зберігайте ритм — не вживайте горілку чарками, якщо тости слідують один за іншим, розтягніть напій на кілька поздоровлень.
 2. Чи не знижуйте градус спиртного.
 3. Не забувайте закушувати.
 4. Намагайтеся не запивати алкоголь газованими напоями.
 5. Міцні напої заїдайте м’ясом або Тартинка з маслом — сповільнить всмоктування алкоголю в кров.
 6. Частіше виходьте з приміщення на свіже повітря і більше рухайтеся.
 7. Не пийте більше допустимої міри.

Пам’ятайте, що навіть для здорової людини — немає граничної безпечної дози алкоголю. Вважається, що в добу можна дозволити келих вина або кухоль пива.

Буде корисним — збільшення фізичних навантажень, особливо, якщо робота протікає в офісі.

Намагайтеся не пити зайвий раз спиртне. Пийте чисту і мінеральну воду, більше гуляйте, і здоров’я почне поліпшуватися.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Які трави використовувати для шкіри обличчя? Лікування зморшок, пігментації, запалення та інших проблем

Pasha

Чи допомагає Бепантен від прищів і для лікування сухої шкіри обличчя?

Pasha

Чиряк на п’ятій точці

Coolio

Що підриває фолікуліт Гоффмана

Maxim

Пірітіон цинку: шампунь

Scooby

Надання першої допомоги при переломах

Elena

Повне облисіння у чоловіків і жінок

Axel

Як правильно почати ходити в солярій?

Coolio

Крем Акрустал для лікування псоріазу

Lamaxima

Залишити коментар