Препарати

Кавинтон: показання до застосування та побічні дії

У наступній нижче анотації міститься важлива інформація про препарат. Ви зможете ознайомитися з повною інструкцією із застосування Кавінтону, дізнатися про повних і неповних аналогах ліки і цінах на препарат. Крім того, вам можуть бути цікаві відгуки людей, які вже ознайомилися з властивостями медикаменту.

Клініко-фармакологічна група

Засіб для поліпшення мозкового кровообігу і метаболізму.

умови продажу

Для покупки Кавінтону потрібен рецепт лікаря.

Ціна Кавінтону

Скільки коштує препарат? Середня аптечна ціна 270 рублів.

Форма випуску та склад

Придбати ліки можна в наступних формах:

 • Краплі.
 • концентрат. Призначається для приготування інфузійного розчину. Представлений в ампулах для уколів внутрішньом’язово (10 ампул в картонній упаковці, обсяг 2 або 5 мл). Також виробник пропонує ін’єкції в темному склі (5 ампул в упаковці, обсяг 10 мл).
 • Таблетки. 25 штук в блістері, по 2 блістери в упаковці.

# gallery-1 {margin: auto. } # Gallery-1 .gallery-item {float: left. margin-top: 10px. text-align: center. width: 33%. } # Gallery-1 img {border: 2px solid #cfcfcf. } # Gallery-1 .gallery-caption {margin-left: 0.} / * see gallery_shortcode () in wp-includes / media.php * /

Таблетки
Ін’єкції
Краплі

Активний компонент препарату винпоцетин. 1 мл концентрату або 1 таблетка містить 5 мг речовини.

допоміжні речовини:

 • концентрату натрію дісульфіт, бензиловий спирт, винна кислота, сорбіт, аскорбінова кислота, ін’єкційна вода.
 • таблеток магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, тальк, лактоза, крохмаль кукурудзяний.

Лікарська дію

Кавинтон медикамент, який позитивно впливає на кровообіг і обмін речовин в мозку, а також покращує реологічні властивості крові. Ліки не тільки благотворно позначається на мікроциркуляції головного мозку, але і робить кров менш в’язкою. Крім того, препарат знижує швидкість склеювання тромбоцитів і підвищує деформованість еритроцитів, запобігаючи захоплення ними аденозину.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

У Кавінтону церебропротекторну дію. Знижує вираженість шкідливих цитотоксичних реакцій, що виникають через амінокислот-стимуляторів. Уповільнює діяльність трансмембранних кальцієвих і натрієвих каналів клітини, а також активність рецепторів АМРА і NMDA. Стимулює нейропротекторну дію аденозину.

Ліки вибірково підсилює кровотік в мозку, збільшуючи фракцію хвилинного об’єму. Знижує опір мозкових судин кровотоку. Норми загального кровообігу при цьому не змінюються. Чи не призводить до посилення ішемії, навпаки, використання препарату стимулює кровопостачання потерпілого, але ще функціонуючого ділянки зі зниженою прохідністю. Так виникає зворотний «феномену обкрадання» ефект. Допомагає клітинам головного мозку легше переносити кисневе голодування, забезпечуючи насичення тканин киснем завдяки нейтралізації спорідненості еритроцитів.

Кавинтон допомагає мозку поглинати і краще засвоювати глюкозу і кисень, тим самим позитивно впливаючи на обмін речовин в головному мозку. Сприяє проходженню глюкози через гематоенцефалічний бар’єр, зміщує метаболізм моносахариду в сторону аеробного окислення. Вибірково уповільнює Ca2 + -калмодулін-залежну цГМФ-фосфодіестеразу. Збільшує відсоток вмісту в мозкових тканинах циклічного аденозинмонофосфату і циклічного гуанозинмонофосфату. Крім того, препарат підсилює метаболізм норадреналіну і серотоніну, а також підтримує висхідну норадренергічну систему. Володіє антиокислювальним дією.

