Лікування

Аплікатор Ляпко: застосування, показання та протипоказання

Голки абсолютно безпечні і повністю виключають виникнення будь-яких пошкоджень. Відстань між ними на пристроях може бути різним — чим воно значніше, тим ефективніше процес лікування. Однак, прилади, що мають занадто великі межігольние проміжки, можуть викликати у пацієнта певний дискомфорт і навіть заподіяти йому біль. Тому, вибираючи для себе аплікатор Ляпко, потрібно звернути увагу не тільки на його унікальні характеристики, але і вивчити всі його особливості.

Протипоказання до застосування

В основі роботи пристрою — дія електричного поля . Виникає воно в ту мить, коли голки стикаються з шкірним покривом. Саме в цей момент в організмі людини зароджуються процеси, що сприяють оновленню клітин. Користь аплікатора при проведенні фізіотерапевтичних процедур очевидна — голковколювання позитивно впливає як на області дотику, так і на весь організм.

Однак, аплікатор Ляпко показаний далеко не всім. Фахівці не рекомендують використовувати масажер при:

 • Порушеннях кровоносної і центральної нервової систем.
 • Патологічних змін шкірних покривів.
 • Наявності онкологічних захворювань.
 • Виявленні в організмі будь-якої інфекції.
 • наявною серцево-судинної або дихальної декомпенсації.
 • Вагітності.

Показаннями до застосування аплікатора Ляпко служать:

 1. Наявність больових відчуттів будь-якої тривалості і інтенсивності.
 2. Зміна чутливості шкірних покривів.
 3. Зміна температури тіла (за винятком будь-яких інфекційних причин).

В разі, якщо у пацієнта є серйозні захворювання, застосування аплікатора повністю виключено — шкода , нанесений їм організму, може виявитися непоправною.

Інструкція по застосуванню аплікатора Ляпко

Прилад знаходить широке застосування для проведення масажних процедур — як активних, так і пасивних. Основні зони дії приладу — область попереку, шийний комір, суглоби, голова, стопи, долоні.

масажують аплікатором ці ділянки тіла в двох випадках — якщо іншим способом неможливо впливати на основні проблемні області або якщо виникає необхідність збільшити вплив від лікування на весь організм.

Під час проведення процедур ні в якому разі не можна забувати про правильне розташування аплікаторів на тілі пацієнта — від грамотності їх розміщення залежить кінцевий результат. Тому, щоб уникнути помилок і якомога швидше домогтися потрібного ефекту, в місцях вигину хребта і суглобів потрібно розмістити певного розміру подушки або валики.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Дискомфорт і неприємні відчуття зникають через 5 хвилин після початку проведення процедури — легке поколювання і невеликий нагрів області впливу приносять організму довгоочікуваний спокій і заспокоєння. А ще через кілька хвилин він повністю розслабляється.

Для того, щоб розуміти, скільки сеансів масажу необхідно тому або іншому пацієнтові, потрібно точно визначитися з метою їх проведення. І врахувати стан його здоров’я. Якщо пацієнт ослаблений, лікувальні процедури краще проводити з ранку. Тривалість кожної не повинна перевищувати чверть години. Це при застосуванні накладок або килимків. При використанні валиків варто обмежитися п’ятьма хвилинами, щоб не завдати шкоди організму. У разі наявності у пацієнта болю будь-якого характеру, безсоння і почуття постійного невдоволення, масаж краще робити після обіду. Із застосуванням килимків час процедури не повинно перевищувати півгодини, з валиками — п’ятнадцять хвилин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Пункція плечового суглоба: показання та техніка проведення

Курс масажних процедур повинен складати від однієї до трьох тижнів. Перерва між курсами — два-чотири тижні, залежно від стану пацієнта. Нерідкі ситуації, коли аплікатор може бути використаний і більш тривалий час — від чотирьох до п’яти місяців.

Головне, щоб при проведенні процедури масажери рівномірно розташовувалися уздовж тіла пацієнта. Інакше, так як сила впливу пристроїв на організм буде абсолютно різною, дискомфорт йому гарантований. І ще один важливий момент — неприємні відчуття повинні проходити негайно, через десять-п’ятнадцять хвилин. Якщо цього не сталося, процедуру необхідно перервати і звузити область впливу.

.u75f8c3619cce4f217369c6f0d9c20846 {padding: 0px. margin: 0. padding-top: 1em! important. padding-bottom: 1em! important. width: 100%. display: block. font-weight: bold. background-color: #eaeaea. border: 0! important. border-left: 4px solid # 16A085! important. text-decoration: none. } .U75f8c3619cce4f217369c6f0d9c20846: active, .u75f8c3619cce4f217369c6f0d9c20846: hover {opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. text-decoration: none. } .U75f8c3619cce4f217369c6f0d9c20846 {transition: background-color 250ms. webkit-transition: background-color 250ms. opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. } .U75f8c3619cce4f217369c6f0d9c20846 .ctaText {font-weight: bold. color: # 000000. text-decoration: none. font-size: 16px. } .U75f8c3619cce4f217369c6f0d9c20846 .postTitle {color: # 16A085. text-decoration: underline! important. font-size: 16px. } .U75f8c3619cce4f217369c6f0d9c20846: hover .postTitle {text-decoration: underline! Important. } Читайте також: Аплікатор Кузнєцова: що це і як використовувати

