Діти

Шина Віленського: показання та правила використання

Шина Віленського: показання та правила використання

Як правило, шина призначається дітям раннього віку: від 14 днів до 1 року. В окремих випадках можливе використання апарату для дітей старше 1 року.

Лікування з використання даного пристрою досить тривалий, і становить не менше чотирьох місяців.

Виготовляти виріб найкраще в технічних медичних майстерень. Це дозволить врахувати розміри і індивідуальні особливості дитини.

В класичному варіанті шина Віленського має три розміри: малий, середній і великий.

Показання до використання

Пристрій призначається лікарем ортопедом в наступних випадках:

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

  1. Діспазія тазостегнового суглоба.
  2. Вивих стегна, отриманий в результаті родової травми.
  3. Деформація в шийки стегна, викликана вірусами і інфекціями.
  4. Локалізація в голівці тазостегнової кістки.

Використання пристрою вимагає точного дотримання рекоменд ций фахівців. Не можна самостійно встановлювати або змінювати термін носіння шини. Припинення носіння пристрій можливо тільки після того, як патологія зникла, і суглоби повернулися до нормального стану.

Шина Віленського: показання та правила використання

Правила використання та догляду

Перед застосуванням вироби лікар наочно демонструє спосіб фіксації. Кінцівки дитини розлучаються на строго певну відстань, що дозволяє зафіксувати суглоби в потрібному положенні.

Підготуйте робочу зону: чисту і тверду поверхню. Покладіть дитину на спину, розведіть кінцівки на необхідну відстань. Шкіряні власники одягайте по черзі — спочатку на одну ногу, потім на іншу. Зафіксуйте за допомогою шкіряного ремінця.

Необхідно періодично давати ногам можливість відпочити. Пам’ятайте, що шкіра дитини під держателями потіє, що сприяє розвитку бактерій і інфекцій. Для того, щоб уникнути неприємних наслідків, очищайте власники, і дезінфікують розчином спирту. Повторно фіксувати шину на кінцівках можна тільки після повного висихання. Уникайте перегріву вироби. Це може привести до опіків у дитини.

Шина Віленського: показання та правила використання

Періодично навіть надійно зафіксована шина може зісковзувати. Тому стежте за положенням конструкції, і при необхідності поправляйте.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Хондролон: показання, інструкція із застосування, відгуки

Шина Віленського вимагає досить тривалого використання. Носити виріб необхідно постійно, не допускається тривала перерва в лікуванні.

Переваги та недоліки апарату

До безперечних достоїнств вироби можна віднести відсутність значних протипоказань. Можливо поєднання використання шини з іншими видами лікування, наприклад з масажем.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Незвична фіксація кінцівок викликає дискомфорт у дитини, але з часом малюк звикає до виробу, що призводить до зниження неприємних відчуттів.

вчинення простих рухів під час носіння шини не утруднене.

Особливістю застосування шини є її тривале використання, яке в деяких випадках може доходити до 9 місяців. Навіть якщо ви вважаєте, що необхідність в носінні вироби зникла, самостійно припиняти використання і змінювати встановлені лікарем терміни не слід. Дотримання рекомендацій допоможе вам уникнути неприємних наслідків, і навіть інвалідності у дитини в майбутньому.

Необхідно правильно вибрати одяг, на якій буде закріплений апарат. Матеріал не повинен сприяти ковзанню конструкції. Намагайтеся вибирати одяг з легких тканин, так як шкіра малюка під щільним матеріалом починає потіти і свербіти, що призводить до занепокоєння дитини.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

При фіксації шини будьте максимально обережні в рухах. Будь-яке неакуратне дія може призвести до травм і погіршення самопочуття малюка.

Шина Віленського: показання та правила використання

Неприпустимо зміна відстані між кінцівками без узгодження з фахівцем. Будь-які рішення щодо зміни використання шини повинні бути обгрунтовані професійним думкою.

Шина Віленського це досить ефективна методика лікування патологій стегна у дітей. Пам’ятайте, що використовуючи виріб ви повністю берете на себе відповідальність за здоров’я і благополуччя дитини. Апарат вимагає постійного контролю, точності, терпіння і максимальної відповідальності від батьків. Але домогтися найкращого ефекту ви зможете тільки разом з лікуючим лікарем.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Плоскостопість у дітей — причини, види і що робити ( з фото )

Pasha

Незрілість тазостегнових суглобів у новонароджених: причини, ознаки, лікування

Megusta

Артрит у дітей: особливості, симптоми і лікування

Elena

Вальгусна деформація стопи у дітей: симптоми і лікування ( з фото )

Maria

Якщо дитина сутулиться: що робити і до якого лікаря йти

Maxim

Дисплазія тазостегнових суглобів у новонародженого: що це, симптоми і лікування

Murcia

Реактивний артрит у дітей: симптоми, діагностика та лікування

Megusta

Синовит тазостегнового суглоба у дітей і дорослих: симптоми і лікування

Andrey

Дисплазія сполучної тканини у дітей: що це, симптоми і лікування

Undershmidtther

Залишити коментар