Препарати

Диклофенак свічки: показання до застосування і ціна

Ректальні свічки Диклофенак виробляють відмінний знеболюючий ефект, вони допомагають впоратися з набряками, є ефективним засобом в боротьбі з інфекціями і пухлинами.

Уявімо коротку і актуальну інформацію про свічках Диклофенак: інструкцію із застосування цього препарату, середні ціни на препарат в аптеках, деякі аналоги Диклофенак. Окремо зупинимося на декількох відгуках пацієнтів, які отримували супозиторії і діляться своїм досвідом щодо застосування даного лікарського засобу.

Клініко-фармакологічна група

Свічки Диклофенак відносяться до нестероїдних протизапальних препаратів. Диклофенак є похідним фенілоцтової кислоти.

Взаємодія з іншими

Свічки Диклофенак відпускаються з аптек за рецептом лікаря.

ціни

Диклофенак досить ефективний, а при цьому недорогий препарат. В середньому ціна на супозиторії становить в різних аптеках від 50 до 70 рублів.

Форма випуску та склад

Основна діюча речовина препарату — це диклофенак натрію, який в залежності від дозування препарату становить 50 і 100 мг на одну свічку.

Крім Диклофенак натрію одна свічка містить інші допоміжні компоненти: тригліцериди середньої ланки, цетиловий спирт, тверді жири.

За формою свічки Диклофенак є торпедообразная циліндри білого , біло-жовтого або кремового кольору. Свічки мають гладку поверхню, на зрізі свічки можливе поглиблення у вигляді воронки, наявність пористого, повітряного стрижня.

Фармакологічний ефект

Диклофенак натрію надає хорошу протизапальну дію, є відмінним анальгетиком і швидко знижує жар у пацієнтів. Крім того, Диклофенак допомагає розріджувати кров, в результаті чого зменшується ризик виникнення тромбозів. Дія препарату є результатом пригнічення і придушенням ферменту циклооксигенази, який бере участь в синтезі простаноїдів. Диклофенак допомагає знизити рівень медіаторів болю і запалення, значно знижує утворення кінінів, позитивно впливає на мембрани лізосом.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Свічки Диклофенак сприяють припливу крові до проблемного ділянці, підвищують проникність стінок судин, завдяки чому плазма виходить з клітин, а у пацієнта зникають набряки. При ревматизмі препарат дозволяє значно знизити больові відчуття, як в стані спокою, так і в русі, знімає ранкові пухлини, забезпечує поліпшення функціонування суглобів, борючись з їх скутістю. Диклофенак призначають і при мігрені для полегшення нападів захворювання.

Показання до застосування

Свічки Диклофенак найбільш часто застосовують для лікування захворювань опорно-рухової системи, а також в гінекології.

Перерахуємо ряд захворювань, при яких можуть використовуватися супозиторії Диклофенак:

 1. Спондиліт.
 2. Бурсит.
 3. Тромбофлебіт.
 4. Остеоартроз.
 5. Невралгія (асептичне запалення периферичних нервів).
 6. Артрит (інфекційний, ревматоїдний, подагричний, травматичний).
 7. міозит (асептичне запалення скелетних м’язів).
 8. Ревматичне ураження м’яких навколосуглобових тканин.
 9. Радикуліт.
 10. Міалгія.
 11. подагра.
 12. Грижа або протрузія міжхребцевих дисків.
 13. Мігрень.
 14. Запальні та інфекційні захворювання жіночої статевої сфери.

диклофенак успішно застосовується спільно зі спазмолітичними препаратами для зняття болю при кольках печінки і нирок.

Показаннями до застосування свічок диклофенак також є болі різного походження при патологіях, имеющ їх запальний характер: головний біль, зубний біль, болі хребта, больовий синдром після розтягувань і травм, сильних ударів, болі при гострих інфекціях верхніх дихальних шляхів.

