Лікування

Коксалгія: що це, симптоми і лікування

Коксалгія: що це, симптоми і лікування

Вагітні жінки дуже часто звертаються до лікарів у зв’язку з сильними ріжучими та тягнуть відчуттями в районі тазу. Вага дитини, який поступово зростає, як правило, посилює хворобливі процеси. Джерелом для появи недуги в даному випадку є зміна гормонального фону у вагітних, яке викликає слабкість м’язів.

В медицині виділяють хронічні і гострі болі. Причин для їх появи — безліч. Симптоми гострої форми патології в цій області можуть бути викликані падінням, внаслідок якого міг статися перелом. Крім перелому, хворобливі процеси в районі паху або сідничних м’язів можуть бути викликані вивихами.

Коксалгія: що це, симптоми і лікування

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Джерелом появи різей з одного боку зазвичай є запалення, викликане бактеріями, при цьому, як правило, погіршується загальне самопочуття і піднімається температура. У маленьких діток, запалення в області тазу викликає сильні болі в паховій зоні, в результаті яких дитина починає кульгати і може боятися ходити.

В підлітковому віці, відходження голівки стегна від шийки кістки, в районі зони її зростання, викликає різкі болі в області коліна або стегна. Крім вищеназваних джерел, хворобливі відчуття часто виникають в зв’язку з різною довжиною ніг, яка зустрічається у більшої частини населення. Артроз суглоба або ж його знос — дуже частий джерело появи хворобливих відчуттів серед літніх людей.

Симптоми

Для точної діагностики виду патології суглоба необхідно вивчити симптоматику, яка найчастіше зустрічається при цій хворобі. Важливо відзначити, що різі посилюються при наявності фізичних навантажень. Крім цього, неправильне або ж незручне положення тіла під час сну також може бути ознакою хвороби.

Якщо тіло знаходиться в стані спокою, біль повинна вщухнути. Больові відчуття при піднятті і згинанні ноги не спостерігаються. При русі в сторону, зігнутою ноги, больові відчуття стають дуже сильними. Це і є найважливішим ознакою для того, щоб відрізнити коксалгія від гоналгіі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Спина біфідо: ступеня, симптоми і лікування

Говорити про ознаки цієї недуги в загальному, дуже важко, оскільки симптоми у всіх пацієнтів сильно різняться. У кого-то хворобливі відчуття виникають лише з одного боку стегна і віддають в ногу, у кого-то з обох сторін. Деякі хворі скаржаться на різі під час фізичної активності, а інші після нічного сну.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Може трапитися і так, що різі будуть продовжуватися тривалий час. Крім вищеназваних ознак, може виникнути набряклість або почервоніння в області больових вогнищ в районі тазу.

Коксалгія: що це, симптоми і лікування

При виявленні у себе перерахованих вище ознак, необхідно якомога швидше звернутися до лікаря, для того щоб він правильно діагностував джерело хвороби і призначила коректне лікування. Як і при багатьох інших захворюваннях, звернення до лікаря на ранніх стадіях полегшить і прискорить процес терапії. Займатися самолікуванням категорично протипоказано.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Лікування патології

Звернення до лікаря необхідно при наявності гострих або хронічних форм захворювання. У підлітковому віці і молодше, консультація у лікаря вкрай необхідна, оскільки болю в області тазу, як правило, викликані захворюваннями або запальними процесами, які при ігноруванні лікування можуть посилитися. Після діагностики, яка зазвичай включає в себе загальний аналіз крові і детальний огляд лікаря, призначається лікування.

Першим пунктом в терапії, як правило, є зміна способу життя пацієнта, а саме вибір фізичних навантажень, які не так сильно навантажують суглоби. Також хворому можуть призначити фізіотерапію, вправи з якої потім потрібно буде повторювати вдома. При важких стадіях зносу суглобів зазвичай призначають протизапальні медикаменти. Якщо ж і це не допомагає хворому, то оперативним шляхом ставиться штучний суглоб. При наявності запалення проводять курс лікування в залежності від причини його появи.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Дебрідмент колінного суглоба: що це, показання та проведення

Megusta

Перелом Монтеджи: причини, симптоми, лікування і відновлення

Tanya

Грижа шийного відділу хребта: симптоми, діагностика та лікування

Maxim

Патологічний перелом хребта: причини, симптоматика і лікування

Serega

Комплекс вправ для літніх людей при артрозі колінних суглобів

Bobby

Плечова плексопатия: види, симптоми і лікування

Undershmidtther

Артроз кульшового суглоба: симптоми і лікування

Alex

Лікування епіконділіта апаратом АЛМАГ

Serega

Артрит гомілковостопного суглоба: причини, симптоми і лікування

Dmitry

Залишити коментар