Профилактика

Ортопедичний пояс для спини: види, як вибрати і використовувати

Ортопедичний пояс для спини: види, як вибрати і використовувати

Види

Види за ступенем фіксації:

 1. З сильною фіксацією. Вони наділені чотирма ребрами жорсткості (пружинна сталь). Застосовуються при посттравматичному лікуванні, після операції (на поперековому відділі). За своєю суттю виконує роль певного компенсатора функції опори хребця, який був пошкоджений. Жорстка фіксація забезпечує відсутність рухливості і формує правильне положення стовпа.
 2. Середньої фіксації. Може мати до шести ребер жорсткості, які виготовляються виключно з пластика. Мають додаткові елементи фіксації для більш зручної шкарпетки. Застосовуються в лікуванні різних патологій і після операцій на шийному відділі, після певних травм.
 3. З напівтвердим ефектом. Доступне виріб, який вважається оптимальним варіантом усунення болю в м’язах спини. Його ж рекомендують використовувати тим людям, які весь день проводять в сидячому положенні (щоб забезпечити правильну фіксацію і правильно розподілити навантаження). Пояс рекомендований для носіння тим людям, які весь час стикаються зі значними навантаженнями фізичного типу.
 4. З легкої жорсткістю. Має 2-4 ребра, які виготовляються з пластика. Дуже легкі, доповнені зігрівальні ефектом. Застосовуються в лікувальних цілях при остеохондрозі, радикуліті і ревматизмі. Вони поєднують в собі не тільки ефект зігрівання, але ще і мікромасажу.

Ортопедичний пояс для спини: види, як вибрати і використовувати

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Пояси ортопедичні для хребта мають ще й такі підрозділи:

 • Попереково-крижовий вид використовується для того, щоб знизити прояв больового ефекту, для усунення можливих патологій при активних фізичних навантаженнях. Він покриває всю область попереку, активно застосовується при грижах міжхребцевого типу, після оперативного втручання та ін.
 • грудопоперекового варіант покриває нижню частину грудного відділу, повністю покриває поперек. Застосовується при лікуванні остеопорозу, остеохондрозу, остеохондропатії та ін.
 • Поперековий тип покриває частину грудини. Використовується при патологіях даного відділу хребта.

Застосування

 1. Найчастіше такі вироби рекомендують для носіння вагітним жінкам (на останніх місяцях). За допомогою такого пристосування знижується навантаження і запобігає можливість розвитку патологій.
 2. Пояси ортопедичні для спини використовується при переломах, при розвитку дистрофічних, дегенеративних захворювань, при остеохондрозі і спондильоз.
 3. При серйозних навантаженнях фізичного типу , при активному зростанні (в підлітковому віці), в якості елемента профілактики виникнення неврологічних порушень.
 4. при будь-яких травмах.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Комір для шиї при остеохондрозі: як вибрати і правильно носити

Ортопедичний пояс для спини: види, як вибрати і використовувати

як правильно вибрати?

При виборі ортопедичного поясу для сп ни важливо визначити жорсткість. Даний параметр визначає виключно лікар з урахуванням особливості травми, захворювання та інших індивідуальних чинників. Важливо визначити, для якого відділу призначене виріб.

Далі потрібно буде визначитися з розміром, для цього рекомендується відвідати ортопедичний салон, щоб індивідуально приміряти варіанти. Якщо ж такої можливості немає і корсет ви будете замовляти, то вам потрібно буде самостійно зняти заміри. Для цього буде потрібно сантиметр. Зняття мірок є зняття показань при оперізування потрібного відділу сантиметром (поперек, грудна клітка).

Потрібно звернути увагу на матеріали, вибирайте варіанти з натуральними компонентами і гіпоалергенним складом. Всі елементи кріплення — шнурівки, ремені, застібки неодмінно повинні бути ергономічними і міцними.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

В певних випадках є необхідність замовляти корсет під індивідуальні параметри (у випадках з тривалим носінням, наприклад, після перелому хребта). В даному випадку виробник здійснює виготовлення пояса з урахуванням індивідуальних особливостей тіла пацієнта, і обов’язково виготовляються вентилюючі отвори, що дозволяють шкірі «дихати».

Як правильно використовувати?

Основні правила носіння:

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

 1. Носити безперервно можна не більше шести годин поспіль.
 2. Рекомендується не надягати на голе тіло , найкраще використовувати білизну бавовняного типу.
 3. Лікарі не рекомендують спати в корсеті.

Неодмінно скажемо про те, що пацієнтам після оперативного втручання призначається тривале носіння пояса, при виборі слід віддати перевагу варіантам з дихаючої поверхнею.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Вправи і ЛФК при радикуліті поперекового відділу

Tanya

Гімнастика і ЛФК при артрозі кульшового суглоба

Maria

Зарядка і гімнастика для пальців рук — комплекс вправ

Alfonso

Як потрібно правильно спати при шийному остеохондрозі

Coolio

Гімнастика і вправи після вивиху плечового суглоба

Undershmidtther

Плавання і вправи у воді при остеохондрозі: користь і як правильно виконувати

Axel

Постізометрична релаксація: що це, показання та проведення

Coolio

Зарядка при шийному остеохондрозі в домашніх умовах — як правильно робити

Maria

Лейкопластир для кінезіологічні тейпірованіе: види, показання та застосування

Andrey

Залишити коментар