Профилактика

Йога для грудного відділу хребта: користь і правильне виконання

Йога для грудного відділу хребта: користь і правильне виконання

Йога для грудного відділу хребта

Основними проблемами грудного відділу є сколіоз і сутулість в області лопаток. Сидячий спосіб життя, малорухливість призводять до проблем з хребтом. Випирають лопатки, плечі на різних рівнях, болі все це і багато іншого допоможе привести в нормальний стан регулярні заняття йогою.

Грудному відділу потрібні вигинання, скручування, розтягування і зміцнення. Перед початком практики, як і перед будь-якою іншою спортивною тренуванням, не можна нехтувати розминкою. Вона підготує організм: розігріє м’язи, разомнет сухожилля, розжене кров і лімфу по організму. Під час виконання асан необхідно пам’ятати про дихання, ні до жодному разі не затримувати його.

Дихання повинно бути плавним і рівним. Вдих через ніс, видих через рот. Після розминки слід приділити час виконання зміцнювальних асан, і тільки потім приступати безпосередньо до виконання асан для грудного відділу хребта.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Вправи дозволяє розкритися грудній клітці, внутрішнім органам цієї порожнини стане значно легше, піде скутість і скутість в спині.

Йога для грудного відділу хребта: користь і правильне виконання

Асани для грудного відділу хребта і правильне виконання

Розглянемо комплекс вправ з описом правильного виконання від простого до складного, починаючи в положенні стоячи і завершуючи, сидячи на килимку.

 1. Встаємо в позицію Тадасаї. Однаково давлячи п’ятами на килимок, встаньте рівно, верхівка тягнеться вгору. Одночасно піднімаючись на пальцях ніг, руки тягнуться на верх. Робити потрібно не поспішаючи, затримуючись на кілька секунд на пальчиках. Опускатися плавно. Повторити 8 разів. Тепер тіло готове до вигинання.
 2. Анувіттасана, прогини назад, руки на попереку (на скільки дозволить підготовка). Голову не закидати назад і не притискати до ключиці. Голова повинна тягнуться назад. Затриматися в такому положенні необхідно хоча б 10 секунд. Повтор 8 разів.
 3. Вірабхадрасана I. Початкове положення — поза гори. Потім однією ногою отшагіваем тому, передня нога згинається в коліні. П’яти повинні бути на одному рівні, стопа прямий ноги розгорнута перпендикулярно тілу. Розворот тулуба до сторони зігнутою ноги. Руки вгору, спочатку витягуємося, потім виконуємо прогини назад, до появи напруги в попереку. Міняємо ноги, повторюємо те ж саме.
 4. Для відпочинку встаємо в позицію собака мордою вниз (Адхо Мукха Шванасана). Для зняття напруги з ніг, відривайте черзі ноги від килимка, як би переступаючи.
 5. Марджаріасана — позиція кішки. Долоні строго під плечима, коліна під стегнами, голова, шия спрямовані прямо і є продовженням спини. На вдиху вигинається на верх, на видиху прогинається вниз.
 6. Залишаємося в «кішці». Витягуємо праву руку, знаходимо баланс і обережно випрямляє ліву ногу, носок натягнутий на себе. Тримаємо 10 секунд. Міняємо пару, тепер тримаємо баланс на лівій витягнутій руці і правій нозі. Так виглядає Марджаріасана / Бітіласана.
 7. перевертається на спину, руки розкинуті в сторони, ноги на ширині таза, зігнуті в колінах. Обережно відриваємо поперек, хребець за хребцем, залишаємося на лопатках. Затрималися, потім також акуратно опускаємося, що не упускає поперек і сідниці. У виконанні ви повинні відчути, як відривається один хребець за іншим. Таке відчуття вимагає хорошої підготовки, не у кожного новачка відразу так може вийти. У статиці називається Бандха сарвангасана.
 8. Урдхва Ека Пада Сету Бандха Сарвангасана. Залишаємося в підготовчому попередньому положенні. Ногу витягуємо на верх, злегка пружини тазом. Не забудьте про зміну ноги.
 9. Поза столу, Гоасана. Ноги в колінах зігнуті, стопи на килимку. Руками відходимо назад і піднімається. Стежимо за диханням, живіт тягнемо в стелю, сідниці стиснуті, голова не закинута.
 10. Для розслаблення — поза ролик, виконуємо перекати на спині, руки в замку під колінами.
 11. Поза цуценя, Утта шішасана. Коліна під стегнами, опускаємо на підлогу руки, тягнемо їх вперед, щоб на поверхні виявилися передпліччя і плечі. Незважаючи на позицію відпочинку, грудна клітка при цьому розкрита, область лопаток злегка вигнута.
 12. Скрутка лежачи, парівартанасана. Лежачи на спині, одна нога витягнута, другу згинаємо і максимально притискаємо до грудей, потім протилежною рукою беремо за коліно і тягнемо в сторону, інша рука при цьому розкинута, голова повернута в іншу сторону від зігнутою ноги, лопатку намагаємося не відривати від підлоги. Потім все те ж саме повторюємо на іншу ногу.
 13. Вірасана. Сідаємо сідницями на п’яти, закидаємо руку через плече і зв’язує в замок з рукою знизу. Долоні повинні зійтися на рівні лопаток. Потім міняємо, ту руку, яка була знизу, тепер заводимо через плече. На завершення, руки розкриті, великими пальцями тягнемося за торс.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Правильне застосування гірчичників при остеохондрозі, їх результативність

Йога для грудного відділу хребта: користь і правильне виконання

Загальні рекомендації при виконанні

Тільки відчувши біль, зайву напругу або втому, припиняйте в будь-який момент виконання асани і приймайте позу дитини, Баласанов.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Якщо немає часу на виконання такого комплексу, заведіть собі в звичку, вранці і ввечері лежати на валику. Якщо немає готового, можна згорнути рушник, не більше ніж 10 сантиметрів у діаметрі. Класти його можна на рівень застібки бюстгальтера, під поперек, стегна і шию.

Йога для грудного відділу хребта: користь і правильне виконання

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Результат — відмінне витягування і випрямлення постави.

Тільки регулярне заняття йогою принесе результат: позбавить від болю, вирівняє поставу і поліпшить загальний стан організму.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Плавання при шийному остеохондрозі: корисні властивості і правила

Murcia

Суглобова гімнастика за методом Норбекову — комплекс вправ

Maxim

Масажний килимок для спини — види, корисні властивості і застосування

Lamaxima

Гімнастика і ЛФК при артрозі кульшового суглоба

Maria

Палки для скандинавської ходьби — як їх правильно вибрати

Alfonso

Фінська ходьба з палицями — що це і техніка виконання

Serega

Ефективні вправи для спини при болях у попереку

Andrey

Вправи і ЛФК при радикуліті поперекового відділу

Tanya

Корисні вправи для зміцнення колінних суглобів

Megusta

Залишити коментар