Профилактика

Вправи для спини при грижах хребта: користь і опис

Вправи для спини при грижах хребта: користь і опис

В разі гострої форми лікування включає швидке видалення набряків і поліпшення кровопостачання. Протягом цього періоду зазвичай призначають протизапальні та діуретичні препарати. Проблема в лікуванні людини, яка страждає від міжхребцевої грижі, полягає в тому, що вони не можуть розслабитися, а м’язи спини перевантажені.

Виконання звичайного масажу може бути дуже небезпечним. Недбале рух може привести до подальшого пошкодження тканини у хворому місці, і через кілька годин ситуація погіршиться. Навіть якщо ви відчуєте себе краще після масажу, через 6 годин пухлина може збільшитися.

Можливі наслідки

 • Біль від шиї до колін.
 • Біль може відчуватися в області живота і паху.
 • Колення і оніміння нижніх кінцівок.
 • Ишиас.
 • Проблеми з дефекацією і сечовипусканням.
 • Сексуальна дисфункція.
 • Спастический парез.
 • Параліч .

Комплекс занять або операція?

Лікування, в залежності від стадії грижі, складається в основному з реабілітації та виконання відповідних тренувань, спрямованих на відновлення повної придатності, зменшення болю і запобігання далекої ших дегенеративних змін хребта.

Заняття для людей з хребетної грижею повинні зміцнювати м’язи тулуба, зменшувати напругу м’язів і покращувати стабілізацію хребта. У разі неприємної болю також використовується фармакологічне лікування (анальгетичну та протизапальну). Якщо стадія захворювання розвинена, і вправи не приносять бажаного ефекту, потрібне хірургічне втручання.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Показанням до операції є, перш за все, сильний біль, що перешкоджає нормальному функціонуванню. Операція проводиться під загальною анестезією. Через 24 години після операції пацієнт може відчувати труднощі з сечовипусканням, а також післяопераційний біль і симптоми, пов’язані з індивідуальною переносимістю загальної анестезії.

Вправи для спини при грижах хребта: користь і опис

тренування при хребетної грижі

Хребет — це найважливіша підтримка тіла. На жаль, хребет вимагає не тільки фармакологічного лікування і професійної фізіотерапії, а й повсякденних вправ зміцнюють м’язи.

Вправи для спини при грижах хребта: користь і опис

Як правильно тренуватися?

Тренування на хребет повинні бути адаптовані до ваших здібностей. Не рекомендується розтягувати м’язи для болю, тому що це може тільки погіршити стан. Спочатку досить зробити менше вправ (наприклад, три), але дуже точно і не поспішаючи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Що таке компресійний перелом хребта

Весь набір вправ триває недовго — чверть години для початку досить. Однак кожен день варто збільшувати час, кількість вправ і повторень. Після трьох місяців тренувань два рази на день відчується явне поліпшення.

Вправи для спини при грижах хребта: користь і опис

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Тренування є хорошим доповненням до лікування захворювання. Систематична і точна гімнастика швидко покаже позитивний результат.

Найпростіші і легкі тренування для хребта

 • Посилення — руки вздовж торсу, лежачи згинайте ноги в колінах, підніміть таз вгору і утримуйте в протягом декількох секунд.
 • Розпушування — лягти на спину, руки прямо вздовж тулуба, глибоко вдихнути, а потім двічі видихнути.
 • Розтягування — сидячи на корточках, покласти торс на коліна і витягнути руки , наскільки це можливо, навмисно розширити поперековий відділ хребта, повільно диш ть.
 • Поліпшення рухливості стоячи на четвереньках втягніть живіт, зігніть спину (спина кішки), потім послабити живіт, опустити спину.

Підбірка найкращих вправ при грижі хребта

 1. Початкове положення: Встаньте на карачки. Чи не випрямляючи коліно підійміть ногу в сторону наскільки зможете. Утримуйте протягом 5 секунд і поверніться у вихідне положення. Повторіть 5 разів для кожної ноги.
 2. Початкове положення: Встаньте на карачки. Рух: опустіть таз на п’яти при цьому руки повинні залишатися на місці. Підрахуйте до 10, поверніться у вихідне положення. Повторіть 10 разів.
 3. Початкове положення: Лягайте на спину. Випряміть руки вздовж тулуба. Рух: Підніміть прямі ноги вертикально вгору. Не згинаючи коліна опустіть ноги в зворотну сторону і торкніться носочками статі. Утримуйте це положення тридцять секунд. Повторіть 10 разів.
 4. Початкове положення: Лягайте на спину. Зігніть коліна і рухайте ногами до сідниць. Ноги і коліна з’єднані разом. Зігнуті руки злегка видалені з торса. Рух: ви практикуєте ритм дихання. Вдихаючи, ви піднімаєте (наскільки це можливо) поперечний переріз хребта. при видиху ви опускаетесь (в той же час ви піднімаєте куприк). Повторіть 10 разів.
 5. Початкове положення: Лягайте на спину. одна пряма нога лежить на підлозі, інша зігнута, покрита руками під коліном і тягнеться до торсу. Рух: випряміть підняту ногу. Утримуйте протягом 5 секунд і поверніться у вихідне положення. Повторіть 5 разів для кожної ноги.
 6. Початкове положення: Лягайте на спину. Покладіть руки вздовж тулуба. Випрямити ноги (але не розтягуйте). Рух: витягніть праве стегно до правої руки якомога ближче. Потім переміщайте стегно і ногу в протилежному напрямку, одночасно переміщаючи ліве стегно. Ніжки завжди прямі і розташовані паралельно. Вправа до ритму дихання. Повторюйте 10 разів з кожним стегном.
 7. Початкове положення: лава. Рух: стоячи на четвереньках підійміть і випрямити праву руку і ліву ногу. Постарайтеся тримати голову, спину і підняті кінцівки на одній лінії. Підрахуйте до 5 і змініть сторінку. Повторіть 6 разів для кожного.
 8. Початкове положення: Лягайте на спину. Прямі ноги, руки вздовж тулуба. Рух: Підніміть ноги, обійміть їх під коліна і з’єднайте їх так сильно, що б таз підвівся від статі. Підрахуйте до 10, поверніться у вихідне положення. Повторіть 10 разів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Протрузія шийного відділу хребта - що це, симптоми і лікування