Аплікатор Ляпко актуальний при лікуванні:

 • Остеохондрозу (поперековий і шийний відділи).
 • Всіх видів грижі.
 • Защемлення сідничного нерва.
 • Головних болів, що переходять на область шиї, грудну клітку, верхні кінцівки, кисті і стопи.
 • Захворювань шлунково-кишкового тракту.
 • Болей в нижній частині живота і попереку, в середніх і нижніх відділах спини.
 • Простудних захворювань, бронхіту, ГРВІ (використовують, як гірчичник для прогрівання грудної клітини).
 • Нежитю (ра розміщують на потилиці і в зоні гайморових пазух).
 • варикозу (розміщують на область попереку, грудної клітки і рук).
 • Інсульту (розміщують в зоні хребта, головного і шийного відділів).
 • стенокардії (розміщують на середній і верхній зоні грудної клітки, області серця, кисті і на нігті мізинця).

Популярний прилад і у тих, хто бореться із зайвою вагою — найретельнішим чином масажуючи проблемні місця, він сприяє спалюванню жирових відкладень.

Використання при шийному остеохондрозі: вибираємо правильний маса жер

Застосування аплікатора Ляпко — запорука успіху в боротьбі з подібним захворюванням. Процеси дегенерації міжхребцевих дисків виникають через дефіцит в них поживних речовин завдяки використанню пристосування поліпшується кровотік в області впливу. Отже, процеси не просто припиняються — запаси мікроелементів заповнюються і симптоми йдуть. Один з проявів остеохондрозу — головний біль. Найчастіше вона охоплює потиличну область і шийний відділ. Міжхребетні диски руйнуються, у хворого починають з’являтися неприємні відчуття в цій галузі, він стає дратівливим і розсіяним.

Мета застосування голчастого аплікатора Ляпко при лікуванні остеохондрозу — стимуляція кровообігу ураженого відділу хребта та забезпечення «доставки» до нього необхідних мікроелементів і поживних речовин. Своєчасне і грамотне застосування пристосування попереджає руйнування корінців і хребців. А використання його в комплексі з лікарськими препаратами — це реальна можливість призупинити руйнування самих кісток.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Застосування ліки Фосаванс для лікування остеопорозу

Оптимальним варіантом при лікуванні остеохондрозу шийного і поперекового відділів стануть кулькові аплікаційні килимки.

Голковий крок в них обов’язково повинен бути дрібним — якщо голки розташовані густо, вплив на уражену область буде більш м’яким і менш результативним.

Показання до застосування валика

Один з варіантів аплікатора Ляпко — валик. Простий в застосуванні і неймовірно ефективний, він дозволяє впливати навіть на обмежені і важкодоступні ділянки тіла. Застосовувати валик потрібно не менше 15 хвилин — тільки в цьому випадку можна досягти прогресу в лікуванні захворювання. Медичні дослідження говорять про неоціненну користь застосування аплікатора-валика безпосередньо перед сном. Особливо, якщо в комплексі з ним застосовувати знеболюючі креми та мазі. Користувачі відзначають ефект від його застосування і для масажу обличчя.

Єдина умова — валик повинен бути маленького розміру. В принципі, звертати увагу на цей параметр пристрою потрібно в будь-якому випадку і підходити до його вибору строго індивідуально. І не варто забувати про невеликому мінусі використання цієї варіації аплікатора — для того, щоб з’явилася можливість застосувати його в повній мірі, необхідно знайти помічника.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

І ще один важливий момент — якщо хвороба запущена, періодичне використання валика не принесе очікуваного результату. У цьому випадку без апплікаторних комірів і поясів обійтися буде просто неможливо.

Показання до застосування пластини (килимка)

Без подібної різновиди аплікатора Ляпко перемогти хворобу досить складно. Особливо, якщо вона перейшла в хронічну форму. Пластина — найефективніша з усіх пропонованих сьогодні виробниками варіацій. Тільки з її допомогою можливо в повній мірі наситити кров’ю шийний відділ і надати, тим самим, комплексний вплив на весь організм.

Використовувати килимок Ляпко потрібно не менше 30 хвилин. При цьому, для досягнення бажаного ефекту, положення тіла обов’язково має бути правильним, вигини шиї необхідно змоделювати. Якщо поза оптимальна, то пацієнт буде відчувати деяку незручність і дискомфорт протягом 10 хвилин. Не більше. Потім неприємні поколювання пройдуть і в області взаємодії настане повне розслаблення.

