Препарати

Апизартрон: показання до застосування та протипоказання

Склад ліки

Мазь Апизартрон складається з:

 1. Бджолиного отрути.
 2. Цетостеарілсульфата натрію.
 3. метилсаліцилат.
 4. Чистої води.
 5. аллілізотіоціанат.
 6. Масел з корисними мінералами.
 7. Спирту.

Перед тим, як почати використання мазі, необхідно ознайомитися з інструкцією із застосування АПІЗАРТРОН і його складом. При наявності алергії на будь-який компонент не рекомендується застосовувати даний засіб.

Опис препарату

Мазь Апизартрон проводиться на основі бджолиної отрути, відомого своїми лікувальними властивостями, і призначена тільки для місцевого застосування. Доктора виписують даний засіб для зняття у пацієнта больового синдрому і запалення. Комбінований склад препарату допомагає дієво і в короткий термін боротися з нападами.

Для виділення бджолиної отрути користуються способом ліофілізації. Для посилення своєї дії отрута бджіл проходить спеціальну обробку в лабораторіях і готується до додаванню в Апизартрон. Метилсалицилат, що входить до складу мазі, забезпечує її швидке проникнення через шкірний покрив і зняття болю. Апизартрон при першому ж використанні сприяє поліпшенню кровообігу і насичення тканин киснем. Завдяки цьому з пошкодженої ділянки швидко виводяться токсини і, як наслідок, зникають всі негативні прояви захворювання.

Показання до застосування

Мазь Апизартрон призначається при:

 • запальних реакціях в суглобах.
 • проблемах місцевого кровообігу.
 • дистрофічних захворюваннях.
 • люмбаго.
 • артрозі.
 • ішіасі.
 • артриті.
 • нападах невриту.
 • ревматизмі.
 • травмах м’язів.
 • бурсите .
 • розривісухожиль або зв’язок.
 • невралгії.
 • вимагає розігріву м ШЦ (для спортсменів).

Тривалість терапії та дозування мазі визначає лікар залежно від поставленого діагнозу. Навіть якщо ви впевнені в наявності у вас показань до застосування даного препарату, обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем і уважно прочитайте інструкцію до мазі Апизартрон перед початком її використання.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Протипоказання до використання мазі

Забороняється використовувати мазь при:

 1. Чутливості хворого до складу препарату.
 2. Сильної алергії на продукти бджільництва.
 3. Будь-яких шкірних захворюваннях.
 4. нападах ниркової недостатності.
 5. Сильному запаленні суглобів.
 6. Порушеннях в роботі печінки.
 7. геморагічним діатезом.

.u48ae2365efcf6178aff1ddaff8db0610 {padding: 0px. margin: 0. padding-top: 1em! important. padding-bottom: 1em! important. width: 100%. display: block. font-weight: bold. background-color: #eaeaea. border: 0! important. border-left: 4px solid # 16A085! important. text-decoration: none. } .U48ae2365efcf6178aff1ddaff8db0610: active, .u48ae2365efcf6178aff1ddaff8db0610: hover {opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. text-decoration: none. } .U48ae2365efcf6178aff1ddaff8db0610 {transition: background-color 250ms. webkit-transition: background-color 250ms. opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. } .U48ae2365efcf6178aff1ddaff8db0610 .ctaText {font-weight: bold. color: # 000000. text-decoration: none. font-size: 16px. } .U48ae2365efcf6178aff1ddaff8db0610 .postTitle {color: # 16A085. text-decoration: underline! important. font-size: 16px. } .U48ae2365efcf6178aff1ddaff8db0610: hover .postTitle {text-decoration: underline! Important. } Читайте також: Баралгин: від чого допомагає, показання та протипоказання

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Пластир від герпесу на губах Compeed: склад, принцип дії і правила застосування

Також необхідно з обережністю користуватися маззю пацієнтам, які мають на шкірі подряпини, рани, виразки. Попадання мазі в кров може спровокувати алергію і ускладнення.

