Препарати

Бетасерк: показання та протипоказання

Форма випуску препарату

Бетасерк випускається для продажу в таблетованій або рідкої формах. У таблетках засіб продається у вигляді невеликого кола білого кольору. Препарат випускається в дозуванні 8, 16 і 24 мг.

Компоненти препарату

Засіб включає в себе:

 • Бетагістину як активний компонент.
 • Маннитол.
 • Невеликий вміст целюлози.
 • Лимонну кислоту.
 • Незначні сліди тальку.
 • Кремній діоксид.

Фармакологічна вплив на організм

Бетасерк прямо впливає на вушні рецептори. Вестибулярні ядра головного мозку також потрапляють під вплив препарату, завдяки цьому знімається скутість і напруга. Патології внутрішнього вуха, пов’язані з капілярної недостатністю, теж лікуються за допомогою Бетасерка.

Після вживання препарату всередину, всі компоненти швидко всмоктуються в кров’яне русло, досягаючи своєї максимальної концентрації вже після 3 годин.

Засіб виводиться через сечовидільну систему. Клінічні дослідження показали хорошу переносимість компонентів препарату навіть при тривалому прийомі.

Показання

Бетасерк призначається для тривалої терапії вушних патологій і ряду негативних проявів захворювань інших органів і систем організму, наприклад, для лікування шийного остеохондрозу.

Призначення може проводити тільки лікар!

Показання до застосування Бетасерка:

 • Патологічні стану вестибулярного апарату.
 • Запалення внутрішнього вуха, особливо з утворенням рідини всередині.
 • Дли тільні мігренозні болю.
 • Тривале запаморочення, що не реагує на терапію судинними препаратами.
 • Тривалі вушні болі.
 • Періодична нудота і блювота.
 • Значне зниження слуху в короткий час.
 • Розвитку хвороби Мерьера.
 • Лікування енцефалопатіческая патології.
 • Встановлена ​​вертебробазилярна недостатність.
 • Атеросклеротична недостатність головного мозку.

Дані стану приносять значний дискомфорт, від них необхідно позбавлятися, для чого і призначають Бета ЄРК для курсового прийому. Дозування підбирається індивідуально, виходячи з даних анамнезу і огляду. Не рекомендується самостійний прийом препарату.

Протипоказання

В деяких випадках прийом Бетасерка буде небезпечно позначатися на стані здоров’я. Стану, при яких не можна використовувати цей засіб:

 • астма в момент загострення.
 • протягом вагітності на самому початку.
 • феохромоцитома.
 • виразкова хвороба шлунка.
 • патології кишечника, особливо дванадцятипалої кишки.
 • хронічні патології травного тракту в період загострення.
 • негативні алергічні реакції на компоненти, що знаходяться в складі Бетасерка.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Правильне застосування препарату

Перед тим, як приймати Бетасерк, необхідно ознайомитися з деякими і правилами.

Таблетки Бетасерк

Не можна розжовувати таблетку, запивати краще кількома ковтками звичайної води. Слід приймати засіб тільки під час їжі. Не можна застосовувати Бетасерк до їжі або після.

У продажу представлені дозування препарату в 8, 16 і 24 мг.

Дозування в 8 мг використовують для прийому тричі на день по 2 штуки. 16 мг приймають так само тричі на день, але вже по 1 штуці. Бетасерк із заявленою дозою в 24 мг використовують двічі на день по 1 одиниці.

Середня тривалість застосування лікарського засобу близько 3 місяців. Тривалість терапевтичного курсу завжди встановлює лікар після огляду і консультації.

Розчин Бетасерк

Препарат в рідкій формі слід приймати згідно з вказівками виробника. Максимальна добова доза не повинна бути більше 48 мг. Зазвичай Бетасерк приймається двічі на день по 3 мл або тричі по 2 мл.

Перед початком використання засіб розводять простою водою. Іноді можливе застосування нерозбавленого препарату, але тільки після узгодження з лікарем. У комплект з ліками входить спеціальний шприц з мітками, за якими можна відстежити необхідне дозування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Наколенник для фіксації колінного суглоба: як вибрати, показання до застосування, догляд за виробом

Ці ліки від запаморочення в рідкій формі починає діяти вже на другий день лікування. Проте, призначений курс краще приймати за рекомендованою лікарем схемою, інакше негативні симптоми швидко повернуться.

