Біль у суглобах

Біль в плечовому суглобі: що робити, якщо болить плече

Причини

Існує широкий ряд недуг, що заподіюють страждання плечового суглобу:

 • Адгезивний капсуліт. Друга назва захворювання вельми красномовно і звучить як «заморожене плече». Суглобова капсула плеча правого або лівого плеча запалюється, змінюючись в розмірі. Біль може поширитися від плеча до кисті, а руху руки настільки обмежені, що виникає враження «заморожене» в кінцівки ». Навіть просто піднімати руку дуже болісно.
 • Артрит. Запальний процес в суглобі здатний виникнути через багатьох факторів збою в імунітеті або обміні речовин, вірусної інфекції та ін.
 • Артроз. Патологія внутрисуставного хряща часто обумовлена ​​віком і порушенням метаболічних процесів. При спробі підняти щось важке постраждалої від артрозу рукою кінцівку реагує різким болем.
 • Бурсит. Коли суглобова сумка запалюється, при піднятті руки в плечовому суглобі виникає біль.

 • Діабет. Цей поширений у всьому світі недуга давно перестав бути вироком, але продовжує підвищувати можливість розвитку «замороженого плеча».
 • Міалгія. Гіпертонус м’язів призводить до больових відчуттів. Стрес, інфекція, перевантаження все це здатне спровокувати міалгію.
 • Нестабільність плечового суглоба. Через травми або частих одноманітних рухів втрачається стійкість головки суглоба. В такому випадку кінцівку може німіти до передпліччя і навіть кисті.
 • Плечолопатковий періартрит. Один з поширених чинників, що пояснюють, чому болить плече. Запускає дегенеративні процеси в м’яких тканинах. При піднятті руки біль настільки посилюється, що віддає в область потилиці.
 • Тендиніт. При цьому захворюванні сухожилля страждають від запалення. Тендиніту властиві нічні посилення больового синдрому.
 • Травми.

Причини болю в плечовому суглобі правої або лівої руки можуть бути різноманітними, і з кожної потрібно боротися. Для цього доведеться звернутися до лікаря.

Діагностика

Першим, з ким належить познайомитися пацієнтові, буде терапевт. Цей доктор займеться збором інформації про хворого, детально розпитає про події, які могли привести до хвороби, промацає турбує суглоб.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Біль в суглобах і м'язах у всьому тілі: причини і що робити

Можливо вдасться обмежитися візитом тільки до терапевта, але є ймовірність, що лікар відправить пацієнта за консультацією до інших фахівцям.

Доктор-невролог допоможе внести ясність, якщо травми не було, а плече змушує свого господаря відчувати дискомфорт.
якщо від болю страждає ліве плече, а хворобливі відчуття поширюються в район лопатки, то необхідно терміново посе тить кардіолога. Ймовірно, що лікування потрібно не суглобу, а серцево-судинній системі.

Ревматолог поставить точний діагноз в тому випадку, якщо пацієнт зіткнувся з артритом, бурсит і іншими ревматологічними захворюваннями.

.ub7a4d4f964fb5eb062f0dcd3b7a17f4c {padding: 0px. margin: 0. padding-top: 1em! important. padding-bottom: 1em! important. width: 100%. display: block. font-weight: bold. background-color: #eaeaea. border: 0! important. border-left: 4px solid # 16A085! important. text-decoration: none. } .Ub7a4d4f964fb5eb062f0dcd3b7a17f4c: active, .ub7a4d4f964fb5eb062f0dcd3b7a17f4c: hover {opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. text-decoration: none. } .Ub7a4d4f964fb5eb062f0dcd3b7a17f4c {transition: background-color 250ms. webkit-transition: background-color 250ms. opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. } .Ub7a4d4f964fb5eb062f0dcd3b7a17f4c .ctaText {font-weight: bold. color: # 000000. text-decoration: none. font-size: 16px. } .Ub7a4d4f964fb5eb062f0dcd3b7a17f4c .postTitle {color: # 16A085. text-decoration: underline! important. font-size: 16px. } .Ub7a4d4f964fb5eb062f0dcd3b7a17f4c: hover .postTitle {text-decoration: underline! Important. } Читайте також: Болять суглоби ніг: причини і лікування

Після травми логічно відправитися до травматолога.

Сподіватися треба не на те, що «саме пройде», а на допомогу професіонала.
Кожен з фахівців повинен використовувати і перевірені практикою, і інноваційні методи діагностики, яким би заплутаним не здавався діагноз:

 • Аналізи крові і сечі. Є підозра на запальний процес? Відхилення показників від норми можуть підтвердити або спростувати припущення.
 • Комп’ютерна томографія. Безболісне дослідження, що дає уявлення про природу недуги.
 • Магнітно-резонансна томографія. Справжній лідер в сфері діагностики. «Малює» картину захворювання чітко і детально.
 • Рентгенологічне дослідження. «Висвітлити» наявність пошкоджень і супутні пошкодження тканин.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Що робити при розтягнення зв'язок і м'язів шиї?

Комплексне застосування різних способів діагностики допоможе з’ясувати, від якої хвороби постраждав плечовий суглоб. Коли ворог себе виявив, пора переходити в наступ.