Запобіжні заходи при лікуванні

Необхідно дотримуватися таких правил при використанні АПІЗАРТРОН:

 • Мазь не повинна потрапляти в рот і на слизові оболонки, інакше можуть виникнути побічні реакції.
 • Необхідно ретельно мити руки з милом після кожного застосування мазі.
 • Заборонено тривалий використання АПІЗАРТРОН при наявності у пацієнта проблем з роботою нирок.
 • Необхідно уникати потрапляння мазі на відкриті рани.

h 2 Спосіб застосування мазі

Дане ліки призначається пацієнтам в дозуванні 3-5 см. Вимірювання кількості видавленою мазі здійснюється за допомогою спеціальної смужки, що йде в наборі. Доза підбирається індивідуально і залежить від поставленого діагнозу і розміру ураженої ділянки.

Мазь наносять на шкіру тонким шаром до появи почервоніння і відчуття тепла (2-3 хв) .Після зникнення даної реакції можна більш інтенсивно втирати мазь в шкіру. Оброблену маззю зону рекомендується тримати в теплі. Щоб досягти максимального ефекту, необхідно наносити мазь тричі на день до повного одужання хворого.

Не варто застосовувати Апизартрон, не проконсультувавшись перед цим з лікарем.

Передозування ліками

Передозування препаратом, як правило, проявляється у вигляді алергічної реакції або сильного роздратування на шкірі. У цьому випадку необхідно негайно припинити застосування мазі і проконсультуватися з лікарем з метою коригування призначеного лікування.

В разі отруєння АПІЗАРТРОН необхідно негайно звернутися до лікарні для призначення симптоматичної терапії. Першими ознаками отруєння є нудота, блювота і сильні болі в животі. Лікарі в таких випадках призначають прийом сульфату натрію і активованого вугілля. В період лікування потрібно пити велику кількість чистої води.

Побічні реакції на препарат

При неправильному використанні мазі Апизартрон, а також в разі індивідуальної непереносимості пацієнтом будь-якого її компонента, можуть виникнути місцеві побічні ефекти. До них можна віднести:

 1. Почервоніння на шкірі.
 2. Поява контактного дерматиту.
 3. Виникнення алергічної реакції.
 4. Поява висипань на шкірі.
 5. Сильний свербіж.
 6. Поява ангіоневротичногонабряку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Лосьйон Белосалік: інструкція із застосування

При виникненні будь-якої побічної реакції необхідно негайно повідомити про це фахівцеві і призупинити застосування мазі. Лікар або зменшить дозування препарату, або призначить інший лікарський засіб.

Використання при вагітності

Лікарі не рекомендують застосування АПІЗАРТРОН в період вагітності.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Деякі фахівці вважають, що можливе виникнення сильної алергічної реакції на бджолину отруту, а це, в свою чергу, може нашкодити майбутній дитині. Також не рекомендується використовувати Апизартрон під час грудного вигодовування, так як всі компоненти ліки добре проникають через шкіру в організм, а потім і в грудне молоко. Через це дитина може отримати сильне отруєння і, як наслідок, важкі ускладнення.

.u8c4e0e963fb069e67f0b3aae77a01ce3 {padding: 0px. margin: 0. padding-top: 1em! important. padding-bottom: 1em! important. width: 100%. display: block. font-weight: bold. background-color: #eaeaea. border: 0! important. border-left: 4px solid # 16A085! important. text-decoration: none. } .U8c4e0e963fb069e67f0b3aae77a01ce3: active, .u8c4e0e963fb069e67f0b3aae77a01ce3: hover {opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. text-decoration: none. } .U8c4e0e963fb069e67f0b3aae77a01ce3 {transition: background-color 250ms. webkit-transition: background-color 250ms. opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. } .U8c4e0e963fb069e67f0b3aae77a01ce3 .ctaText {font-weight: bold. color: # 000000. text-decoration: none. font-size: 16px. } .U8c4e0e963fb069e67f0b3aae77a01ce3 .postTitle {color: # 16A085. text-decoration: underline! important. font-size: 16px. } .U8c4e0e963fb069e67f0b3aae77a01ce3: hover .postTitle {text-decoration: underline! Important. } Читайте також: Розігріваючі мазі для м’язів і суглобів

Вплив на керування транспортним засобом

Апизартрон не має ніяких побічних ефектів, пов’язаних з концентрацією уваги. Тому фахівці не забороняють хворим в період лікування керувати транспортним засобом.

