Препарати

Уколи Диклофенак: показання до застосування, дозування і побічні ефекти

Нижче ми докладніше розповімо про препарат, наведемо інструкцію із застосування, порівняємо з аналогічними лікарськими засобами та ознайомимося з враженнями, що вже випробували курс лікування уколів Диклофенак людей.

Клініко-фармакологічна група: НПЗЗ, похідне фенілоцтової кислоти.

Взаємодія з іншими: Відпускається за рецептом лікаря.

Ціни: В середньому, вартість препарату варіюється від 36 до 55 рублів.

Форма випуску та склад:

 • таблетки в кишковорозчинною оболонці (25,50мг).
 • капсули пролонгує ванного дії (100мг).
 • свічки ректальні (50 і 100 мг).
 • мазь Диклофенак (1% і 2%).
 • гель Диклофенак (1% і 5%).
 • Диклофенак уколи в ампулах для в / м введення.
 • краплі очні (0,1%).

в вигляді таблеток і уколів препарат особливо ефективний для лікування ревматизму суглобів і захворювань, яким супроводжують сильні болі. Гелі та мазі підходять для зовнішнього застосування при виникненні набряклості, запалень і болю. У формі очних крапель Диклофенак застосовують для позбавлення від посттравматичних станів.

# gallery-1 {margin: auto. } # Gallery-1 .gallery-item {float: left. margin-top: 10px. text-align: center. width: 33%. } # Gallery-1 img {border: 2px solid #cfcfcf. } # Gallery-1 .gallery-caption {margin-left: 0.} / * see gallery_shortcode () in wp-includes / media.php * /

Фармакологічні властивості

 1. протизапальний.
 2. анальгезирующий.
 3. антипіретичний.

Завдяки своїй здатності до придушення циклооксигенази, Диклофенак знижує швидкість формування простагландинів — гормоноподібних речовин, які беруть участь в регуляції кров’яного тиску. Також препарат перешкоджає агрегації тромбоцитів, що виключає ймовірність утворення тромбів. У зв’язку з цим його часто застосовують в післяопераційних періодах.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Уколи Диклофенак. Показання до застосування

 • Анкілозуючий спондилоартрит (хвороба Бехтєрєва).
 • Травми опорно-рухового апарату.
 • Аутоімунні захворювання сполучної тканини.
 • Післяопераційні болі.
 • Запальні процеси суглобів і м’язів, що супроводжуються больовим синдромом.
 • Ревматизм, в тому числі стану, які супроводжуються одночасним ураженням органів опорно-рухового апарату.
 • Дегенеративно-дистрофічні захворювання органів руху — артрози, остеоартрози, остеохондроз хребет а.
 • Невралгіі, які супроводжуються вираженим больовим синдромом.

Протипоказання

 • Порушення процесу кровотворення.
 • Зміни гемостазу, включаючи гемофілію.
 • Загострення поразок шлунково-кишкового тракту (ерозивновиразкових).
 • Кровотечі з шлунково-кишкового тракту.
 • Дитячий вік до 18 років.
 • Лактація.
 • Вагітність.
 • «Аспіринова тріада» — непереносимість препаратів НПЗП у пацієнтів з бронхіальною астмою і поліпами в носі.
 • при непереносимості основного або допоміжних в-в, а також при наявності г перчувствітельності до інших нестероїдних протизапальних засобів.

З обережністю варто приймати препарат в наступних випадках: бронхіальна астма, анемія, серцева недостатність застійна, набряки, артеріальна гіпертензія, печінкова або ниркова недостатність, запальні хвороби кишечника, алкоголізм , виразкові захворювання шлунково-кишкового тракту хронічні (поза загостренням), діабет, дивертикуліт, индуцируемая порфірія, стан після серйозних хірургічних втручань, похилий вік, системні патології сполучної тканини.

