Профилактика

Вправи для хребта за методом доктора Бубновського

Вправи для хребта за методом доктора Бубновського

Крім звичайних вправ з власним тілом існує і розроблена серія вузькоспеціалізованих тренажерів. Використання запропонованих напрацювань дозволяє ліквідувати запальні процеси і симптоми гострого болю, нормалізує загальний тонус м’язової системи. Всі вправи є загальновизнано безпечними і їх без зусиль зможуть виконувати люди різних вікових груп.

Як допомагають вправи

Всі запропоновані комплекси вправ, розраховані для впливу на хребет, враховують багато анатомічні особливості як окремих відділів хребта, так і всіх суглобів. Їх виконання без будь-яких зусиль створить умови, при яких навантаження, яку відчувають хребтом буде рівномірно розподілена. У комплексі це відіб’ється на нормалізації і відновлення роботи м’язів, зв’язок і хребців.

Загалом виконання вправ за методом доктора Бубновського може дати такі позитивні результати:

 1. Буде знижено навантаження на хребет, що дозволить йому почати швидко відновлювати повноцінно свої функції без наслідків.
 2. Буде забезпечено повноцінне насичення оточуючих м’язових волокон необхідними поживними речовинами.
 3. Все обмінні процеси почнуть з часом протікати в повному і стабільному режимі.
 4. l i З’явиться не тільки хороший м’язовий тонус, але також виникне сприятливий емоційний підйом.

 5. Поступово рухові функції суглобів також будуть відновлені.

Вправи позбавлять від таких патологій як міжхребцева грижа, остеоартроз, ревматичний артрит. Одержуваний лікувальний ефект в деяких випадках можна порівняти з оперативним втручанням без відповідних наслідків. Якщо використовувати разом з методом Бубновського правильні дихальні практики, дотримання дієти, то можна отримати більш швидкий результат. Єдина умова — правильність дотримання прописаних рекомендацій.

Показання і протипоказання

Основними показаннями для виконання розроблених вправ є проблеми з суглобами і різні больові симптоми в хребетної системі. Крім цього може бути надано оздоровчий вплив на багато внутрішні системи організму. Найбільш ефективним буде вплив на такі проблеми зі здоров’ям:

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

 • Виникнення кісткових виростів в різних відділах хребта.
 • Освіта міжхребцевих гриж.
 • Запальні процеси в сухожиллях .
 • Компресія хребців, спровокована сильними навантаженнями.
 • Наявність надмірних жирових утворень.
 • Різні проблеми з кишечником, опущені внутрішні органи.
 • прояв підвищеної стомлюваності і нервово-психічних розладів.

Незважаючи на ефективність методу існую і протипоказання створеної методики. Комплекси не рекомендовано виконувати пацієнтам з психічними розладами, з серйозними ушкодженнями опорно-рухової системи (переломи). Не можна використовувати прі не відновлених розривах зв’язок і сухожиль. Якщо є передумови до розвитку інсульту або інфаркту, а також в відновлювальний період після перенесеної операції.

Вправи для хребта за методом доктора Бубновського

Правила виконання

Основне завдання пацієнтів при заняттях вправами по Бубновського — це точна послідовність за рекомендованими рухам. Так само як зобов’язання у вигляді дозування навантажень без форсування легких етапів. Не варто поспішати і передчасно збільшувати час і складність виконання вправ. Ключовим моментом є систематичність при тренуваннях. Їх необхідно виконувати строго за рекомендаціями, без пропусків або тривалих перерв. Тільки так можна отримати результат і бажаний ефект.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Вправи для хребта за методом доктора Бубновського

По завершенню тренування найкраще приймати холодний душ. Крім цього потрібно звернути увагу на своє харчування і при необхідності зробити його більш правильним. Бажано давати можливість організму повноцінно відновлюватися після будь-якої фізичної активності

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Комплекс вправ

Існують розроблені базові вправи за методом Бубновського спрямовані для зняття болю в хребті:

 1. розслаблення спини. Потрібно прийняти позу рачки, при цьому потрібно стежити за тим, щоб в кожній точці опори була правильна фіксація і вага рівномірно розподілили. У такому положенні потрібно деякий час побути максимально розслабленим.
 2. Вигинання спини. Необхідно залишаючись в попередньому положенні більш істотно впертися кінцівками. Після цього проводиться глибокий видих і разом з ним синхронне вигинання спини по напряму вгору до крайнього положення. Далі йде зворотний рух вниз разом з вдихом і прогином спини в попереку. Дотримуватися необхідно плавність і розслабленість рухів. Повтор вправи — від 15 разів.
 3. Крок розтяжка. Залишаючись в тому ж положенні необхідно опуститися на ліву ногу і повністю витягнути праву назад. Одночасно з цим ліва рука виконує тягне рух вперед. На ногу опускатися, не допускаючи різких рухів і без зусиль. Після цього рух виконується іншими кінцівками. Виконується від 20 раз.
 4. Потрібно зафіксувати положення на четвереньках, після чого слід подати корпус вперед наскільки це можливо. Положення рук і ніг не змінюється, спина повинна бути рівною. Рух виконується від 10 раз.
 5. Необхідно прийняти положення тіла лежачи на спині. При цьому ноги повинні бути зігнуті в колінах, ступні не дуже близько до тазу. Розташувавши руки за головою і притиснувши підборіддя потрібно здійснити видих і зігнувши тулуб постаратися торкнутися ліктями зігнутих ніг. Лопатки необхідно відривати від підлоги. З вдихом повертаємося на вихідну позицію. Повторювати від 15 раз.
 6. Залишаючись в такому ж положенні розташуйте руки щільно вздовж тіла (занадто не притискаючись). Необхідно виконати плавний видих відірвавши таз від поверхні максимально вгору. Після цього на вдиху потрібно повернути таз на поверхню. Повторюється рух від 15 раз.
Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Гімнастика і вправи для шиї за методом Бубновського: ефективність і вправи

Axel

Тутор на колінний суглоб: види, як вибрати і використовувати

Alfonso

ЛФК і вправи при компресійному переломі грудного відділу хребта

Dmitry

Мануальна терапія: що це таке, протипоказання і проведення

Elena

Лікувальна гімнастика при остеохондрозі шийного відділу хребта

Lamaxima

Спортивне харчування для зміцнення суглобів і зв’язок: користь і застосування

Coolio

Корисні фізіопроцедури при остеохондрозі: користь і опис методів

Pasha

Зарядка при шийному остеохондрозі в домашніх умовах — як правильно робити

Maria

Як відновити суглоби і хрящову тканину — препарати і народні засоби

Alfonso

Залишити коментар