Препарати

Свічки Вольтарен: для чого застосовуються

Відмінність від інших нестероідов полягає в тому, що свічки Вольтарен з діючою речовиною диклофенак мають мало побічних проявів, хорошу переносимість пацієнтами.

Склад і форма випуску

Новартіс Фарма (Швейцарія) спеціалізується на випуску лікарських засобів, в тому числі випускає ректальні свічки, поміщені в металізовану упаковку. Подовжено-округла форма препарату призначена для комфортного введення в організм. Супозиторії білого кольору з невеликим відтінком кремового або жовтого. Поверхня кошти гладка, може мати невелику шорсткість, запах — характерний, слабкий.

Склад препарату

Свічки складаються з двох інгредієнтів:

 • диклофенак натрію.
 • тверді жири для формування основи.

Одна свічка може містити 50 мг або 100 мг активної речовини. В якості додаткової упаковки служить коробка з картону, де знаходиться так само інструкція із застосування.

Термін придатності

В упаковці термін придатності становить 3 роки (36 міс.), При добуванні препарату на світло, термін придатності становить всього кілька днів. Допускається зберігання при кімнатній температурі, але в захищеному від сонячних променів місці.

Безпека лікарського засобу доведена кілька десятиліть тому за результатами досліджень в спеціалізованих клініках. Встановлено, що на відміну від інших нестероїдних протизапальних засобів, Вольтарен більш ефективний при ідентичною дозуванні таких ліків як Ібупрофен і Індометацин.

Фармакологічна дія

Доведено, що вагінальні свічки з вмістом диклофенакунатрію ефективні в застосуванні. Це проявляється в доведеною здатності гальмування препаратом синтезу простагландинів. Саме дані активні в біологічному плані з’єднання викликають:

 • хворобливі відчуття.
 • гарячкові стану.
 • запальні процеси.

в більшості випадках Вольтарен застосовують ректально, якщо це не пов’язано з гінекологією і запаленнями в сечостатевій сфері.

Свічки використовують для лікування ревматичних станів:

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

 • скутості рухів.
 • ранкової припухлості суглоба.
 • больового синдрому.

Рекомендовані лікарем форми можна використовуються для дітей від 18 років, після проходження про бследованія в клініці. Після операції даний препарат сприяє швидкому зняттю набряків виникли в результаті запалень. Курсовий прийом свічок НПЗП знімає біль, зменшує обсяг крові виділених.

Фармакокінетика

Абсорбція диклофенаку зі свічок відбувається значно повільніше, ніж з таблеток. Максимум терапевтичної концентрації досягається в плазмі через одну годину після введення ректально. Всмоктування препарату залежить від його дозування. Додаткове використання не впливає на фармакокінетичні показники. Підтримка призначеного режиму і дозувань не приводить до накопичення активного компонента в організмі.

Через три години після введення відбувається акумуляція диклофенаку в складі синовіальної рідини. Через ще дві години концентрація даного нестероїдного препарату в порожнині суглоба перевищує показники в крові. Дане співвідношення підтримується 12 годин, під час періоду напіввиведення.

Виведення

Значення загального системного плазмового кліренсу чинного інгредієнта — 263 ± 56 мл / хв., Періоду напіввиведення — 1,5 години.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Вольтарен свічки: склад, показання та протипоказання до застосування

Фармакологічна форма активних і пасивних метаболітів знаходиться в організмі в період від одного до трьох годин. Від 60% виходить з уриною у вигляді наступних сполук:

 • кон’югатів.
 • нерасщепленного диклофенаку.
 • метаболітів трансформувався НПЗП.

.u9a8322bfa73a5dcc5000319f1f6cb5d5 {padding: 0px. margin: 0. padding-top: 1em! important. padding-bottom: 1em! important. width: 100%. display: block. font-weight: bold. background-color: #eaeaea. border: 0! important. border-left: 4px solid # 16A085! important. text-decoration: none. } .U9a8322bfa73a5dcc5000319f1f6cb5d5: active, .u9a8322bfa73a5dcc5000319f1f6cb5d5: hover {opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. text-decoration: none. } .U9a8322bfa73a5dcc5000319f1f6cb5d5 {transition: background-color 250ms. webkit-transition: background-color 250ms. opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. } .U9a8322bfa73a5dcc5000319f1f6cb5d5 .ctaText {font-weight: bold. color: # 000000. text-decoration: none. font-size: 16px. } .U9a8322bfa73a5dcc5000319f1f6cb5d5 .postTitle {color: # 16A085. text-decoration: underline! important. font-size: 16px. } .U9a8322bfa73a5dcc5000319f1f6cb5d5: hover .postTitle {text-decoration: underline! important. } Читайте також: жабій камінь: показання та протипоказання

Залишилося речовина виходить з кислотами жовчі при кожному випорожненні прямої кишки.