Застосува ня при вагітності і лактації

В 1-2 триместрах вагітності використання препарату загрожує утворенням вроджених патологій у ембріона, а в 3 — гіпоксією плода і його загибеллю. Крім цього, Диклофенак негативно впливає на скорочувальну функцію матки, що збільшує ймовірність післяпологового кровотечі. Багато що залежить від того, скільки міліграмів препарату вживати. У малих дозах і виключно після консультації з фахівцем, він допустимо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Перед застосуванням препарату Бівалос і ефективність його застосування

Уколи Диклофенак інструкція

Препарат у формі уколів вводять внутрішньом’язово, в верхню крайню частина (зовнішній квадрант) сідничного м’яза. Ін’єкції виконують по черзі в кожну сідницю в таких дозуваннях:

 1. Терапевтична доза препарату становить 75 мг (1 ампула на добу). Курс лікування не повинен тривати не більше 2 днів, при необхідності далі переходять на пероральне, або ректальне застосування медикаменту.
 2. При важких формах захворювання (наприклад, при коліках) можуть бути проведені 2 ін’єкції по 75 мг, з інтервалом в кілька годин (другу ін’єкцію слід проводити в протилежну сідничний область) .
 3. Альтернативний варіант: в / м введення препарату 1 раз на добу (75 мг) можна комбінувати з прийомом Диклофенак в інших лікарських формах (таблетки, ректальні супозиторії), при цьому сумарна добова доза не повинна перевищувати 150 мг .
 4. При нападах мігрені: в / м в дозі 75 мг (в самому початку нападу), в разі необхідності в цей же день можна додати супозиторії в дозі до 100 мг. Сумарна добова доза не повинна перевищувати 175 мг.

.uf05a01e1fcd58ce5622d66f05ee63e84 {padding: 0px. margin: 0. padding-top: 1em! important. padding-bottom: 1em! important. width: 100%. display: block. font-weight: bold. background-color: #eaeaea. border: 0! important. border-left: 4px solid # 16A085! important. text-decoration: none. } .Uf05a01e1fcd58ce5622d66f05ee63e84: active, .uf05a01e1fcd58ce5622d66f05ee63e84: hover {opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. text-decoration: none. } .Uf05a01e1fcd58ce5622d66f05ee63e84 {transition: background-color 250ms. webkit-transition: background-color 250ms. opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. } .Uf05a01e1fcd58ce5622d66f05ee63e84 .ctaText {font-weight: bold. color: # 000000. text-decoration: none. font-size: 16px. } .Uf05a01e1fcd58ce5622d66f05ee63e84 .postTitle {color: # 16A085. text-decoration: underline! important. font-size: 16px. } .Uf05a01e1fcd58ce5622d66f05ee63e84: hover .postTitle {text-decoration: underline! Important. } Читайте також: Траумель: показання та протипоказання

Для більшої ефективності компонентів ліки, його прискореного впливу на організм і щоб уникнути дискомфорту від процедури, перед введенням ампули розігрівають до температури тіла.

Хворим з розладами серцево судинної системи або схильністю до їх розвитку рекомендують добову дозу ліків при повному курсі від 4 тижнів не більше 100 мг.

Побічні ефекти

залежно від ступеня дії на певну систему органів, побічні ефекти ти від прийому Диклофенаку можна розподілити в наступному порядку:

Система органів або група симптомів Побічні ефекти Інфекційні патології У рідкісних ситуаціях вірогідний розвиток Постін’єкційних абсцесу при недотриманні правил дезинфікування шкіри перед уколом. Кровотворна система Лейкопенія і агранулоцитоз, тромбоцитопенія, апластичної і гемолітичний варіанти анемії. Система імунітету Гіперчутливість, включаючи анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк. Нервова система Головний біль і запаморочення, погіршення сну, пам’яті, порушення сенсорики, судомні стани, асептична форма менінгіту, інсульти. Розлади психіки Необгрунтовані напади тривоги, роздратованість, депресивні стани, кошмари, дезорієнтація в просторі. Зоровий аналізатор Диплопія, затуманення зору. Слуховий аналізатор Шум у вухах, погіршення слуху. Серцево-судинна система Аритмії, симптоми серцевої недостатності, інфаркт міокарда, больовий синдром, зростання рівня артеріального тиску, васкуліти. Дихальна система Бронхіальна астма, пневмоніт. Шлунково-кишковий тракт Болі в животі, блювота і нудота, порушення перетравлення їжі, здуття, пронос, гастрит, виразкова хвороба, шлунково-кишкові кровотечі. До рідкісних негативних наслідків з боку шлунково-кишкового тракту відносяться глосит і стоматит, дисгевзія (порушення смаку), утворення кишкових діафрагмоподібних структур, коліти, панкреатит, запор. Печінка і жовчовивідні шляхи Гепатит, погіршення функціонального стану печінки, стрибок активності ферментів-трансаміназ в крові. Дерматологічні патології Висипання, дерматити, еритема, екзема, синдроми Лайєлла і Стівенса-Джонсона, пурпура, алопеція, фоточутливість. Видільна система Нефротичний синдром, нефрит, протеїнурія і гематурія, недостатня функціональність нирок. Загальні симптоми Хворобливість і формування ущільнення за місцем введення медикаменту, рідше — набряклість і некротичні зміни за місцем ін’єкції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Застосування перцевого пластиру при лікуванні радикуліту