Часто свічки Диклофенак застосовуються при лікуванні захворювань в гінекології. Різні відхилення в роботі жіночої репродуктивної системи виникають досить часто, часом вони супроводжуються значними болями, приносячи жінці великий дискомфорт. Будь-яка проблема жіночої статевої сфери вимагає уваги лікаря, постановки діагнозу, виявлення проблеми і вибору методики лікування. Диклофенак у сфері гінекології є одним із широко використовуваних препаратів: він призначається при сальпінгітах, сальпінгоофорити, кістах в яєчниках, спаечних процесах малого таза, статеві інфекції, болісних менструаціях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Застосування перекису водню для особи: лікування прищів і зморшок, відбілювання шкіри

.u4d1833809018f4111723854d4f85c461 {padding: 0px. margin: 0. padding-top: 1em! important. padding-bottom: 1em! important. width: 100%. display: block. font-weight: bold. background-color: #eaeaea. border: 0! important. border-left: 4px solid # 16A085! important. text-decoration: none. } .U4d1833809018f4111723854d4f85c461: active, .u4d1833809018f4111723854d4f85c461: hover {opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. text-decoration: none. } .U4d1833809018f4111723854d4f85c461 {transition: background-color 250ms. webkit-transition: background-color 250ms. opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. } .U4d1833809018f4111723854d4f85c461 .ctaText {font-weight: bold. color: # 000000. text-decoration: none. font-size: 16px. } .U4d1833809018f4111723854d4f85c461 .postTitle {color: # 16A085. text-decoration: underline! important. font-size: 16px. } .U4d1833809018f4111723854d4f85c461: hover .postTitle {text-decoration: underline! Important. } Читайте також: Трентал: склад, аналоги, показання та протипоказання

Дуже часто лікарі-гінекологи призначають пацієнткам Диклофенак у вигляді вагінальних свічок, які допомагають швидкому настанню потрібного ефекту і оперативно знімають больові відчуття .

Протипоказання

Використання свічок Диклофенак має ряд протипоказань, до яких відносяться:

 • вік до 16 років.
 • виразкова хвороба в стані загострення.
 • бронхіальна астма.
 • наявна у пацієнта індивідуальна непереносимість активно го компонента препарату або його допоміжних речовин.
 • період проведення аортокоронарного шунтування.
 • ниркова, серцева недостатність.
 • погана згортання крові.
 • пошкодження слизової, ерозія верхніх відділів травного тракту.
 • гемороїдальні вузли.
 • шлунково-кишкові кровотечі.
 • проктит.
 • коліт.
 • гіперкаліємія.

Препарат слід приймати під особливим контролем лікарів, якщо пацієнт страждає:

 1. захворюваннями печінки.
 2. на цукровий діабет.
 3. курці ням і алкоголізмом.
 4. ішемічною хворобою серця.
 5. виразкову хворобу шлунка.
 6. гіпертонією.
 7. хворобою Крона.

З особливою обережністю призначають Диклофенак пацієнтам в літньому віці. пацієнтам з ослабленим організмом або недоліком маси тіла. хворим з недокрів’ям і хворобами судин.

Прийом препарату Диклофенак не рекомендують поєднувати з одночасним прийомом інгібіторів зворотного захоплення серотоніну. нестероїдних протизапальних препаратів, глюкокортикостероїдів. антикоагулянтів і антиагрегантів.

Застосування Диклофенак при вагітності і лактації

Досі ще зібрано недостатня кількість даних про можливості застосування Диклофенак вагітними жінками. Препарат призначають в I і II триместрах вагітності дуже рідко, тільки в тих ситуаціях, коли жінка не може обійтися без даного препарату, а ризики для плода незначні. Як і будь-які інгібітори синтезу простагландинів, Диклофенак абсолютно протипоказаний в III триместрі вагітності. Прийом препарату жінкою в цей період вагітності може спонукати матку до скорочень і закриття артеріальної протоки у плода.

Не рекомендується прийом Диклофенак і при грудному вигодовуванні. Якщо жінка потребує призначення препарату, їй необхідно припинити годування дитини.

Диклофенак, як і інші нестероїдні протизапальні препарати, не приймають в період підготовки до вагітності. Строго протипоказаний Диклофенак жінкам, які лікуються про безпліддя.

