Препарати

Хондрогард: склад, показання та протипоказання

Показання до застосування Хондрогарда

Будь-який препарат треба використовувати правильно. Інструкція говорить, що показанням до застосування Хондрогарда є проблеми з суглобами. Ліки допомагають при наступних патологіях:

 • остеоартроз.
 • остеохондроз, який вражає периферичні суглоби.
 • остеохондроз, від якого страждають міжхребетні хрящі.
 • міжхребетні грижі різного ступеня складності.
 • переломи (ліки прискорює утворення кісткової мозолі).

Давно відомо, що остеохондроз хвороба серйозна і небезпечна, але багато хто схильний безтурботно ставитися до власного здоров’я. Часто спрацьовує принцип: «Поболить і пройде». Тим часом біль в шиї або спині супроводжує руйнування міжхребцевої хрящової тканини.

Саме хрящова тканина суглобів дозволяє людині здійснювати безліч рухів. Порушення в роботі суглобів тягнуть за собою знерухомлення або навіть параліч. Крім того, остеохондроз здавлює кровоносні судини, завдаючи шкоди системі кровообігу. Звичайно, остеохондроз це не єдине показання до використання внутрішньосуглобових ін’єкцій препарату. Солідний вік також не кращим чином впливає на стан суглобів, тому потрібна додаткова підтримка.

Фармакологічні властивості

Хондрогард повинен допомагати відновленню метаболічних процесів в постраждалій від захворювання області. Препарат зупиняє дегенеративні процеси в тканині хрящів, і це допомагає суглобам відновити свої функції. Застосування Хондрогарда по інструкції призводить до позитивних змін вже через короткий час (приблизно два тижні). Знижується інтенсивність больового синдрому, збільшується рухливість, стає легше ходити.

Важливо! Перед курсом лікування розчином препарату необхідно пройти консультацію фахівця. Будьте розумні і не займайтеся самолікуванням.

При запущених формах хвороби для лікування потрібно більше часу. Чим серйозніше постраждала хрящова тканина, тим довший термін. Стандартний курс лікування 1-2 місяці. Важлива перевага такої терапії пролонгований ефект після закінчення курсу.

Як препарат діє на суглоби

Уколи Хондрогарда вже встигли довести свою ефективність. Як же ці ліки впливає на стан суглобів? Речовини, що входять до складу, швидко всмоктуються в кров.

Хондроітин сульфат основний компонент препарату вже через 30 хвилин після ін’єкції досягає значної концентрації.

Навіть тверда оболонка суглоба не перепона для роботи препарату, який відновлює суглобові функції. При необхідності курси лікування можна проводити повторно, але з перервою в півроку. Як правило, застосовували Хондрогард люди позитивно оцінюють його дію, і тільки індивідуальна непереносимість медикаменту може привести до проблем.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Форми випуску препарату

Фармакологія пропонує Хондрогард в формі ампул для внутрішньом’язових ін’єкцій, обсяг варіюється від 1 до 2 мл. В упаковці знаходиться 10 ампул безбарвного скла. Місце для зрізу позначено червоною рискою, розташованої на кільці для розлому. Буквена кодування або штрих-код, нанесені на ампулу, гарантують справжність препарату.

.u11bbfecba32e34316363326f9ea07b7d {padding: 0px. margin: 0. padding-top: 1em! important. padding-bottom: 1em! important. width: 100%. display: block. font-weight: bold. background-color: #eaeaea. border: 0! important. border-left: 4px solid # 16A085! important. text-decoration: none. } .U11bbfecba32e34316363326f9ea07b7d: active, .u11bbfecba32e34316363326f9ea07b7d: hover {opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. text-decoration: none. } .U11bbfecba32e34316363326f9ea07b7d {transition: background-color 250ms. webkit-transition: background-color 250ms. opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. } .U11bbfecba32e34316363326f9ea07b7d .ctaText {font-weight: bold. color: # 000000. text-decoration: none. font-size: 16px. } .U11bbfecba32e34316363326f9ea07b7d .postTitle {color: # 16A085. text-decoration: underline! important. font-size: 16px. } .U11bbfecba32e34316363326f9ea07b7d: hover .postTitle {text-decoration: underline! Important. } Читайте також: Терафлекс: застосування, протипоказання, побічні дії

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Сірдалуд: опис, форма випуску, склад і аналоги

Додаткова чарункова плівка запобігає пошкодження ампул (по 5 ампул в одній комірці). Щоб провести курс терапії, треба колоти 25-40 ін’єкцій.

Якщо ліки випускається у вигляді готових скляних голок (з ковпачком або без нього), то голки також знаходяться в упаковці з осередків. Від 5 до 10 голок можуть додатково входити в упаковку зі шприцами. Перед тим як придбати препарат варто уточнити особливості комплектації у провізора. Хондрогард відпускається за рецептом.