.u9689888f3dd3eed479f3f76d7b115fae {padding: 0px. margin: 0. padding-top: 1em! important. padding-bottom: 1em! important. width: 100%. display: block. font-weight: bold. background-color: #eaeaea. border: 0! important. border-left: 4px solid # 16A085! Important. text-decoration: none. } .U9689888f3dd3eed479f3f76d7b115fae: active, .u9689888f3dd3eed479f3f76d7b115fae: hover {opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. text-decoration: none. } .U9689888f3dd3eed479f3f76d7b115fae {transition: background-color 250ms. webkit-transition: background-color 250ms. opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. } .U9689888f3dd3eed479f3f76d7b115fae .ctaText {font-weight: bold. color: # 000000. text-decoration: none. font-size: 16px. } .U9689888f3dd3eed479f3f76d7b115fae .postTitle {color: # 16A085. text-decoration: underline! important. font-size: 16px. } .U9689888f3dd3eed479f3f76d7b115fae: hover .postTitle {text-decoration: underline! Important. } Читайте також: Румалон (уколи): інструкція із застосування, аналоги, показання

Необхідності для коригування дози в похилому віці немає. При правильному прийомі засіб не шкодить здоров’ю і не робить негативний вплив. Крім того, Бетасерк дозволений для прийому при патологіях нирок і печінки.

Особливі вказівки для використання рідкої форми

Якщо Бетасерк застосовувати згідно з інструкцією, то терапія пройде успішно, без різних негативних реакцій організму. Необхідно дотримуватися кількох нескладних правил:

 1. При наявності в анамнезі виразкової хвороби травної системи будь-якої локалізації або нападів бронхіальної астми лікування препаратом повинно проходити під медичним наглядом.
 2. Бетасерк не рекомендований до прийому особам, які мають прецеденти з алкогольною залежністю. Засіб має 5% вміст етилового спирту і може спровокувати кризу.
 3. Незначний відсоток алкоголю все ж робить засіб недоступним для використання в період виношування і в молодшому дитячому віці.
 4. При нирковій і печінковій патології від терапії Бетасерком краще відмовитися.
 5. Прояви алергічної реакції можуть виникнути не відразу. З цієї причини необхідно стежити за станом організму навіть після тривалої терапії.
 6. Слід ретельно стежити за дозуванням, оскільки при необережному вдиханні великої кількості розчину з’являється спазм дихальних м’язів, різке зниження тиску.

Якщо уважно ставиться до лікування Бетасерком і дотримуватися рекомендацій лікаря щодо тривалості прийому і дози, то ніяких ускладнень не виникне. При негативних проявах необхідна негайна консультація фахівця.

Побічні ефекти

Побічні дії на Бетасерк виникають в невеликому відсотку випадків. Зазвичай вони з’являються, якщо невірно застосовувати лікарський засіб, перевищувати рекомендовану дозу або при наявності негативного імунної відповіді на компоненти препарату.

Таблетированная форма

Варіанти побічної симптоматики при прийомі Бетасерка:

 • больові відчуття в животі, кишкові розлади.
 • шкірні реакції за типом алергії.
 • червоні висипання на шкірному покриві, що супроводжуються сверблячкою.
 • кропив’янка.
 • в рідкісних випадках спостерігається сильна алергічна реакція по типу набряку Квінке.

При швидкому розвитку сильної алергічної реакції необхідно припинити прийом лікарського засобу, при вираженій симптоматиці — терміново звернутися в медичний заклад. В такому випадку продовжувати терапію даними ліками не можна, необхідний підбір іншого препарату.

Рідка форма

В разі терапії рідкої формою ліки Бетасерк негативні наслідки виникають дещо частіше, ніж для таблеток. Це можуть бути:

 • Часті позиви до нудоти або блювання.
 • Тривалі мігренозні болю.
 • Поява вираженої задишки і ядухи.
 • Кишкові хворобливі відчуття.
 • Здуття живота.
 • Метеоризм.
 • Шкірні реакції сильної вираженості.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Рентген поперекового відділу хребта: показання та як проводиться

Позбутися від негативних проявів передозування можна, якщо кожен раз вживати ліки тільки під час їжі. Також можна значно знизити симптоматику таких явищ при зменшенні кількості використовуваного кошти на добу.

