Профилактика

Масажний килимок для спини — види, корисні властивості і застосування

Масажний килимок для спини - види, корисні властивості і застосування

Корисні властивості

Використання масажного килимка для спини — це один з найбільш нейтральних і позбавлених побічних ефектів методів лікування. Аплікатори з пластиковими шипами і голками, притискаючись до хворих точкам, виробляють покращене кровообіг в спині, а також надають місцеву знеболювальну дію. Досягається такий результат завдяки розвантаженню і розслабленню м’язового апарату.

Однак необхідно звикнути, що перші 7-10 хвилин такого масажного сеансу можуть супроводжуватися болем і палінням в спині. Далі такий небажаний ефект, як правило, зникає.

Також необхідно відзначити, що масажний килимок для спини може застосовуватися тільки як доповнення до призначеної лікарем терапії. Використання масажу спини за допомогою аплікатора в якості основного лікування малоефективне.

Показання і протипоказання

Застосування масажного килимка для спини доцільно при наявності наступних показань:

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

 • Зниження тонусу спинних м’язів.
 • Біль у спині.
 • Викривлення постави.
 • Хронічний стрес.
 • Парез.
 • Вегетосудинна дистонія.
 • Радикуліт.
 • Малорухливий спосіб життя.
 • Стан тривожності.
 • Порушення сну.

Не дивлячись на уявну нешкідливість і навіть невитіюватість такого масажного пристосування, використовувати його можна не завжди. У список протипоказань входять:

 • Порушення згортання крові.
 • Серцева недостатність.
 • Гнійні ураження епідермісу.
 • Епілепсія.
 • Психічні розлади.
 • Гостра інфекція.
 • відкриті рани.
 • Туберкульоз.

Види і який вибрати

на сьогоднішній день ринок медичних товарів буквально рясніє масажними килимками на будь-який смак, колір і достаток. Однак найбільш популярні наступні види масажерів:

 1. Аплікатор Кузнєцова.
 2. Масажний килимок Ляпко.
 3. Електронакідка.
 4. Акупунктурний масажний килимок .

Аплікатор Кузнєцова є невеликим клейончасту полотно, на поверхні якого «посаджено» безліч пластикових дисків з зубчастими краями по колу. Існує кілька різновидів такого килимка, кожна з яких має свої особливості і призначення. Килимок зеленого кольору призначений для щадного масажу. Наприклад, при надчутливої ​​шкірі. Синій килимок має середню ступінь впливу. Шипи тут більш гострі. Найбільш сильний ефект покликаний мати килимок жовтого кольору. Тут є не тільки множинні голки, а й особливі магнітні пластини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Види і лікувальні властивості мазей з шабельника для суглобів

Масажний килимок для спини - види, корисні властивості і застосування Аплікатор Кузнєцова

Масажний килимок Ляпко є вдосконаленим варіантом попередньої моделі. Основа тут виконана з прогумованого матеріалу, а кінчики шипів покриті срібним напиленням. Таке пристосування має подвійне вплив: масажне і гальванічне.

Масажний килимок для спини - види, корисні властивості і застосування Масажний килимок Ляпко

Досить популярні і так звані електричні накидки. Це — один з кращих варіантів для людей, чия діяльність пов’язана з постійним сидінням. Такі килимки просто накидаються на спинку стільця або водійського крісла. Влаштований такий масажер набагато складніше. На полотно з особливого матеріалу поміщені ролики з вібромеханізмом. При включенні вони починають обертатися з потрібною інтенсивністю, виробляючи необхідний лікувальний ефект.

Масажний килимок для спини - види, корисні властивості і застосування Електрична накидка

Акупунктурний килимок на вигляд схожий на звичайну подушку, на поверхні якої розташовані множинні модулі з шипами. Однак тут принцип дії здійснюється строго по акупунктурні точки, стимулюючи рух крові і лімфи.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Масажний килимок для спини - види, корисні властивості і застосування Акупунктурний килимок

На питання, який же з представлених масажних килимків краще, відповісти непросто. Кожен з них має свої переваги і призначення. Щоб визначитися з оптимальною моделлю масажера, потрібно попередньо проконсультуватися з лікарем.

Як застосовувати

Використання масажного килимка ніякої складності не представляє. Масажер Кузнєцова потрібно розташувати на рівній горизонтальній поверхні. При цьому хворий повинен лягти на поверхню так, щоб хворий ділянку спини був поміщений на голчасті диски. Початковий сеанс такого лікування не повинен перевищувати 5-7 хвилин. Далі час можна збільшити до години.

За такою ж схемою використовується аплікатор Ляпко і акупунктурний килимок. Електрична накидка, на відміну від «побратимів» поміщається нема на горизонтальну поверхню, а на спинку будь-якого сидіння.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Доглядати за масажним килимком також нескладно. Потрібно постаратися не допускати намокання і потрапляння бруду на полотно і голчасті диски. Однак якщо забруднення все — таки не вдалося уникнути , можна зробити суху чистку або акуратно запрати килимок в прохолодній воді , обережно промивши модулі .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Харчова сода при подагрі: застосування, користь і шкода, рецепти

Для електричної накидки підходить тільки сухий варіант очищення .

Незважаючи на нешкідливість такого пристосування для масажу , перед його застосуванням краще проконсультувати з лікарем . Адже самолікування рідко призводить до позитивного результату .

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Гімнастика і вправи для шиї за методом Бубновського: ефективність і вправи

Axel

Пілатес при сколіозі і остеохондрозі: чи можна займатися, комплекс вправ

Murcia

Корсет для шиї при остеохондрозі — свідчення, види і як використовувати

Axel

Комір для шиї при остеохондрозі: як вибрати і правильно носити

Maria

Як потрібно правильно спати при шийному остеохондрозі

Coolio

ЛФК і вправи при артрозі гомілковостопного суглоба: ефективність і застосування

Pasha

Як відновити суглоби і хрящову тканину — препарати і народні засоби

Alfonso

Плавання і вправи у воді при остеохондрозі: користь і як правильно виконувати

Axel

Вправи для шийного відділу хребта за методом Бутрімова

Coolio

Залишити коментар