відкриті рани це протипоказання для уколів. В такому випадку робити ін’єкції не можна, інакше можна спровокувати запалення.

Користь і шкода Хондрогарда

Пошкоджена тканина суглобів і міжхребцевих хрящів потребує лікування. Ефективність Хондрогарда багато в чому обумовлена ​​тим, що він діє в кількох напрямках:

 • нормалізація метаболізму в тканині хрящів.
 • гальмування дегенеративних процесів в хрящовій тканині.
 • відновлення постраждалих від руйнування хрящів.
 • купірування запального процесу в синовіальній оболонці.
 • нормалізація фосфорно-кальцієвого обміну. ​​
 • збільшення рухливості суглобів.
 • зниження інтенсивності больового синдрому.

Природно, що препарат має і певними ротівопоказаніямі:

 • вік молодше 12 років.
 • вагітність і грудне вигодовування.
 • порушення згортання крові або схильність до частих кровотеч.
 • тромбози і схильність до їх утворення.
 • індивідуальна непереносимість тих чи інших складових ліки.

Алергія у пацієнта теж здатна привести до побічних дій. У місці, де був зроблений укол Хондрогарда, може відчуватися печіння і свербіж, які можуть поширюватися і на інші області тіла.

Варто відзначити, що препарат пройшов клінічні випробування, їх результати говорять, що побічні дії виникають досить рідко . Отже, медикамент відносно безпечний.

Вся а описана інформація призначена лише для ознайомлення. Відомості про показання до використання і про дозування допомагають докладніше дізнатися про прописаному ліках.

Виробники попереджають: самолікування суворо забороняється, інакше захворювання посилиться, а самопочуття погіршиться.

Інструкція по застосуванню Хондрогарда

Тільки лікар може призначати уколи Хондрогарда. Всі пацієнти різні, тому кожному необхідна своя дозування, яку визначає фахівець. В упаковку з препаратом вкладена інструкція із застосування уколів Хондрогарда, яку треба ретельно вивчити.

Робити уколи треба через день. Особливі властивості активного компонента Хондрогарда дозволяють препарату залишатися в організмі, що продовжує терапевтичний ефект. До речі, саме тривала дія після курсу лікування впливає на кількість позитивних відгуків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Карипазим: показання, інструкція із застосування, відгуки

Спочатку медикамент вводиться в невеликих дозах: так вдається зрозуміти, наскільки добре пацієнт переносить препарат. Через 5 або 6 ін’єкцій видно ефект. При відсутності побічних дій дозу збільшують в два рази, переходячи до використання ампул по 2 мл.

Необхідно уникати потрапляння Хондрогарда на слизову або в відкриті рани. Інструкція по застосуванню Хондрогарда в уколах вказує, що при прояві алергії або будь-яких побічних дій слід припинити лікування Хондрогардом.

відсутня, як ліки впливає на здатність керувати транспортними засобами, реакцію організму передбачити не можна. Під час терапії будьте обережні.

Одночасне вживання Хондрогарда і антикоагулянтів або фібринолітиків вимагає ретельного спостереження за згортанням крові хворого.

Що стосується передозування, то подібних випадків не зафіксовано. Препарат не можна застосовувати після закінчення терміну придатності, місце зберігання ліків має бути недоступно для дітей. При покупці медикаменту слід уважно вивчити зазначені на пачці дати. На жаль, у продажу зустрічаються лікарські засоби з простроченим терміном придатності. Вживання таких ліків небезпечно.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Інструкція не говорить про сумісність Хондрогарда з алкоголем. Це не означає, що дозволяється вживати препарат разом зі спиртним. Хондрогард потрапляє відразу в кров, минаючи травну систему. З’єднання з етанолом може призвести до непередбачуваних наслідків. Пацієнт відчуває сильну нудоту, головний біль, страждає від проявів алергії. Подібні стани частково пояснюються непереносимістю або етанолу, або компонентів лікарського засобу.

.ub71a08b7c9f30eda0e1e068c70b0d699 {padding: 0px. margin: 0. padding-top: 1em! important. padding-bottom: 1em! important. width: 100%. display: block. font-weight: bold. background-color: #eaeaea. border: 0! important. border-left: 4px solid # 16A085! important. text-decoration: none. } .Ub71a08b7c9f30eda0e1e068c70b0d699: active, .ub71a08b7c9f30eda0e1e068c70b0d699: hover {opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. text-decoration: none. } .Ub71a08b7c9f30eda0e1e068c70b0d699 {transition: background-color 250ms. webkit-transition: background-color 250ms. opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. } .Ub71a08b7c9f30eda0e1e068c70b0d699 .ctaText {font-weight: bold. color: # 000000. text-decoration: none. font-size: 16px. } .Ub71a08b7c9f30eda0e1e068c70b0d699 .postTitle {color: # 16A085. text-decoration: underline! important. font-size: 16px. } .Ub71a08b7c9f30eda0e1e068c70b0d699: hover .postTitle {text-decoration: underline! Important. } Читайте також: Карипазим: що лікує, побічні ефекти і аналоги

Аналоги

Існує безліч аналогів-замінників Хондрогарда. До складу аналогічного засобу повинен входити хондроїтин сульфат. У кожного аналога повинна бути своя інструкція, яку треба уважно прочитати перед покупкою тих або інших ліків.