Показання до застосування

В ректальної формі супозиторії призначають тільки для зняття симптоматики. Вони не виліковують саму причину виникнення патологій і їх розвиток. Тому ліки призначається в комплексі з іншими препаратами. Розглянемо основні показання до призначення даного лікарського засобу:

 • Запалення опорно-рухової системи, що протікають, в тому числі на тлі деструктивних змін. Це такі захворювання, як псоріатичний ревматоїдний артрит, хвороба Бехтерева, подагра, остеоартроз і тендовагініт.
 • При виникненні гострого болю. Свічки усувають симптоми мігрені, невралгії, артралгії, кольок в нирках і жовчному міхурі, миалгий.
 • Застосування в гінекології пов’язано з терапією аднексита, альдогісменореі, запаленні репродуктивної сфери, придатків. Також ректальні свічки призначають при урологічних захворюваннях.

При неможливості прерорального прийому, супозиторії можуть бути включені в терапію грипу та інших респіраторних захворювань. Вони знижують температуру, послаблюють суглобовий біль, усувають лихоманку і озноб.

Співробітники Repurposing Drugsin Oncology провели дослідження диклофенаку для протипухлинного впливу. Для порівняння брали результати хворих з прийомом НПНВ і не брали його при лікуванні. Прийом препарату сприяв помітному зниженню утворення метастаз і загальному прогресу патології. Це дія обумовлена ​​зі зв’язком пригнічувати циклооксигеназу і пригнічувати агрегацію тромбоцитів.

Протипоказання

Вольтарен забороняється використовувати при виявленні індивідуального відторгнення одного з двох інгредієнтів. Так само його можна призначати людям з підвищеною реакцією на будь-які НПЗП в анамнезі. Також не можна застосовувати, якщо у хворого є одне з наступних захворювань:

 • порушення кровотворних процесів.
 • ерозивний або гіпероцідний гастрит.
 • виразка шлунково-кишкового тракту.
 • кровотечі в шлунку або кишечнику.
 • аспириновая тріада — непереносимість нестероїдних препаратів при астмі і поліпами в носі.
 • гострі форми геморою, проктиту, а також їх загостренні при хронічному вигляді патології.
 • гемофілія і порушення гомеостазу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Механізм дії і застосування гелю Вольтарен

Крім того свічки можна застосовувати дітям до 18 років, жінкам п і виношуванні плоду і періоду грудного вигодовування.

Активна речовина, потрапляючи в кров, може негативно відбиватися на внутрішніх органах. Симптоми, при яких супозиторії протипоказані щодо:

 • підвищений артеріальний тиск.
 • гостра або хронічна ниркова недостатність.
 • важкі захворювання печінки.
 • схильність до набряків.
 • бронхіальна астма.
 • цукровий діабет.
 • алкоголізм.
 • серцева недостатність.

Обережність у застосуванні рекомендована людям похилого віку і пацієнтам літнього віку. Якщо препарат застосовують після операції, то необхідний постійний лабораторний моніторинг крові та сечі.

Побічні ефекти

Часто, оману з приводу того що препарати приймаються ректально — найбезпечніші форми ліків, може привести до негативних наслідків.

Свічки, мають такий же токсичною дією як таблетки, капсули і драже.

Курсовий прийом Вольтарена може викликати такі негативні симптоми як :

 • виділення з прямої кишки слизу з домішкою свіжої крові або темних кров’яних згустків.
 • роздратування аноректальної області.
 • болю під час спорожнення кишечника.

Побічні ефекти в різних системах організму, при призначенні свічок, нижче, ніж при парентеральному введенні. Поява побічних ефектів зазвичай викликає зневагу до рекомендації лікаря. Недоцільне застосування дозувань. Можуть розвинутися такі негативні явища:

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...
 • епігастральні болю, надлишкове газоутворення, напади нудоти і блювоти, печія.
 • розлад перистальтики.
 • безсоння або сонливість, апатія, психоемоційна нестабільність.
 • головні болі, запаморочення.
 • підвищення артеріального тиску.

.ub4b2693ab4b8f01a319969ebc8d8cdf6 {padding: 0px. margin: 0. padding-top: 1em! important. padding-bottom: 1em! important. width: 100%. display: block. font-weight: bold. background-color: #eaeaea. border: 0! important. border-left: 4px solid # 16A085! important. text-decoration: none. } .Ub4b2693ab4b8f01a319969ebc8d8cdf6: active, .ub4b2693ab4b8f01a319969ebc8d8cdf6: hover {opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. text-decoration: none. } .Ub4b2693ab4b8f01a319969ebc8d8cdf6 {transition: background-color 250ms. webkit-transition: background-color 250ms. opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. } .Ub4b2693ab4b8f01a319969ebc8d8cdf6 .ctaText {font-weight: bold. color: # 000000. text-decoration: none. font-size: 16px. } .Ub4b2693ab4b8f01a319969ebc8d8cdf6 .postTitle {color: # 16A085. text-decoration: underline! important. font-size: 16px. } .Ub4b2693ab4b8f01a319969ebc8d8cdf6: hover .postTitle {text-decoration: underline! Important. } Читайте також: Долгит (крем, гель): інструкція із застосування, показання

Якщо з’являється дана симптоматика, це очевидний сигнал для візиту до лікаря (ревматолога, уролога, гінеколога). Лікуючий лікар зробить коригування препарату і замінить його іншим.

