Різне

Чи можна висіти на турніку при остеохондрозі?

Чи можна висіти на турніку при остеохондрозі?

Не варто забувати і про розминці. Вона є обов’язковою, тому що допоможе уникнути розтягнень і ще більшою травматизації. Для цього досить виконати по кілька нахилів вперед і назад, вправо і вліво. Чергують такі вправи з почерговим підтягуванням колін.

По закінченню практичної реалізації всього вищеописаного, необхідно прийняти горизонтальне положення на рівній поверхні. Оптимальне розслаблення м’язів настає вже через 10-15 хвилин.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Чому не можна робити повний вис?

В першу чергу, таке обмеження стосується не тільки згаданої надмірного навантаження, а й переривання контакту рецепторів гравітації з землею, які знаходяться в стопах і литкових м’язах.

Як тільки це відбувається, збивається тонус м’язів у хребетного хребта, що тягне за собою втягування міжхребцевого простору, від якого і необхідно позбутися всіма можливими способами.

Слідом за тонусом, піде рефлекс розтягування. Він має і позитивні властивості в процесі боротьби з остеохондрозом, але тривають такі недовго. Якщо при крайньому ступені розтягування продовжити висіти на турніку, може статися компресійний удар — причина розвитку міжхребцевої грижі.

Чи можна висіти на турніку при остеохондрозі?

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Альтернатива турніка

Альтернативних методів вирівнювання хребця може бути кілька, і всі вони полягають в прийнятті горизонтального положення на гімнастичному м’ячі або підлозі, згорнувшись в позу ембріона.

Навантаження на сьомий шийний хребець

сьомий шийний хребець — основа всього скелета. Втягування навколишнього простору між ним, може призвести до зміщення, що загрожує посиленням остеохондрозу або навіть появою інших порушень в опорно-руховому апараті. Йдеться навіть про микронном зміщенні, яке відбувається, найчастіше, при неправильному висі, що супроводжується підтягуваннями або різкими рухами в результаті накопичення почуття втоми.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

В даному випадку, фахівці різко негативно ставляться до розтягування хребта на турніку. Якщо ж такі вправи допомагають позбутися від локалізованої або передається на нижні кінцівки болю, необхідна присутність фахівця або ж професійного тренера.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Імбир при подагрі: чи можна і як правильно приймати

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Чи буває алергія на полин? Як вона проявляється? Як можна її лікувати? Відповідаємо на питання

Alex

Підтягує маска для обличчя з желатином

Lamaxima

Глюкокортикостероїдні мазі для зовнішнього застосування: що таке ГКС?

Elena

Кропив’янка на руках: причини

Pasha

Лікування купероза на обличчі в домашніх умовах

Maria

Причини, етапи розвитку, симптоми і лікування герпесу на шиї

Pasha

Що зробити, щоб нарив швидше прорвався?

Undershmidtther

Чому на тілі з’явилася опукла родимка і як її потрібно лікувати?

Andrey

Целестодерм: аналоги, інструкція, показання та протипоказання

Megusta

Залишити коментар