Правила зберігання препарату

Необхідно дотримуватися таких правил зберігання препарату:

 • зберігати мазь при температурі не більше 25 градусів.
 • тримати мазь в темному, недоступному для дітей місці.
 • зберігати препарат можна не більш 3 років.

Аналоги і комбіновані препарати по МНН

Для лікування суглобів і зняття больового синдрому використовуються наступні Аналоги АПІЗАРТРОН:

 1. Алором (мазь).
 2. І тенсу (Ревма-мазь).
 3. Алфлутоп (гель).
 4. Баінвель (мазь).
 5. Альга Мед (розчин).
 6. Альгасан (мазь).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Ампули для волосся Selective: застосування

Перед застосуванням будь-якого нового ліки необхідно обов’язково проконсультуватися з фахівцем і уважно ознайомитися з інструкцією із застосування. Потрібно пам’ятати, що аналоги АПІЗАРТРОН мають свої особливості і протипоказаннями.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Вартість мазі

Апизартрон можна купити в будь-якій аптеці без рецепта лікаря. Ціна на мазь становить 150-200 рублів за невеликий тюбик (20 р.).

Відгуки пацієнтів

Для того щоб мати уявлення про дії даного засобу, потрібно ознайомитися з думками пацієнтів, які його використовували. Нижче представлені відгуки деяких з них:

Алла, 48 років . Мені призначили Апизартрон для комплексної терапії артрозу. Мазь повинна була зняти сильний біль запалення. Я втирала мазь три рази на добу протягом 7 днів. Ніяких побічних реакцій, в тому числі алергії і висипки, на шкірі не виникло. Через тиждень біль майже пройшла і мені стало набагато краще. Доктор зменшив дозування і порекомендував застосовувати Апизартрон ще протягом двох тижнів.

Ігор, 27 років . Я користувався даними гелем, щоб розігріти м’язи перед заняттями спортом. Про препарат дізнався від свого тренера приблизно місяць тому. За цей час я звернув увагу, що перестали з’являтися травми і розтягування. За допомогою гелю мої м’язи готуються до фізичних навантажень і не травмуються. Ніяких побічних ефектів я не помітив. Буду і далі користуватися АПІЗАРТРОН.

Надія, 33 роки . Не так давно я впала, через що у мене розірвалися зв’язки. Відразу ж звернулася в лікарню. Лікар прописав мені мазь Апизартрон для усунення сильного больового синдрому і регенерації зв’язок. Я втирала мазь двічі в день і намагалася тримати ногу в теплі. Через 4 дні біль почав проходити. Тривалість терапії склала 10 днів. Після проходження даного курсу моя нога абсолютно відновилася, і я змогла повернутися до колишнього способу життя.

Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста

.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Вестібо: показання, протипоказання і побічні ефекти

Sasha

Застосування таблеток Хондроитин для лікування суглобів

Pasha

Сульфасалазин — інструкція із застосування, аналоги, відгуки

Scooby

Форстео — ефективний препарат від остеопорозу

Sasha

Артродок: опис, інструкція із застосування, відгуки

Maxim

Риб’ячий жир для суглобів: корисні властивості і як приймати

Coolio

Особливості застосування препарату Артрум для суглобів

Maxim

Мовилося: показання до застосування та інструкція

Lamaxima

Капсули Целекоксиб для зняття болю і запалення в суглобах

Andrey

Залишити коментар