Системи життєдіяльності людини Побічні дії після застосування свічок Вольтарен Травна Біль в животі, пронос або запор, відчуття розпирання і здуття живота, порушення травлення, виникнення гепатиту, коліту, розлад функціонування підшлункової залози Центральна нервова Депресивний стан, судомний синдром, підвищене занепокоєння, слабкість, тривожність Органи почуттів Шум у вухах, двоїння предметів в очах, зниження гострий Оти ​​зору і слуху, спотворення смакових відчуттів Шкіра і слизові оболонки Висипання, свербіж шкіри, набряклість і почервоніння епідермісу, еритема, токсичний дерматит, підвищення чутливості до ультрафіолетових променів Моделі людини Формування набряків, підвищений вміст в сечі протеїнів, поява крові в урине, інтерстиціальнийнефрит Серцево-судинна Артеріальна гіпертензія, серцева недостатність, кардіальні болю, передінфарктний стан, екстрасистолія

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Ацилакт: свічки при молочниці

Інструкція по застосуванню

Рекомендаці уется вивчити інструкцію по застосуванню свічок Вольтарен, перш ніж почати користуватися ліками.

Слідуючи інструкції, дана форма ліки призначена для введення в порожнину прямої кишки. Перед процедурою треба очистити кишечник. Якщо природна дефекація представляє труднощі, слід скористатися клізмою з теплою олією рослинного походження.

Згідно з інструкцією свічок Вольтарен, максимум дозування не може бути більше 150 мг. Скільки часу буде застосовуватися терапія вирішується індивідуально лікарем. Капсули не можна ділити на частини або розрізати, це порушить засвоєння активної речовини.

Лікарська взаємодія

Слід утриматися від застосування свічок спільно з циклоспорином, Метотрексалом , Дрігоксіном. НПЗП може пролонгувати і посилювати дію цих форм, внаслідок чого виникають такі наслідки:

 • зниження терапевтичної ефективності сечогінних засобів.
 • розвитку гіперкаліємії.

Ентеральна форма препарату спільно з тромболітиками призводить до кровотеч в шлунково-кишковому тракті. Прийом з іншими нестероідамі може викликати ураження сечовидільної системи.

Відпустка препарату проводиться по лікарському рецепту, в тому числі і при запаленні придатків і інших захворювань сечостатевої сфери

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Дане фармакологічне кошти призначають гінеколог, ревматолог або травматолог.

Самолікування призведе до серйозних порушень основних систем життєдіяльності.

Відгуки

Ефективність супозиторіїв можна зрозуміти, вивчивши відгуки в урології від клієнтів пройшли курс лікування Вольтарен:

Інна, Кате рінбург . Препарат призначили після операції на гінекологічної сфері, для профілактики запалень. Перше враження після введення — немає печіння і дискомфорту, що з іншими препаратами зустрічається постійно. Своє завдання Вольтарен виконав на «відмінно»! Побічної дії не виявлено.

Олександр, Саратов . Став приймати Вольтарен за призначенням уролога. Боровся з проявами гострого простатиту. Можу сказати, що супозиторії повністю позбавили мене не тільки від симптомів, але і основного захворювання. В даний час іноді приймаю Вольтарен для профілактики.

Юрій, Іркутськ . Комплексна терапія з Вольтареном була проведена для лікування запущеного отиту. Після початку курсу стало помітно виражену протизапальну та знеболювальну дію. Хвороба вдалося перемогти, проте ще кілька днів відчувалися болі в животі після закінчення курсу.

Де купити

Більш точну інформацію щодо придбання та застосування свічок Вольтарен можна дізнатися у лікаря-спеціаліста, в аптечному пункті або інтернет-магазині, що торгує лікарськими засобами.

Вартість препарату залежить від пункту продажу і дозування. Середня ціна — 250 руб.

Є протипоказання . Необхідна консультація спеціаліста

.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Мазь з ібупрофеном для суглобів — корисні властивості і як правильно застосовувати

Alex

Артровіт: опис, інструкція із застосування, аналоги, відгуки

Bobby

Пироксикам: форми випуску, показання та протипоказання

Alex

Як приймати препарат Остерепар при остеопорозі?

Lamaxima

Від чого призначають гель Сулайдін і як його застосовувати?

Tanya

Русвіск: опис, інструкція із застосування, відгуки

Maxim

Долобене або Вольтарен: порівняння препаратів і що вибрати

Murcia

Міорелаксанти ( для зняття м’язових спазмів ): опис препаратів

Megusta

Парацетамол: показання, склад, дозування

Serega

Залишити коментар