Передозування

Навіть при мінімальному недотриманні покладеної добової дози препарату, хворий може відчувати характерні симптоми:

 • нудота, блювота, запаморочення аж до втрати свідомості.
 • судоми.
 • прискорене серцебиття.
 • кровотечі.
 • біль в епігастральній ділянці.

Якщо передозування сталася, необхідно провести дані заходи:

 1. Промивання шлунково-кишкового тракту, знижує концентрацію токсинів.
 2. Введення великої дози будь-якого сорбенту, який пов’язує і нейтралізує токсини.
 3. Рясне питво кип’яченої води кімнатної температури.

Особливі рекомендації

Обов’язково вивчіть інструкцію до препарату перед його застосуванням. Загострити увагу на наступних пунктах:

 1. Застосовуючи Диклофенак в поєднанні з іншими протизапальними препаратами нестероидной групи, дозування розчину потрібно знизити.
 2. Перш ніж використовувати препарат парентерально, тобто, минаючи травний тракт, варто провести обстеження кровесвертивающей системи організму. Це пов’язано з властивістю Диклофенак послаблювати склеювання тромбоцитів.
 3. В процесі лікування краще відмовитися від будь-яких дій, які передбачають особливу зосередженість і посилені рефлекси.

Лікарська взаємодія

Використання уколів Диклофенак спільно з:

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...
 • ГКС або іншими НПЗП — викликає побічні реакції з боку шлунково-кишкового тракту.
 • циклоспорином — підвищує нефротоксичність останнього.
 • протидіабетичними препаратами — може спровокувати гіпер- або гіпоглікемія.
 • метотрексатом — може привести до підвищення концентрації і посилення токсичності останнього.
 • гіпотензивними препаратами та діуретиками — знижує ефективність цих засобів.
 • ацетилсаліциловою кислотою — сприяє зниженню сироватковоїконцентрації Диклофенак.
 • калійзберігаючимидіуретиками — призводить до гіперкаліємії.
 • антикоагулянтами — вимагає регулярного контролю гемокоагуляции.
 • препаратами літію, фенітоїн або Дигоксином — сприяє підвищенню плазмової концентрації зазначених коштів.

.u8f105b57c5c8498673e6c10d1896d76c {padding: 0px. margin: 0. padding-top: 1em! important. padding-bottom: 1em! important. width: 100%. display: block. font-weight: bold. background-color: #eaeaea. border: 0! important. border-left: 4px solid # 16A085! important. text-decoration: none. } .U8f105b57c5c8498673e6c10d1896d76c: active, .u8f105b57c5c8498673e6c10d1896d76c: hover {opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. text-decoration: none. } .U8f105b57c5c8498673e6c10d1896d76c {transition: background-color 250ms. webkit-transition: background-color 250ms. opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. } .U8f105b57c5c8498673e6c10d1896d76c .ctaText {font-weight: bold. color: # 000000. text-decoration: none. font-size: 16px. } .U8f105b57c5c8498673e6c10d1896d76c .postTitle {color: # 16A085. text-decoration: underline! important. font-size: 16px. } .U8f105b57c5c8498673e6c10d1896d76c: hover .postTitle {text-decoration: underline! Important. } Читайте також: Кеторолак: форми випуску, показання та протипоказання

В окремих випадках препарат у формі крапель поєднують з іншими офтальмологічними ліками класу глюкокортикостероїдів. Однак вводити розчини необхідно з п’ятихвилинним інтервалом.