Лікування болю в плечі

Діагноз відомий, значить, можна починати лікувальні заходи. Лікування традиційно розділяється на консервативну терапію і хірургічний метод. Чим лікуватимуть при виборі першого типу лікування? Що пропонує медицина:

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...
 • Препарати протизапального і знеболюючого призначення.
 • Обмеження рухової активності плечового суглоба за допомогою спеціального бандажа. Незважаючи на певні незручності, можна знайти і плюси: правильно підібраний бандаж виглядає стильно і ефектно.
 • Фізіотерапевтичні процедури електрофорез, фонофорез і магнітотерапію. Про магнітотерапії варто сказати окремо. Цей метод можна застосовувати під час гострої стадії недуги, коли кінцівку навіть не може підніматися вгору без мук для пацієнта.
 • ЛФК. Протягом багатьох років лікувальна фізкультура залишається ефективним способом реабілітації після травм і захворювань. Головне це працьовитість і дисциплінованість одужує.
 • Масаж і самомасаж. Ніякого екстриму: всі рухи повинні бути м’якими і плавними.
 • Грязьові і мінеральне лікування, якщо бюджет пацієнта розрахований на такі заходи.

Бувають складні випадки, коли консервативна терапія не справляється. Тоді в свої руки справу беруть хірурги. Після операції слід реабілітаційний період.

При перших ознаках болю в плечовому суглобі варто запланувати візит до лікаря. Не треба чекати, коли нещасна плече почне боліти так сильно, що при піднятті руки буде темніти перед очима. Якщо вчасно звернутися до професіоналів і зайнятися лікуванням, то вдасться уникнути трагічних наслідків. Головна умова дотримання рекомендацій лікаря.

Як лікувати плечовий суглоб в домашніх умовах

Ходити по лікарням та лікарям не любить ніхто, тому багато хто задається питанням: «А що можна робити в домашніх умовах? ». Тільки те, що дозволив лікарю! В ідеалі домашнє лікування повинно бути продовженням професійної терапії. Удома можна займатися лікувальною фізкультурою в суворій відповідності до вказівок методиста і приймати лікарські препарати в призначеної дозуванні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Чому після спинального наркозу болить спина?

.u0220f3bff82b90d61de0a40768a508d2 {padding: 0px. margin: 0. padding-top: 1em! important. padding-bottom: 1em! important. width: 100%. display: block. font-weight: bold. background-color: #eaeaea. border: 0! important. border-left: 4px solid # 16A085! important. text-decoration: none. } .U0220f3bff82b90d61de0a40768a508d2: active, .u0220f3bff82b90d61de0a40768a508d2: hover {opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. text-decoration: none. } .U0220f3bff82b90d61de0a40768a508d2 {transition: background-color 250ms. webkit-transition: background-color 250ms. opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. } .U0220f3bff82b90d61de0a40768a508d2 .ctaText {font-weight: bold. color: # 000000. text-decoration: none. font-size: 16px. } .U0220f3bff82b90d61de0a40768a508d2 .postTitle {color: # 16A085. text-decoration: underline! important. font-size: 16px. } .U0220f3bff82b90d61de0a40768a508d2: hover .postTitle {text-decoration: underline! Important. } Читайте також: Біль в ліктьовому суглобі: чим лікувати

Якщо ви цікавитеся народною медициною, то перед використанням того чи іншого засобу запитаєте, що думає з цього приводу ваш лікуючий лікар.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Народні секрети

при відсутності протипоказань і заборони лікаря можна застосовувати доступні і недорогі кошти:

 • лист білокачанної капусти (влітку ще й лист лопуха) розкочується за допомогою качалки і прикладається до хворого суглоба у вигляді компресу.
 • Болотний шабельник може використовуватися і як сировину для вигото тичних мазі, і як основа для напою.
 • Чай з брусничного листа ефективний при діабеті (а діабет провокує адгезивний капсуліт). Крім того, брусничний чай має дезінфікуючі властивості. Але будьте уважні! У цього народного кошти є дуже серйозні протипоказання гастрит і виразка, алергія і індивідуальна непереносимість.

Є протипоказання, необхідно проконсультуватися з фахівцем.

Профілактика

Зрозуміло, своєчасна профілактика істотно знижує шанс познайомитися з болями в плечовому суглобі. Збалансовано харчуйтеся, відстежуйте стан вашого здоров’я і намагайтеся уникати травмонебезпечних ситуацій. І нехай ваші плечі ніколи вас не підведуть!

.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Причини появи шишок на пальцях рук, методи лікування

Axel

Болить суглоб великого пальця на нозі: чим лікувати і як, причини появи болю

Sasha

Чому біль в спині віддає в ногу: причини, лікування, що робити коли болить спина

Alfonso

Біль у хребті: гострий, колючий, пульсуюча і тягне

Scooby

Причини клацань в суглобах і способи їх лікування

Dmitry

Повний огляд бурситу плечового суглоба: причини, симптоми і лікування

Murcia

Що таке бурсит колінного суглоба: симптоми і лікування, причини

Pasha

Причини появи паління в колінному суглобі і способи лікування

Sasha

Біль в стегнової м’язі: причини і методи лікування

Dmitry

Залишити коментар