Показання до застосування

Для чого лікарі призначають Кавинтон? Відповідаючи на питання, для чого він потрібен, необхідно відзначити, що показання до застосування ліків це неврологічні захворювання:

 1. вазовегетатівних ознаки клімаксу.
 2. Розлади неврологічного і психічного характеру у хворих з порушеним кровообігом в судинах головного мозку.
 3. Гостра і хронічна недостатність мозкового кровообігу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Таблетки Лізиноприл: від чого допомагають і які побічні дії

.u7935e6b1a29ba19727c3abb43d259966 {padding: 0px. margin: 0. padding-top: 1em! important. padding-bottom: 1em! important. width: 100%. display: block. font-weight: bold. background-color: #eaeaea. border: 0! important. border-left: 4px solid # 16A085! important. text-decoration: none. } .U7935e6b1a29ba19727c3abb43d259966: active, .u7935e6b1a29ba19727c3abb43d259966: hover {opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. text-decoration: none. } .U7935e6b1a29ba19727c3abb43d259966 {transition: background-color 250ms. webkit-transition: background-color 250ms. opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. } .U7935e6b1a29ba19727c3abb43d259966 .ctaText {font-weight: bold. color: # 000000. text-decoration: none. font-size: 16px. } .U7935e6b1a29ba19727c3abb43d259966 .postTitle {color: # 16A085. text-decoration: underline! important. font-size: 16px. } .U7935e6b1a29ba19727c3abb43d259966: hover .postTitle {text-decoration: underline! Important. } Читайте також: Мелоксикам: склад, показання та протипоказання

В офтальмології препарат призначають при таких захворюваннях, як:

 1. Вторинна глаукома. Причиною патології може стати запальний процес, частковий тромбоз очних судин або раніше перенесена травма.
 2. Захворювання очей, які можуть бути спровоковані ангіоспазмом, артеріальним (або венозних) тромбозом, атеросклерозом і емболією судин.
 3. Дегенеративні процеси, що зачіпають жовта пляма, сітківку або судинну оболонку ока.

Кавинтон позитивно впливає при лікуванні ЛОР-захворювань, наприклад, при шумі у вухах, лабіринтовому запамороченні або кохлеовестібулярние невриті. Препарат також допомагає при зниженні слуху через вік, інтоксикації або ураження судин. Хвороба Меньєра це додаткове показання до застосування ліків.

При лікуванні шийного остеохондрозу Кавинтон зарекомендував себе як ефективний лікарський засіб.

Протипоказання

За інструкцією, Кавинтон і Кавинтон Форте не можна застосовувати в наступних випадках:

 • аритмія (нерівне серцебиття). При важкій формі Кавинтон не призначається.
 • вагітність і грудне вигодовування.
 • вік пацієнта, який не досяг 18 років (через недостатню кількість даних).
 • геморагічний інсульт в гострій фазі.
 • ішемічна хвороба серця у важкій формі.
 • непереносимість лактози (в разі лікування таблетками).
 • підвищена чутливість до вінпоцетину.

Способи застосування при вагітності та грудному вигодовуванні

Діючі речовини медикаменту проникають через плаценту, при цьому концентрація ак тивних компонентів в крові вагітної вище концентрації в плацентарної крові. Високий відсоток вмісту препарату може спровокувати викидень або плацентарний кровотеча, можливо, через посиленого кровопостачання.

Після прийому Кавінтону протягом години разом з грудним молоком виділяється приблизно 0,25% дози препарату. Застосування ліки одночасно з грудним вигодовуванням не допускається.

Кавинтон: інструкція із застосування

В інструкції із застосування Кавінтону в таблетках пояснюється, як приймати препарат. Як треба пити Кавинтон? Таблетки слід вживати після прийому їжі цілими, не розжовувати і запивати достатньою кількістю води. Дозування для дорослих (в середньому) становить від 15 до 30 мг на добу (від 3 до 6 таблеток), ділиться на 3 прийоми.

Починати лікування рекомендується з дози 15 мг. Препарат починає діяти в середньому через 7 днів після початку терапії. Стандартний курс лікування 1-3 місяці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як використовувати Солкосерил від зморшок, прищів і рубців? Інструкція із застосування

Якщо у пацієнта є патологія печінки або нирок, то немає необхідності знижувати дозування.