Фахівці попереджають — якщо дискомфортні відчуття при застосуванні аплікатора не зникають протягом 15 хвилин, сеанс слід негайно припинити. Повторити процедуру можна буде тільки через 5 годин, зменшивши при цьому зону впливу. Якщо неприємні відчуття виникли знову, варто звернути увагу на прийняту пацієнтом позу — велика ймовірність, що аплікаційна пластина покладена неправильно. Про те, що при лікуванні шийного остеохондрозу під область впливу пристрою необхідно підкладати валики або згорнуті рушники, забувати не варто — тільки при грамотному положенні тіла хворого можна домогтися в лікуванні бажаного результату.

.u57700d6025a1125907f3ae31e0486c44 {padding: 0px. margin: 0. padding-top: 1em! important. padding-bottom: 1em! important. width: 100%. display: block. font-weight: bold. background-color: #eaeaea. border: 0! important. border-left: 4px solid # 16A085! important. text-decoration: none. } .U57700d6025a1125907f3ae31e0486c44: active, .u57700d6025a1125907f3ae31e0486c44: hover {opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. text-decoration: none. } .U57700d6025a1125907f3ae31e0486c44 {transition: background-color 250ms. webkit-transition: background-color 250ms. opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. } .U57700d6025a1125907f3ae31e0486c44 .ctaText {font-weight: bold. color: # 000000. text-decoration: none. font-size: 16px. } .U57700d6025a1125907f3ae31e0486c44 .postTitle {color: # 16A085. text-decoration: underline! important. font-size: 16px. } .U57700d6025a1125907f3ae31e0486c44: hover .postTitle {text-decoration: underline! Important. } Читайте також: Дієта при артриті: правильне харчування

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Пантогор гель для суглобів: склад, спосіб застосування, відгуки

Аплікатор Ляпко: відгуки пацієнтів і лікарів

Багато хто, почувши про подібному пристрої, виявляють до нього непідробний інтерес і бажають придбати його для домашнього користування. Але спочатку намагаються знайти інформацію в інтернеті, ознайомитися з описом аплікатора і почитати відгуки тих, хто знайомий з ним не з чуток. Варто зазначити, що відгуки про цей прилад найпозитивніші — його рекомендують не тільки лікарі, а й люди, страждання яких аплікатор зумів полегшити.

Володарі аплікатора використовують його для боротьби з болями в області спини і шиї, усунення проблем з хребтом, позбавлення від кишкових кольок і головних болів. Всі без винятку відзначають простоту використання і ефективність приладу — основні його позитивні сторони.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

килимок (пластинами) можна користуватися в абсолютно будь-якій ситуації — вони універсальні і неймовірно зручні. Лікарі позитивно відгукуються про даному пристосуванні і радять його обов’язково використовувати в комплексі з медикаментозною терапією. Тільки підкреслюють, що при застосуванні аплікатора не варто забувати про протипоказання і необхідно чітко дотримуватись рекомендацій фахівця.

Найголовніше, що аплікатор Ляпко — один з найдоступніших і ефективних пристроїв для лікування хребта в домашніх умовах. Купити його можна в звичайному магазині, аптеці, в інтернеті.

Ціна аплікатора Ляпко досить невисока і, в принципі, по кишені кожному:

 • Універсальний валик обійдеться в 1000-1100 рублів.
 • Коврик — 1200-2400 рублів.
 • Устілки — 1300-1500 рублів.
 • Ромашка — 2000 рублів.

Однак, не варто захоплюватися самолікуванням — консультація фахівця перед використанням приладу, аналогом якого є відомий і улюблений багатьма аплікатор Кузнєцова, абсолютно необхідна.

Висновок

Сьогодні наука зробила крок дале до вперед і лікування хвороб хребта в наші дні можливо не тільки лікарськими засобами. Розроблені фахівцями і перевірені багатьма пацієнтами методики і способи немедикаментозного лікування дозволяють добиватися високих результатів. І аплікатор Ляпко є одним з найвідоміших і популярних у населення пристроїв. Працюючий на основі рефлексотератевтіческого ефекту, він не завдає жодної шкоди організму, протягом короткого проміжку часу усуває больові відчуття і сприяє цілковитого одужання. Аплікатори виробниками представлені в різних варіаціях — це дає можливість підібрати їх індивідуально. Залежно від того, на яку область тіла і якої сили вплив необхідно здійснити.

Відрізняються аплікатори Ляпко і вартістю — тільки не варто думати , що дорогий пристрій принесе більше користі . Підбір аплікатора краще довірити лікаря — з огляду на особливості організму пацієнта і характер його хвороби , фахівець порадить найефективніший варіант .

Є протипоказання . Необхідна консультація спеціаліста

.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Хронічний артрит — класифікація, симптоми і лікування

Maxim

Лікування вивиху коліна в домашніх умовах: перша допомога та народні засоби

Marina

Брахіалгія — що це, симптоми і лікування

Murcia

Лікування артриту АЛМАГ

Elena

Кіфосколіоз грудного відділу хребта: причини, симптоми і лікування

Undershmidtther

Ефективні разогревающие мазі для м’язів і суглобів

Scooby

Препарати кальцію при переломах кісток

Undershmidtther

Капсуліт плечового суглоба: причини, стадії і як лікувати

Scooby

Артроскопія: що таке і як проходить операція

Andrey

Залишити коментар