Лікування

Перелом Монтеджи: причини, симптоми, лікування і відновлення

Перелом Монтеджи: причини, симптоми, лікування і відновлення

У дітей результати раннього лікування завжди хороші. Якщо діагноз затримується, необхідна реконструктивна хірургія, ускладнення зустрічаються набагато частіше, а результати гірше. У дорослих загоєння відбувається повільніше, і результати зазвичай не такі хороші.

Переломи Монтеджи становлять приблизно від 1% до 5% від усіх переломів передпліччя. Переломи дистального передпліччя набагато частіше, ніж переломи плечового пояса в області середнього, які зустрічаються приблизно від 1 до 10 на кожні 10 000 чоловік в рік. Найбільш значимими факторами ризику переломів плечового пояса є спорт (футбол і боротьба), остеопороз.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Для усунення цього типу перелому може знадобитися кілька операцій, так як це майже завжди дуже складний перелом, який вимагає кваліфікованого хірурга-ортопеда, зазвичай фахівця, обізнаного з цим типом травми.

Чотири основних типи переломів Монтеджи

 1. Тип 1. Це пов’язано з прямою травмою або ударною силою, що приводить до перерозтягнення. Найбільш поширеним є падіння на витягнутій руці. Найбільш поширений тип у дітей становить 70% випадків, 15% у дорослих. Механізм травми: (1) прямий удар по задньому ліктя, (2) гіперпронація сили на витягнутій руці, (3) скорочений біцепс пручається розтягування передпліччя, викликаючи дислокацію і супроводжуваний ударом, який веде до перелому ліктьової кістки.
 2. Тип 2. Пов’язаний з прямою травмою передпліччя в супінації. Це зазвичай призводить до відкритого перелому. Найбільш поширений тип у дорослих становить близько 80% випадків. Механізм травми: осьова навантаження спрямована вгору по передпліччя зі слабо зігнутим ліктем.
 3. Тип 3. Це пов’язано з прямою травмою внутрішнього ліктя, що призводить до бічного зміщення суглобової головкою променевої кістки. Найчастіше спостерігається у дітей.
 4. Тип 4. Пов’язаний з примусовою пронацією передпліччя. Найрідкісніший тип і недостатньо вивчений механізм.

Перелом Монтеджи: причини, симптоми, лікування і відновлення

Симптоми

 • Сильний біль в руці, яка стає гірше при використанні зап’ястя і ліктя.
 • Набряк в передпліччя.
 • Деформоване передпліччя.
 • Набряк в руках.
 • Набряк при листі.
 • Оніміння в зап’ясті.
 • Обмежений діапазон руху.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Спортивне харчування для відновлення зв'язок і суглобів

Перелом Монтеджи: причини, симптоми, лікування і відновлення

Причини перелому Монтеджи

зазвичай найбільш поширена причина наявності перелому Монтеджи виникає через розпростертої руки, коли ви намагаєтеся запобігти своє падіння. Існує ще одна незвичайна причина наявності такого типу перелому, це прямий удар по задній частині вашого верхнього передпліччя.

Перелом Монтеджи: причини, симптоми, лікування і відновлення

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Огляд і лікування

Пацієнти з переломами кісток передпліччя зазвичай скаржаться на біль в місці пошкодження. Обстеження повинно починатися з візуального огляду, приділяючи пильну увагу шкірі і м’яких тканин для видимих ​​кісткових деформацій, м’язових ударів, шкірних рваних ран, пошкодження сухожиль і дефіциту нейросудинної системи. Вкрай важливо ідентифікувати рани над місцями переломів (т. Е. Відкритий перелом), що вимагає негайного хірургічного втручання. Слід провести легку пальпацію, ідентифікує деформації і хворобливість.

Тип лікування залежить від тяжкості травми. Першим і найбільш консервативними кроком є ​​знерухомлення руки і розміщення її в гіпсову пов’язку. Це буде сприяти правильному загоєнню суглоба і ліктьового суглоба. Через кілька тижнів рука буде піддана рентгенівському контролю, щоб стежити за процесом загоєння. Якщо у пацієнта діагностували перелом променевої кістки без зміщення, період накладеного гіпсу, встановлює лікар в процесі одужання. Якщо є пошкоджені кістки, гіпс буде видалений, і будуть зроблені коригувальні дії. Зменшення навантаження призведе до руйнування кістки.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Перелом Монтеджи: причини, симптоми, лікування і відновлення

Це послужить тому, що рука з переломом буде коротше, ніж інша. Наступне питання — ризик зараження, якщо перелом є відкритим. Деякі типи переломів Монтеджи, якщо вони відбуваються у дітей, не вимагають операції і можна обійтися за допомогою гіпсу. Приблизний період носіння становить 4-5 тижнів, в залежності від загоєння зламаної кістки.

Інші методи лікування, які можуть бути використані

 1. Покласти руку.
 2. Розташувати руку вище, ніж серце.
 3. Холодні компреси, але не дозволяйте гіпсу промокнути. Покласти лід в поліетиленовий пакет, а потім загорніть в рушник, щоб не намочити гіпс.
 4. Використовувати плечовий ремінь.
 5. Приймати будь відповідне знеболююче.
Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Ліки від подагри: таблетки, мазі, уколи, повний перелік препаратів

Maria

Артроз гомілковостопного суглоба: симптоми, діагностика та лікування

Serega

Методи фізіотерапії при лікуванні подагри

Megusta

Факти про Вертебропластика хребта і її вартості в різних клініках

Lamaxima

Спондилоартрит: класифікація, діагностика і лікування

Andrey

Кращі хондропротектори при артрозі колінного суглоба та інших: класифікація, ціни

Scooby

Защемлення плечового нерва: причини, симптоми і лікування

Dmitry

Лікування суглобів народними засобами в домашніх умовах

Undershmidtther

Кіста Беккера під коліном: причини, симптоми і лікування

Murcia

Залишити коментар