Інструкція по застосуванню

Свічки Диклофенак використовуються після очищення кишечника (акту дефекації, при необхідності з очисними клізмами), вводяться в пряму кишку. Як правило, лікарі рекомендують проводити процедуру два рази на добу, використовуючи свічки по 50 мг. Можна замінити дворазове використання свічок одноразовим. У цьому випадку використовують свічки по 100 мг. Максимальна добова доза препарату становить 150 мг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Інструкція по застосуванню Ністатину: таблетки, свічки і мазь при молочниці

Тривалість використання препарату призначається лікарем залежно від захворювання і його тяжкості, від протипоказань і індивідуальних особливостей пацієнта.

Свічки вводять в пряму кишку цілими, не ділячи їх на частини, щоб уникнути проблем зі всмоктуванням препарату.

Побічні ефекти

Значними перевагами свічок Диклофенак у порівнянні з таблетками і капсулами є мінімальний негативний вплив на травну систему, печінку, нирки. Зрозуміло, ректальне застосування препарату не допоможе уникнути ряду протипоказань, але в будь-якому випадку дозволить їх скоротити.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Після введення свічок Диклофенак у пацієнта можуть з’являтися неприємні відчуття і біль в області кишечника, нудота, неприємний присмак у роті, метеоризм і здуття живота, можливі також діарея або запор.

Всі перераховані вище супутні негативні прояви виникають, як правило, при тривалому прийомі свічок Диклофенак, непереносимості препарату пацієнтами або поєднанням Диклофенак з рядом інших лікарських засобів цієї групи.

Передозування

Симптомами передозування препарату є: шум у вухах, головний біль, підвищення тиску, нудота і блювота, судоми, неприємні і болючі відчуття в області живота.

Особливі вказівки

препарат повинен застосовуватися за призначенням лікаря. Перед використанням необхідно уважно прочитати інструкцію по застосуванню свічок Диклофенак і ознайомитися з показаннями до застосування препарату.

За можливості при застосуванні Диклофенак слід враховувати наступне:

 1. Застосування Диклофенак вагітними в I і II триместрі може визначити виключно лікар, ретельно порівняти користь, яку препарат може принести матері, з тему ризиками, які існують для плода.
 2. При тривалому застосуванні препарату обов’язково проводяться регулярні обстеження пацієнт а, контролюється функціональна активність печінки і нирок, а також робляться лабораторні аналізи на згортання крові.
 3. Як правило, Диклофенак з обережністю приймають паралельно з іншими ліками з групи нестероїдних протизапальних препаратів. Якщо одночасний прийом цих препаратів необхідний, дозування свічок Диклофенак знижують.

.u659b9acc56f3391c4f200c9386aa4788 {padding: 0px. margin: 0. padding-top: 1em! important. padding-bottom: 1em! important. width: 100%. display: block. font-weight: bold. background-color: #eaeaea. border: 0! important. border-left: 4px solid # 16A085! important. text-decoration: none. } .U659b9acc56f3391c4f200c9386aa4788: active, .u659b9acc56f3391c4f200c9386aa4788: hover {opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. text-decoration: none. } .U659b9acc56f3391c4f200c9386aa4788 {transition: background-color 250ms. webkit-transition: background-color 250ms. opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. } .U659b9acc56f3391c4f200c9386aa4788 .ctaText {font-weight: bold. color: # 000000. text-decoration: none. font-size: 16px. } .U659b9acc56f3391c4f200c9386aa4788 .postTitle {color: # 16A085. text-decoration: underline! important. font-size: 16px. } .U659b9acc56f3391c4f200c9386aa4788: hover .postTitle {text-decoration: underline! Important. } Читайте також: Мідокалм: для чого його призначають

Так як при прийомі препарату можливі різні побічні ефекти з боку центральної нервової системи, зниження концентрації уваги, зниження швидкості реакції, пацієнтам при використанні Диклофенак рекомендується відкласти виконання робіт, що вимагають особливої ​​пильності.