В різних країнах виробляються замінники у вигляді гелів та мазей, свічок і таблеток.

Як аналога можна застосовувати Структум, Хондроксид і Хондролон. Артрадол і Мукосат це замінники в уколах. Уколи на основі натуральних інгредієнтів це Алфлутоп і Румалон. Можна порекомендувати ряд ліків зі схожим ефектом:

 • Артрадол.
 • Бруфен.
 • Вольтарен.
 • Кетонал.
 • Мелоксикам.
 • Немулекс.
 • Раптен Дуо.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Склад, властивості і спосіб використання екстраординарного масла для особи Лореаль

Дуже важливо не забувати, що тільки у доктора є компетенція, що дозволяє призначати будь-якої препарат. Навіть генетична схильність пацієнта до алергічних реакцій впливає на сприйнятливість до лікарських засобів. Результати обстежень дозволять побачити, наскільки постраждали суглоби, яку терапію повинен отримувати пацієнт.

Безсумнівно, ви можете вибрати інший лікарський засіб, виходячи з власних міркувань, але робити це самостійно не слід. Звертайтеся до фахівця за консультацією.

Ціна препарату

Ціни на ліки варіюються в залежності від місця продажу від 700 до 2300 рублів. Упаковка і вміст також впливають на ціноутворення (препарат продається в дозуванні по 1 мл і по 2 мл).

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Медикамент не має фіксованої ціни, вартість залежить від певної аптеки і мережі, до якої вона належить. Не довіряйте сумнівним точкам продажу, читайте, що написано в інструкції на упаковці і, звичайно, остерігайтеся підробок. Виникли сумніви? Вимагайте сертифікат у провізора. Ваше здоров’я того варте.

На закінчення варто сказати, що з молодих років кожній людині необхідно піклуватися про своє здоров’я. Ніхто не хоче хворіти! Коли боротися із захворюванням доводиться протягом довгих років, це отруює життя. Не варто безтурботно думати: «Само пройде». Не допускайте недбалості по відношенню до власного здоров’я, інакше хвороба прийме запущену форму, і тоді знадобиться операція. Які ліки краще? Звичайно, профілактика.

Відгуки

Чим активніше застосовується Хондрогард, тим більше відгуків про цей препарат. Ефективність медикаменту доведена лікарською практикою. Багато пацієнтів користувалися Хондрогардом і при серйозних пошкодженнях хрящів, і для додаткової підтримки суглобів в солідному віці.

Відгуки:

Галина, 25 років . Мені треба було ставити уколи моєї бабусі, а їй вже 85 років. Результат нас влаштовує! Раніше у бабусі хворів тазостегновий суглоб, а тепер болю пройшли, бабуся може нормально ходити. Відмінні ліки.

Катерина, 37 років . Читала багато поганих відгуків про побічну дію Хондрогарда, але особисто я вважаю, не можна напевно сказати, що саме Хондрогард винен. При терапії використовують і інші лікарські засоби, а вони теж можуть викликати негативні реакції. Мене цілком влаштовує результат лікування цим препаратом, важливо, що після курсу ефект не закінчується ще довго. Не забувайте читати інструкцію!

Марія, 38 років . Як у мене боліли коліна! Я просто не могла нормально пересуватися! Доктор виписав Хондрогард. Що можу сказати? Ефект вражаючий! Застосовую курси Хондрогарда і забуваю про біль.

Олена, 47 років . Чарівний засіб. Боліли суглоби, я пройшла курс терапії, і біль відступила. Зараз я все одно вживаю препарат, тому що потрібна профілактика.

Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста

.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Застосування бальзаму Огаркова при захворюваннях суглобів

Scooby

Малаві: що це, показання та інструкція із застосування

Dmitry

Як приймати лікарський препарат Остеохель С?

Alex

Долгит ( крем, гель ): інструкція із застосування, показання

Bobby

Застосування КАРІПАЇН при лікуванні хвороб суглобів

Maxim

Який аналог мазі Випросал найбільш ефективний?

Alfonso

Як застосовувати препарат Мовасін у вигляді уколів

Pasha

Застосування препарату Артровіт для лікування суглобів

Coolio

Як приймати препарат Остерепар при остеопорозі?

Lamaxima

Залишити коментар