Лікування

Лікування хребта і суглобів за методикою Бубновського

Лікування хребта і суглобів за методикою Бубновського
Як позбутися від болю у колінах?

Є в методиці Бубновського і зовсім несподівані для пацієнта моменти. Так, лікувати пацієнта якомога тільки після відвідин ним психолога. За 3 лекції фахівець зможе переконати пацієнта по-новому поглянути на свою ситуацію, прийняти її і налаштуватися на швидке і ефективне лікування.

Пацієнт повинен повністю слідувати повчанням лікуючого тренера в спортивному залі. Як було сказано вище, методи Бубновського дуже ефективні, якщо їх виконувати правильно. Важливо стежити за диханням.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Який ефект роблять вправи Бубновського:

  • зміцнюються всі складові частини суглобів, включаючи зв’язки і сухожилля;
  • м’язові волокна спини і кінцівок стають більш еластичними;
  • рухливість суглобів підвищується.

Мабуть, єдине, з чим гімнастика Бубновського не здатна впоратися, з вродженими захворюваннями, зумовленими генетикою.

Вся гімнастика підрозділяється на два етапи:

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...
  • адаптивна гімнастика;
  • суглобова гімнастика.

Лікування хребта і суглобів за методикою Бубновського
Практично всі вправи доктор Бубновський розробив і випробував на собі сам. При правильному їх виконанні вони дуже ефективні

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Адаптивна гімнастика

Вона підійде для початківців пацієнтів, в житті яких поки немає місця для активних вправ. Вона використовується і для реабілітації хворих, оскільки є більш щадить, ніж суглобова гімнастика (другий етап).
Вправа 1
Воно допоможе від болю в колінах. Необхідно обмотати колінний статут чимось м’яким і еластичним або просто надіти наколінники. Необхідно встати навпочіпки і ходити на колінах по кімнаті протягом 20 хвилин. Робити це треба навіть в разі, якщо вправу приносить біль. Згодом дискомфорт стане менш явним, і біль в зчленуванні зникне зовсім.
Вправа 2
Воно допоможе зміцнити поперекові і сідничні м’язи. Може воно застосовуватися і при необхідності позбутися від зайвої ваги. Необхідно щодня ходити на сідницях по 20 хвилин.
Вправа 3
Для цієї вправи знадобиться компрес з льодом. Потрібно лягти на спину, руки покласти за головою, а компрес підкласти під область попереку. Необхідно намагатися дотягнутися ліктями до колін, при цьому виробляючи згинання тулуба в грудному відділі. Це дуже ефективна вправа, яке справляється навіть з поперекової грижею. Холод під попереком знімає набряклість і біль, а активні рухи розтягують задню поздовжню зв’язку хребта. Виконувати вправу необхідно 20-30 разів.
Вправа 4
Воно дозволяє швидко впоратися з гострою і різким болем в спині. Пацієнт сидить на підлозі і намагається дотягнутися до пальців ніг, при цьому злегка піднімаючи нижню кінцівку. Бажано постаратися нахилити всю ступню в свою сторону. Самі ноги в колінах повинні бути випрямлені. Ця вправа одночасно розтягує і розслабляє литкового м’яза.
Вправа 5
Воно позбавляє від головного болю, викликаної різними причинами завдяки посиленню кровообігу в шийному відділі хребта. Ця вправа — віджимання від підлоги. Виконувати його можна як класично, спираючись на пальці ніг або ж використовувати в якості точок опори коліна. Перший варіант кращий, оскільки використання колін в якості опори сприяє зайвої напруги м’язів в цій зоні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Біль у суглобах рук: причини і лікування, повний аналіз проблеми

Важливо, що руки потрібно згинати під кутом не менше 90 градусів. Кількість вправ залежить від фізичної готовності пацієнта. На початковому етапі треба постаратися виконати хоча б 10 віджимань, а потім поступово збільшувати цю кількість. Якщо є можливість, краще знайти курс вправ на відео, де з коментарями будуть вказуватися моменти, на які потрібно акцентувати увагу.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Спондильоз попереково — крижового відділу хребта: причини, симптоми і лікування

Murcia

Вправи при гонартрозе колінного суглоба: правила і техніка виконання, відео

Undershmidtther

Операція по заміні колінного суглоба: опис процесу

Andrey

Артроз щелепно — лицьового суглоба: симптоми, діагностика та лікування

Axel

Перитендиний — причини, симптоматика і методи лікування

Alex

Китайські пластирі для суглобів: склад, показання до застосування, ціна

Scooby

Шийний лордоз випрямлений: що це значить, симптоми і лікування

Alex

Як застосовувати лікарський живокіст для суглобів: цілющі властивості, рецепти

Elena

Синдром кінського хвоста: що це, симптоми і лікування

Dmitry

Залишити коментар