Лікарська взаємодія

 1. при одночасному застосуванні Диклофенак з діуретиками спостерігається зменшення діуретичного ефекту, при одночасному застосуванні з калійзберігаючими ді уретікамі можливе підвищення концентрації калію в крові.
 2. При застосуванні ацетилсаліцилової кислоти в плазмі знижується концентрація Диклофенак.
 3. При одночасному прийомі антикоагулянтів (варфарину) та Диклофенак можлива поява кровотеч.
 4. Одночасний прийом Диклофенаку з гіпоглікемічними препаратами може призвести до гіпоглікемії або гіперглікемії.
 5. Застосування Диклофенак з рядом інших нестероїдних протизапальних препаратів збільшує відсоток появи побічних ефектів.
 6. антібактер Патерналізм кошти хінолового ряду спільно з застосуванням Диклофенак збільшують ризик розвитку судом.
 7. Застосування з парацетамолом, циклоспорином і препаратами золота підвищує ризик розвитку нефротоксичних ефектів.
 8. При прийомі Диклофенак з кортикотропіном і колхицином можливий ризик розвитку кровотеч у шлунково-кишковому тракті.
 9. Селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну (циталопрам, флуоксетин, пароксетин, сертралін) підвищують ризик розвитку кровотеч у шлунково-кишковому тракті.
 10. Верапаміл, Ніф діпін, дилтіазем і всі лікарські засоби, які блокують канальцеву секрецію, підвищують концентрацію Диклофенак, а, значить, підвищують його ефективність і токсичність.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Лікувальні властивості крему Малаві для суглобів: показання та протипоказання

Відгуки

Уявімо кілька відгуків пацієнтів, які використовували при лікуванні свічки Диклофенак:

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Наталя. Я застосовувала Диклофенак за призначенням лікаря при циститі. Поєднувала використання Диклофенак з іншими лікарськими засобами. Тривалість лікування склала 10 днів, результатами я задоволена. Побічних ефектів зовсім уникнути не вдалося, але достовірно не можу сказати, від якого саме препарату вони були, може бути, і не від Диклофенаку. Використовую ці свічки при загостренні циститу.

Галина. Розповім про свій цікавий випадок. Звернулася до гінеколога з підозрою на запалення. Була затримка менструацій, ниючі болі в попереку, в животі, але виділень не було. Після огляду лікар, сказав, що ніяких патологій немає. Я сама вибрала свічки Диклофенак і пролечилась 5 днів. І мою проблему як рукою зняло: зникли всі неприємні і болючі відчуття в животі. Побічні ефекти були (порушився стілець, трохи нудило), але пройшли дуже швидко, фактично за три дні. Диклофенак — це ефективний засіб, який діє відразу в декількох напрямках. Дуже рада, що не використала інші ліки з більш серйозними протипоказаннями.

Віра. Мені свічки Диклофенак дуже подобаються. Була ситуація дуже неприємна, а болю при артриті жахливі. Мені тільки свічки Диклофенак і допомагають, використовую їх вже давно. З самого початку допомагали краще, може бути, звикла до них. Про те, що ці ліки з можливими побічними ефектами, я і не думаю, так як результат очевидний, а терпіти біль довгий час просто нестерпно.

Аналоги

Аналоги свічок Диклофенак за ефектом і діючої речовини є свічки Вольтарен і Докльовують.

Перед використанням будь-яких препаратів необхідна лікарська консультація.

Умови зберігання та термін придатності

свічки Диклофенак придатні протягом трьох років з дати випуску, зазначеної на упаковці. Після закінчення терміну придатності препарат не використовується, підлягає утилізації.

Свічки Диклофенак необхідно зберігати подалі від дітей, при температурі від 15 до 25 градусів, без попадання вологи і прямих сонячних променів.

Все відомості про препарат Диклофенак мають ознайомлювальний характер. Препарат призначається лікарем, перед застосуванням потрібно уважне вивчення інструкції.

Є протипоказання, необхідно проконсультуватися з фахівцем.

.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Використання крему Артрейд для лікування суглобів

Sasha

Перед застосуванням препарату Біокальцевіт і його застосування

Sasha

Китайський пластир від болю в суглобах: корисні властивості, показання та застосування

Murcia

Прийом таблеток Амелотекс при захворюваннях суглобів

Sasha

Бісфосфонати для лікування остеопорозу: що це, інструкція і опис препаратів

Elena

Ефективні препарати для лікування остеопорозу: список і опис

Coolio

4 ефективних аналога Алфлутоп для лікування суглобів

Coolio

Дієві аналогічні препарати ліки Фламакс

Serega

Німесулід: побічні дії, показання та протипоказання

Andrey

Залишити коментар