Лікарська взаємодія

Якщо використовувати Бетасерк в поєднанні з деякими групами ліків , можливо прояв негативної реакції від такої взаємодії.

За інструкцією заборонено застосовувати препарат з групою інгібіторів МАО. Ще протипоказаний прийом цих ліків з протиалергічні засобами. Якщо відбувається таке поєднання, лікарська користь обох препаратів значно знижується і не діє на організм.

Вживання під час вагітності

В перший триместр виношування плоду вживання препарату заборонено. Це відбувається тому, що даних про клінічні дослідження в цей період немає і безпеку терапії під питанням. Перед тим, як пити Бетасерк в інші періоди виношування дитини, необхідно переконатися в абсолютній необхідності такого лікування. Однак навіть якщо таке лікування все-таки необхідно, проводитися воно повинно тільки в стаціонарі під постійним медичним наглядом.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

В період лактації лікування даним засобом також не рекомендується через відсутність доказів безпечного прийому для дитини. Попередні дані говорять про те, що засіб легко проникає в грудне молоко і може негативно позначитися на здоров’ї дитини.

Вплив на керування транспортом

Бетасерк впливає на патологічні проблеми зі слухом і систематичне запаморочення. Дані стану не передбачають роботу з механізмами та керування автомобілем, тому під час терапії препаратом відмова від такої роботи вже відбувся. Поки стан здоров’я не прийде в норму, діяльність, де потрібно концентрація уваги, строго протипоказана.

.u38709d05c076b34269ae5de3696d4dce {padding: 0px. margin: 0. padding-top: 1em! important. padding-bottom: 1em! important. width: 100%. display: block. font-weight: bold. background-color: #eaeaea. border: 0! important. border-left: 4px solid # 16A085! important. text-decoration: none. } .U38709d05c076b34269ae5de3696d4dce: active, .u38709d05c076b34269ae5de3696d4dce: hover {opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. text-decoration: none. } .U38709d05c076b34269ae5de3696d4dce {transition: background-color 250ms. webkit-transition: background-color 250ms. opacity: 1. transition: opacity 250ms. webkit-transition: opacity 250ms. } .U38709d05c076b34269ae5de3696d4dce .ctaText {font-weight: bold. color: # 000000. text-decoration: none. font-size: 16px. } .U38709d05c076b34269ae5de3696d4dce .postTitle {color: # 16A085. text-decoration: underline! important. font-size: 16px. } .U38709d05c076b34269ae5de3696d4dce: hover .postTitle {text-decoration: underline! Important. } Читайте також: Долгит (крем, гель): інструкція із застосування, показання

Передозування препаратом

При збільшенні рекомендованого дозування Бетасерка виникають негативні реакції організму:

 • нудота, блювота.
 • занепад сил, підвищена стомлюваність.
 • епізодична біль в різних частинах живота.
 • в деяких випадках розвиваються судоми.
 • якщо дозування в кілька разів перевищує допустиму, це дає ускладнення на серце і легені.

При вживанні великої кількості Бетасерка необхідна ср очна госпіталізація. При симптоматичної терапії стан хворого поступово приходить в норму.

Вказівки для зберігання ліків

Бетасерк зберігається в темряві, в місці, куди немає доступу дітям. Особливо не рекомендується попадання на препарат прямих сонячних променів. Температурний режим не повинен перевищувати 25 градусів. Не можна ставити Бетасерк в холодильник. Тривалість зберігання лікарського засобу має бути щодня понад 5 років. Якщо термін придатності минув, використовувати засіб заборонено.

Аналоги

Лікар призначає аналоги або замінники препарату в тому випадку, коли є протипоказання для використання Бетасерка . Замінник зазвичай має такі ж показання, як і вихідний препарат. Як аналогів можуть застосовуватися:

 • Бетагістину.
 • Вестінорм.
 • Вестібо.
 • Таблетированная форма Бетавера.
 • Тагіста.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Постізометрична релаксація: що це, показання та проведення

Аналоги Бетасерка мають свій ряд ускладнень і станів, при якому їх не можна використовувати. Тому необхідно ознайомитися з інструкцією препарату перед застосуванням.

