Профилактика

Корсет для шиї при остеохондрозі — свідчення, види і як використовувати

Корсет для шиї при остеохондрозі - свідчення, види і як використовувати

Конструкція дозволяє обертати головою і виконувати побутові дії. Його наявність усуває велику кількість симптомів остеохондрозу і допомагає відновлювати стан хребців. Відбувається зняття оточених проявів і м’язових спазмів.

Показання і протипоказання

Рекомендується використовувати корсет при таких показаннях:

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

 • При необхідності зняти больовий ефект.
 • Для відновлення кровообігу і запобігання головних болів.
 • Для виправлення порушеного становища хребців.
 • запобігання защемлення нервових закінчень.

Небажано використовувати якщо:

 • Присутні дерматологічні патології системного характеру.
 • Критичні захворювання в шийному від ледве.
 • При алергічних реакціях.

Корсет для шиї при остеохондрозі - свідчення, види і як використовувати

Види корсетів

Для позбавлення від шийного остеохондрозу дуже корисно використовувати додаткові пристосування у вигляді корсетів. Для правильного вибору відповідного типу потрібно розбиратися в їх видах:

 1. Повнорозмірний. Конструкція фіксується на грудях і обволікає область шиї. Застосовується у випадках досить запущеного стану остеохондрозу, тоді використання даного виду буде найбільш ефективним. Недоліком є ​​те, що рухи головою більш обмежені.
 2. Ортез підвищеної жорсткості. Його застосування також виправдано пізньою стадією розвитку остеохондрозу. При цьому він забезпечує знижену навантаження на м’язи в області шиї позбавляючи від больових ефектів, запобігає затискання м’язів покращуючи кровообіг. Підбирається індивідуально під пацієнта.
 3. Воротник. Досить популярне пристосування, що використовується найбільш часто. Має серединні значення за своєю жорсткістю, виготовляється з поліуретану, зовні обтягнутого тканиною. Знижує прояв можливих загострень і має зігріваючий ефект. У порівнянні з іншими дає більше свободи рухів.
 4. фіксує надувний комір. Дуже зручний варіант за багатьма параметрами. Часто призначається при профілактиці шийного остеохондрозу, немає необхідності підбирати комір під пацієнта, його конструкція дозволяє стежити за ступенем фіксації, має низькі параметри ціни.
 5. Шина Шанца. Дане пристосування — це відмінний комір-бандаж здатний ефективно розвантажувати шию розтягуючи між собою хребці, прибирає м’язові спазми. Допомагає уникати здавлювання нервових закінчень і правильним чином стабілізує хребет.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Артритозамін: показання, інструкція, відгуки

Як вибрати

Правильний вибір корсета для шиї має на увазі індивідуальний підхід до кожного пацієнта. При цьому враховуються параметри в залежності від виду корсета і фізіологічних особливостей хворого остеохондрозом. Бажано спиратися на рекомендації лікаря щоб він чітко сформулював необхідний ступінь жорсткості і одержувані обмеження.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...
 • Заздалегідь потрібно визначити необхідний ступінь фіксації. Від цього параметра підбирається корсет в залежності від своєї жорсткості, наскільки він буде еластичний. Ступінь фіксації визначає поточний стан шийного остеохондрозу, чи знаходиться він на початковій стадії або запущений.
 • Необхідно підбирати за розміром шиї, для цього вимірюється її обсяг і висота. Якщо підібрати неправильно не буде необхідного лікувального впливу.
 • Обов’язково приміряйте виріб. Верхня частина фіксатора повинна упиратися в основу щелепи.
 • При одягненому комірі руху не повинні бути вільними і відбуватися легко.
 • Необхідно стежити за відсутністю надмірно сильного притиснення коміра до шкіри. Якщо на це не звернути увагу, то можуть бути передушу кровоносні судини і лікувальний ефект буде знівельовано.

Корсет для шиї при остеохондрозі - свідчення, види і як використовувати

Як правильно використовувати

дуже важливо правильно використовувати корсет. Це досить важливий момент так як ефективне його застосування забезпечує потрібний результат. Якщо до питання застосування підходити бездумно, то і його вплив буде зводитися до мінімуму. Правильне використання включає кілька обов’язкових правил:

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

 1. Період носіння корсета в перші дні не повинен перевищувати 15 хв. Надалі потрібно трохи збільшувати період і доводити його до однієї години.
 2. Найкраще одягати перед виконанням фізичних вправ, під час підвищення інтенсивності роботи, при сидінні перед монітором, під час тривалих поїздок.
 3. Ні в якому разі не рекомендується надягати прямо на одяг або будь-яку тканину, тільки на тіло.
 4. протягом дня не рекомендується його носити більше 3 годин. Це не відноситься до бандажу, який можна використовувати в період сну.
 5. Загальний період його використання не повинен бути менше одного місяця і не бути більше трьох. Необхідність його використання точно встановлює лікуючий лікар.
 6. Якщо з часом відбувається поліпшення стану організму необхідно знижувати час його застосування.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Чи дають інвалідність при остеохондрозі і як отримати групу

В разі прогресування хвороби необхідно звернутися за лікарською консультацією. Можливо буде рекомендовано використовувати додаткові фіксатори для зниження навантаження. Також дуже важливо не використовувати його зайвий раз без необхідності, адже основне завдання полягає тільки коригування положення тіла і в допомоги для відновлення нормального стану.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Мануальна терапія при остеохондрозі шийного відділу: показання та застосування

Sasha

Йога при грижі хребта: чим корисна і як виконувати

Serega

Тутор на колінний суглоб: види, як вибрати і використовувати

Alfonso

Синовіальна рідина: що це таке і як її відновити

Pasha

Ортопедична подушка при шийному остеохондрозі: як вибрати і користуватися

Megusta

Ефективні вправи для розтяжки спини і хребта

Megusta

Вправи для шийного відділу хребта за методом Бутрімова

Coolio

Гімнастика і вправи при ішіасі сідничного нерва

Murcia

Артрон Хондрекс: опис, інструкція із застосування, відгуки

Megusta

Залишити коментар