Інструкція до розчину

Виробники нагадують, що розчин ефективний при локальних гострих ішемічних порушеннях мозкового кровообігу. Умова відсутність крововиливу в мозок. Стартова дозування розчину 10-20 мг. Ліки слід розчиняти в фізіологічному розчині хлориду натрію (500-1000 мл). При наявності показань допускається повторне крапельне введення Кавінтону 3 рази в день. Після пацієнта переводять на таблетки.

Що стосується застосування Кавінтону для профілактики посттравматичного судомного синдрому у дітей, то існують позитивні відгуки. Розчинений в глюкозі (5%) медикамент вводять крапельно внутрішньовенно в добовому дозуванні 8-10 мг на кілограм ваги. Через 2-3 тижні дитині призначається внутрішнє застосування лікарського засобу 0,5-1 мг на кілограм ваги в добу.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Побічні дії

Вживання Кавінтону не часто викликає негативні реакції, однак існує ймовірність наступних ефектів:

 1. Алергічні прояви. Є ймовірність прояву кропив’янки або висипу, шкірні покриви можуть почервоніти (гіперемія). Пацієнт може зіткнутися з гіпергідрозом.
 2. З боку шлунково-кишкового тракту. У пацієнта може виникнути відчуття нудоти або печія, в роті іноді відчувається сухість.
 3. З боку серцево-судинної системи. Виникає ризик раптового зниження артеріального тиску в сукупності зі стрибками тиску, припливи в супроводі гіперемії, тахікардія, екстрасистолія.
 4. З боку ЦНС. Пацієнти скаржаться на головні болі і запаморочення. Загальна слабкість іноді супроводжується безсонням або сонливістю.

У деяких хворих застосування медикаменту посилює апетит і провокує перманентне почуття голоду.

Передозування

В нинішній час існують дуже убогі дані про передозування таблетками Кавінтон. Якщо пацієнт значно перевищив дозволену дозу, то необхідно промивання шлунково-кишкового тракту з подальшим прийомом адсорбуючих засобів, наприклад, активованого вугілля.

Особливі вказівки

Перед застосуванням Кавінтону рекомендується ознайомитися з особливими вказівками:

 1. у складі таблеток міститься лактоза (41,5 мг речовини в 1 таблетці). При непереносимості лактози слід враховувати склад.
 2. Винпоцетин (активно діючий інгредієнт) здатний обмежувати застосування Кавінтону. Заборона на застосування медикаменту накладає непереносимість фруктози, а також дефіцит особливого з’єднання 1,6 дифосфатази фруктози.
 3. Пацієнтам з синдромом пролонгованої інтервалу QT, які приймають кошти для збільшення інтервалу, необхідно регулярно проходити ЕКГ.

.u758fa64aa0cda4c8ffb528bde2a551ae {padding: 0px. margin: 0. padding-top: 1em! important. padding-bottom: 1em! important. width: 100%. display: block. font-weight: bold. background-color: #eaeaea. border: 0! important. border-left: 4px solid # 16A085! important. text-decoration: none. } .U758fa64aa0cda4c8ffb528bde2a551ae: active, .u758fa64aa0cda4c8ffb528bde2a551ae: hover {opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. text-decoration: none. } .U758fa64aa0cda4c8ffb528bde2a551ae {transition: background-color 250ms. webkit-transition: background-color 250ms. opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. } .U758fa64aa0cda4c8ffb528bde2a551ae .ctaText {font-weight: bold. color: # 000000. text-decoration: none. font-size: 16px. } .U758fa64aa0cda4c8ffb528bde2a551ae .postTitle {color: # 16A085. text-decoration: underline! important. font-size: 16px. } .U758fa64aa0cda4c8ffb528bde2a551ae: hover .postTitle {text-decoration: underline! Important. } Читайте також: Апизартрон: показання до застосування та протипоказання

Фармакологічна взаємодія

Кавинтон може взаємодіяти з іншими препаратами наступним чином:

 1. Слід пам’ятати про застереження щодо призначення антиаритмічних препаратів і засобів, що впливають на центральну нервову систему, якщо одночасно вживається Кавинтон.
 2. В окремих випадках вживання альфа-метилдопи одночасно з Кавінтон трохи підсилює ефект зниження тиску. Отже, артеріальний тиск треба тримати під контролем.
 3. Застосування таких речовин, як аценокумарол, гідрохлортіазид, глібенкламід, дігоксин, клопамід, пиндолол і хлоранолол, не викликає взаємодії з Кавінтон.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Рентген ліктьового суглоба: показання та як проводиться

Сумісність з алкоголем

Вплив алкоголю на судини всього тіла (в тому числі і головного мозку) доведений факт. Спочатку етанол, як відомо, розширює судини, проте перевищення дозування в 30 мл чистого спирту надає протилежну дію. Вживання спиртних напоїв в системі тягне за собою порушення в функціонуванні судин, приводячи до аритмії і підвищеного артеріального тиску. Лікування Кавінтон виключає вживання алкоголю.

Відгуки

Артем. Ось уже 10 днів моя дружина п’є таблетки Кавинтон по 1 штуці 3 рази в день в дозуванні 10 мг. Поки немає якогось різкого поліпшення, може, голова стала трохи менше хворіти. Хочу сказати, що препарат треба вживати тривалий період, тому робити висновки про ефективність поки не час.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Олена. На даний момент мене лікують крапельницями, спочатку Кавинтон, потім Трентал і навпаки. У мене просто нестерпно боліла голова, а зараз болю пішли, і шуму у вухах теж майже немає. Якщо раніше сіпалось очне яблуко, то зараз зі мною таке рідко буває. Доктор сказав, що треба довести до кінця всі системи. Саме системи мені полегшили стан, коли 19 років тому я зіткнулася з серйозною проблемою почало віднімати ноги. Що стосується таблеток, то вони мені не допомогли.

Ксенія. Після перенесеного мамою інсульту доктор призначив лікування Кавінтон, звичайно, в комплексному вигляді. Про препарат можу дати тільки позитивну реакцію, тому що його застосування допомогло мамі відновитися після інсульту.

Микола. Мій ворог внутрішньочерепний тиск, плюс часто страждаю від головних болів. В міжсезоння просто біда. Перебуваю на обліку у невропатолога, п’ю Кавинтон курсами вже кілька років з метою профілактики. Давно вже не було таких страшних болів, як раніше. Мені допомагають таблетки, і з тиском справляються, і пам’ять з увагою покращують. Після курсу лікування відчуваю себе легко, сили додаються. Добре, що жодного разу не було побічних дій. Загалом, ці ліки мені підходить.

Аналоги Кавінтону

Список аналогів по активному компоненту:

 • Бравінтон.
 • Веро -Вінпоцетін.
 • Вінпотон.
 • Винпоцетин.
 • Винпоцетин форте.
 • Вінцетін.
 • Кавинтон форте.
 • Телектол.

Застосування аналогів вимагає попередньої консультації з фахівцем.

Термін придатності. Як зберігати Кавинтон

На упаковку з ліками не повинні потрапляти прямі сонячні промені. Зберігати в недоступному для дітей місці. Температура зберігання варіюється від 15 до 30 градусів Цельсія. Препарат придатний протягом 3 років.

Є протипоказання, необхідна консультація фахівця

.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Нейромультивит: опис, показання та протипоказання

Megusta

Мазь для суглобів Сумах: показання, інструкція, відгуки

Bobby

Кращі таблетки від болю в суглобах і м’язах: опис засобів

Andrey

Ефективність застосування ліків Елафра

Andrey

Таблетки Фламакс для лікування больового синдрому в суглобах

Sasha

Характеристика препарату Хондрофен і його застосування

Sasha

Пластир Ваньтун Артіплас при болях в суглобах

Andrey

Усунення м’язових спазмів за допомогою Тізалуда

Lamaxima

Опис і спосіб застосування ліків Остеохин

Marina

Залишити коментар