# gallery-1 {margin: auto. } # Gallery-1 .gallery-item {float: left. margin-top: 10px. text-align: center. width: 20%. } # Gallery-1 img {border: 2px solid #cfcfcf. } # Gallery-1 .gallery-caption {margin-left: 0.} / * see gallery_shortcode () in wp-includes / media.php * /

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Фірми з виробництва

Виробники лікарських засобів з вмістом бетагистина (Betahistine, код АТХ (ATC) N07CA01):

Найменування Вид Кількість Підприємство і країна Бетасерк Таблетированная, 8 мг 30 Французький, нідерландський, Еббот, Солвей Бетасерк Таблетированная, 16 мг 30 нідерландський, Солвей Бетасерк Таблетированная, 24 мг 20 і 60 Французький, нідерландський, Солвей Бетавер Таблетированная, 8 м г 30 РФ, Верофарм Бетавер Таблетированная, 16 мг 30 РФ, Верофарм Бетавер Таблетированная, 24 мг 20, 30, 60 РФ, Верофарм Бетагістину Таблетированная, 8 мг 20, 30 РФ, Канонфарма Бетагістину Таблетированная, 16 мг 30 РФ, Канонфарма Бетагістину Таблетированная, 24 мг 20, 30 РФ, Канонфарма Вестібо Таблетированная, 8 мг 30 Німецький, Каталент Вестібо Таблетированная , 16 мг 30 Німецький, Кардинал Хелс Вестібо Таблетированная, 24 мг 30 Німецький, Каталент і Кардинал Хелс Тагіста Таблетированная, 8 мг 30 РФ, Макіз Тагіста Таблетированная, 16 мг 30 РФ, Макіз Тагіста Таблетированная, 24 мг 30 РФ, Макіз

вартість препарату

Бетасерк можна купити в будь-якій аптеці, з Тільки варто препарат, залежить від концентрації активної речовини:

 • Таблетированная форма по 8 мг — в межах 500 рублів за упаковку з 30 таблеток.
 • Таблетированная форма по 16 мг — в районі 650 рублів за упаковку з 30 таблеток.
 • Таблетированная форма по 24 мг — близько 1400 рублів за упаковку в 60 таблеток.
 • Рідка форма препарату — в межах 120 рублів за 60 мл.

Бетасерк для терапії шийного остеохондрозу

При шийному остеохондрозі великі кровоносні судини і нервові волокна піддаються здавлення. Звідси виникають постійні запаморочення, шум у вухах, нудота, координаційні порушення, зниження слуху. Бетасерк при шийному остеохондрозі застосовується для терапії вестибулярних патологій чи встановленні діагнозу синдрому хребетної артерії. Засіб допоможе активізувати кровопостачання головного мозку і поліпшить стан вестибулярного апарату.

Відгуки про лікарський засіб

Препарат Бетасерк широко поширений і застосовується при різних патологіях слуху, запаморочення:

Ірина, 32 роки. Лікувалася від атеросклерозу головного мозку. Застосовувала комплексне лікування, одним з препаратів був Бетасерк. Негативних реакцій не спостерігала, тому що суворо дотримувалася рекомендацій свого лікаря. Після курсу терапії стан стало краще, майже зникло запаморочення, та й самопочуття покращилося.

Максим, 43 роки. У спекотну погоду стало мучити запаморочення і дзвін у вухах. Лікар призначив курс Бетасерка, вже на другий тиждень відчув себе краще. Тепер буду регулярно його застосовувати (раз на півроку), щоб не загострювати хвороба.

Олександра, 30 років. Після стресу на роботі з’явилася постійна нудота і відчуття тиску в голові. У поліклініці прописали курс Бетасерка, брала його місяць. Зараз про погане самопочуття забула, але профілактичні курси буду регулярно приймати.

Є протипоказання, необхідно проконсультуватися з фахівцем.

.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Мета Т: показання, інструкція із застосування, відгуки

Serega

Терафлекс: показання, інструкція із застосування, відгуки

Bobby

Як приймати препарат Остерепар при остеопорозі?

Lamaxima

Сустафлекс: опис, інструкція із застосування, відгуки

Marina

Коли призначають крем Артро Хвоя і як його застосовувати?

Undershmidtther

Застосування крему Бджолиний врятував для лікування суглобів

Megusta

Аденурік: показання, інструкція із застосування, відгуки

Scooby

Пластир Салонпас: показання, інструкція і застосування

Megusta

Застосування бальзаму Живокост для лікування суглобів

Bobby

Залишити коментар