Лікування

Лазеротерапія при остеохондрозі шийного відділу — свідчення і застосування

Лазеротерапія при остеохондрозі шийного відділу - свідчення і застосування

При впливі на організм лазера формується взаємодія частинок квантового формату, що впливає на біологічну структуру всіх клітин. Максимальний результат від такої терапії досягається за допомогою таких принципів:

 • Варіанти впливу (доза і час) визначаються індивідуально для кожного конкретного випадку.
 • В процесі лікування аналізується аспект впливу і систематично змінюються параметри.
 • Вплив на організм має в себе включати терапію медикаментозного типу, масажі, різні вправи фізичного плану.

Процедури лікування остеохондрозу шийного відділу відбуваються в червоному спектрі випромінювання. Такий спектр дозволяє забезпечити глибоке проникнення хвилі в тканини, також промінь здатний здійснювати вплив на всі структури, які розташовані безпосередньо під шкірою (м’які тканини, судини, суглоби, кісткові тканини).

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Ефект застосування

Лазеротерапія при остеохондрозі шийного відділу допомагає в силу впливу на різні тканини. Ефект досягається таким шляхом:

 1. Формується серйозне поліпшення кровотоку. Відбувається певне усунення спазму клітин в шарах м’язів, що дозволяє розширювати просвіти артерії.
 2. Виникає поліпшення рівня кисню в крові, а це формує правильне харчування і відсутність гіпоксії тканин. В першу чергу виявляється позитивний вплив на закінчення нервів.
 3. Вплив на нерви формує відновлення нормальної роботи всієї системи, що дозволяє усунути прояв болю.
 4. Формується ефект протизапальної характеру. За рахунок впливів на всі тканини зменшується концентрація негативних речовин, які формують патологічну реакцію.
 5. Завдяки тому, що відтік крові, а також лімфи стає нормальним, знижується процес набряку навколо хребетного стовпа, це в свою чергу усуває корінцеве защемлення .

Лазеротерапія при остеохондрозі шийного відділу - свідчення і застосування

Показання і протипоказання

Основним показанням до впливу лазером в процесі лікування остеохондрозу вважаються відмінні результати комплексного впливу. Фізіопроцедури такого формату призначаються лікарями регулярно. Слід зазначити, після застосування такої терапії симптоми захворювання посилюються, так як поліпшуються обмінні процеси, формується підвищений рівень освіти токсинів, а організм може не справлятися з їх висновком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Особливості застосування препарату Кальцемін Адванс

При даній патології нерідко виникають запаморочення, бувають ситуації, коли пацієнти втрачають свідомість. Але, таке явище вважається тимчасовим, так як засноване воно на рефлекторному спазмі артерії сонного типу.

Протипоказання є поодинокими:

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...
 • Терапія такого типу не буде призначена при загостренні захворювань інфекційного типу .
 • Якщо у пацієнта діагностовано новоутворення (зокрема шкірне).
 • в разі виявлення дисбалансу ендокринної системи або ж при порушеннях гормонального типу.
 • в ряді психічних захворювань , які поєднуються з нападами судомного характеру (психоз, істерія, епілепсія).
 • При загальному виснаженні організму, при ураженні судин (зокрема при тромбозі), при виявленні важких захворювань органів в період загострення.

При перерахованих випадках рекомендують відмовитися від лазеротерапії, оскільки шкода буде більш значним, ніж позитивні ефекти. Однак, сам метод при остеохондрозі вважається одним з найефективніших, і якщо лікар не бачить протипоказань до його застосування, то його вносять до списку варіантів комплексного лікування.

Як правильно застосовувати?

Лазеротерапія при остеохондрозі шийного відділу виконується кількома різними методами:

 1. Місцевий вплив на область ураження. За допомогою такого дії знімається набряк, формується відновлення нормальної роботи всіх тканин, формується ефект протизапальної і регенераторного характеру. Головка випромінювача в такій ситуації поміщається на шкіру або ж на певній відстані від неї (дистанцію визначає лікар).
 2. Вплив на сегмент з урахуванням навколишніх тканин. Ефект буде системним, завдяки такій методиці впливу нормалізується робота нервових рецепторів і імунітету.
 3. Вплив на активні точки (такий же варіант використовується при акупунктурі). Основна мета методики — відновити роботу всіх тканин протягом незначної кількості часу. Випромінювач поміщається на певні точки з незначним поглибленням.
 4. Опрацювання судин і нервів. Випромінювач поміщається в області розташування судинно-нервових пучків і артерій. Таке лікування ефективне при ураженні головного мозку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Сіль з маслом від шийного остеохондрозу: користь і застосування

Лазеротерапія при остеохондрозі шийного відділу - свідчення і застосування

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Досить перспективним методом лікування вважається голчастий світлодіод , який дозволяє направити енергію в осередок ураження ( в диск міжхребцевого типу ) . Рекомендується виконувати від п’яти до десяти сеансів для отримання бажаного ефекту . Фахівці також рекомендують через місяць повторити такий курс для закріплення результату . Надалі для запобігання розвитку остеохондрозу курс потрібно проходити не менше одного разу на рік .

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Подагра у жінок: причини, симптоми і лікування

Lamaxima

Кіста куприка: причини виникнення, симптоми і лікування

Dmitry

Тріщина в гомілкостопі: симптоми, діагностика та лікування

Undershmidtther

Мазь Кінська сила для суглобів

Maxim

Артропатіческій псоріаз: симптоми, діагностика та лікування

Axel

Що таке артроскопія

Marina

Лікувальна фізкультура ( ЛФК ) при артрозі суглобів: користь, шкода і ефект

Maria

Хвороба Келлера ( 1 і 2 ) у дорослих і дітей: симптоми, діагностика та лікування

Axel

Гігрома колінного суглоба: стадії, симптоми і лікування

Sasha

Залишити коментар