Наслідки спиртного з НПЗП

Комбінація алкоголю з нестероїдних протизапальних препаратом може призвести до:

 • Розвитку непередбачуваних ускладнень і побічних реакцій.
 • Погіршення роботи печінки.
 • Зниженню ефективності препарату.
 • гіпертонії і, як наслідок, посилення застійних явищ в кровоносній системі і інтоксикації організму.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Ефективність застосування ліків Елафра

Важливо знати, що нестероїдні протизапальні засоби у формі уколів зі спиртним несумісні. Подібні препарати активізують діяльність центральної нервової системи, а алкоголь, навпаки, уповільнює її функції. Таке поєднання може призвести до неврологічних ускладненнями.

Медики позитивно оцінюють властивості Диклофенак. Не дивлячись на більш явний ризик утворення серцево-судинних патологій, в порівнянні з іншими нестероїдними препаратами схожого функціоналу, його результативність не можна не відзначити. Для ефективного лікування без ускладнень, необхідно строго витримувати покладену дозування, вивчити протипоказання і періодично консультуватися з лікарями.

Аналоги

На випадок якщо, описані вище протипоказання все-таки виявилися у вас, можна замінити Диклофенак іншими, схожими за впливом препаратами:

 • Біорал.
 • Ібупрофен.
 • Вольтарен.
 • Диклак.
 • Ортофен.
 • Диклоген.
 • Ортофер.

Перед їх використанням не забудьте порадитися з фахівцем і уважно прочитайте е інструкцію.

Диклофенак або Ібупрофен в чому відмінності:

Препарати ідентичні як за показаннями до застосування, так і по протипоказань. Відповідно і побічні ефекти від їх застосування схожі. Однак Ібупрофен активно використовується в педіатрії та акушерсько-гінекологічній практиці, так як легше переноситься дітьми і вагітними жінками.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Умови зберігання та термін придатності

Термін придатності розчину для парентерального введення складає 5 років. Препарат необхідно зберігати в недоступному для дітей місці при температурі повітря не вище + 25 ° С.

Відгуки

Костянтин М. Не дивлячись на те, що лікарі навідріз виявляються виписувати Диклофенак (причину, до речі, не пояснюють), мені — володареві двох міжхребцевих гриж, впоратися з болем допомагає тільки він. Ціна на препарат теж не може не радувати — всього 55 рублів.

Наталія Б. Після курсу Диклофенак в уколах стали мучити болі в шлунку. Пізніше, на консультації у приватній клініці мене здивували — виявляється це засіб просто знімає запалення, а для лікування суглобів треба було робити ін’єкції Ельбони.

Андрій С. Мене до диклофенаку привів напад остеохондрозу. Болі були настільки сильні, що я, елементарно, не міг натягнути штани. У поліклініці прописали цей препарат, хоча я був в курсі про «букеті» побочек, які можуть виникнути після його застосування. Але тепер я можу продовжувати свій звичний спосіб життя, що найголовніше.

Оксана Х. Я страждаю на гонартроз. Такі сирі пори року, як весна і осінь у мене пов’язані з змучує болями в суглобах. Після нового нападу ревматолог прописала мені Диклофенак. Вже на наступний день після того, як я почала колоти препарат, я відчула поліпшення. Повний курс тривав 5 днів, а повторний можна буде проводити, як мінімум, через півроку. Лікар пояснила, що така перерва потрібен через імовірність Диклофенак викликати виразку шлунка.

Є протипоказання, необхідно проконсультуватися з фахівцем.

.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

3 дієвих замінника препарату Гіалуром

Coolio

Карипазим: що лікує, побічні ефекти і аналоги

Megusta

Хондролон: показання, протипоказання і побічні дії

Lamaxima

4 аналога Ферматрона для лікування захворювань суглобів

Andrey

Який препарат краще вибрати Діартрін або Діафлекс?

Alfonso

Сустілак: опис, інструкція із застосування, відгуки

Elena

Опис лікарського засобу Артрон Флекс

Axel

Уколи від радикуліту: назви і опис засобів

Undershmidtther

Як приймати таблетки Ксефокам для зняття болю?

Megusta

Залишити коментар