Метод Маккензі

Метод Маккензі — це спосіб вивчення і лікування механіки хребта. Він фокусується на лікуванні міжхребцевої грижі, тому що, згідно з дослідженнями, проведеними Інститутом Маккензі, вона є найбільш поширеною причиною проблем з хребтом.

Пацієнт, після ретельного навчання, сам виконує вправи. Терапія також включає в себе освіту в області корекції постави, мобілізацію і маніпуляції, що виконуються терапевтом, і навчання профілактичному поведінки, що захищає від загострення симптомів захворювання.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Вправи для спини при грижах хребта: користь і опис

Метод Маккензі для шийного відділу хребта

 • Сядьте прямо з прямою шиєю, дивіться вперед. Нахиліть голову, не змінюючи положення шиї, щоб був створений «друге підборіддя». Долічіть до 10 і розслабтеся. Проробіть так 10 повторень.
 • Сядьте прямо опустіть і розслабте плечі. Рухайте головою повільно один раз направо, один раз вліво, притискаючи щоки-о-пліч. Зачекайте, повернувши голову на секунду, потім поверніться у вихідне положення. Проробіть так 10 повторень для кожної сторони.
 • Сядьте в положення від попередніх вправ, вільно опустивши руки. Підніміть обидві руки одночасно і перемістити їх назад, а потім вперед, не рухайте шиєю або головою. Проробіть так 10 повторень.

Метод Маккензі для поперекового відділу хребта

 • Пошкодження тканини також часто спостерігається в поперековій ділянці хребта. Щоб зменшити біль, що виникає через це, ви повинні щодня виконувати такі вправи:
 • Лягайте на килимок для вправ на живіт, поклавши руки уздовж вашого тулуба. Підніміть руки, зігнуті в ліктях, таз повинен спиратися на підлогу. Тримайте це положення протягом 30 секунд, потім поверніться у вихідне положення. Через 30 секунд знову встаньте. Проробіть так 10 повторень.
 • В положенні попередньої вправи підійміть весь торс, спираючись на долоні (наскільки це можливо). Таз повинен спиратися на підлогу. Залишайтеся в цьому положенні протягом 15 секунд, потім лежите на підлозі протягом 30 секунд. Проробіть так 10 повторень.
 • Лежачи на спині підніміть ліву ногу приблизно на 20 см в праву сторону. Тримайте в цьому положенні протягом 10 секунд, потім опустіть ногу. Проробіть так 10 повторень з правого боку і 10 раз зліва.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Нейромультивит: опис, показання та протипоказання

Профілактика хребетної грижі

Варто використовувати відповідні профілактичні заходи, які допоможуть запобігти проблемам хребта в майбутньому. Профілактика краще, ніж лікування, тому потрібно:

 1. Уникати сидячого способу життя, особливо багато годин, проведених в одній позиції (наприклад, перед комп’ютером)
 2. Контролювати вагу тіла і запобігати ожиріння.
 3. Займатися аеробікою.
 4. Виконувати вправи для зміцнення м’язів живота і підтримувати хребет
 5. Вивчити правильну поставу.
 6. допускати падіння і регулярних коливань.
 7. Піднімати важкі предмети з землі тільки з зігнутими колінами.
 8. Рівномірно розподіляти вантажі, що знаходяться в ваших р ках.
 9. Уникати стресу.

Є випадки вправ, що виконуються пацієнтами, які до більшого пошкодження. Не варто модифікувати вправи без знання фізіотерапії. Відсутність усвідомлення ризиків, пов’язаних з конкретними настройками вправ, може збільшити ризик ушкоджень. Тому кожну вправу варто обговорити з лікарем.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Пілатес при сколіозі і остеохондрозі: чи можна займатися, комплекс вправ

Murcia

Комір для шиї при остеохондрозі: як вибрати і правильно носити

Maria

Вправи для шийного відділу хребта за методом Бутрімова

Coolio

Артрон Хондрекс: опис, інструкція із застосування, відгуки

Megusta

ЛФК і вправи при сколіозі: користь і правила виконання

Maria

Йога при шийному остеохондрозі: користь і вправи

Coolio

Наколенник для фіксації колінного суглоба: як вибрати і правильно користуватися

Bobby

Тутор на колінний суглоб: види, як вибрати і використовувати

Alfonso

Масаж при плоскостопості — техніка проведення

Murcia

Залишити коментар