Лікування

Лікування болю в плечі

Лікування болю в плечі
Артроскопія плечового суглоба та відгуки про операцію

  • Усунення причини болю. Іншими словами, велика частина вищеназваних діагнозів — це наслідки патологічних станів. Наприклад, якщо людина має хронічні інфекційні захворювання, то потрібно позбавлятися від патогена у всьому організмі. Нерідко такими першопричинами є захворювання, що передаються статевим шляхом, і тоді пацієнтові треба буде пройти терапію у венеролога. Якщо є псоріаз або туберкульоз, то потрібно лікувати ці захворювання спільно з дерматологом, алергологом і фтизіатром.
  • Терапія, спрямована на стабілізацію стану. Відомо, що зруйновані деформацією анатомічні форми суглоба повернути до попереднього стану неможливо. Сьогодні фахівці прагнуть закріпити то стан форм, з якими до них прийшов пацієнт. Це дуже складне завдання, оскільки зупинити деформаційні процеси повністю вдається не завжди, та й рецидиви трапляються нерідко.
  • Симптоматичне лікування. Іноді його ставлять на перше місце, оскільки пацієнту складно терпіти біль в плечі і передпліччя. Тут застосовують препарати, що сприяють усуненню болю, зняття почервоніння і набряклості, а також усунення місцевої гіперемії.
  • Відновлювальне лікування. Сюди включають фізіотерапію і вправи. Також можна використовувати методи народної медицини, які особливо ефективні в комплексній терапії та можуть використовуватися як заходи профілактики рецидивів.

На всіх етапах лікування можуть застосовуватися різні форми лікарських засобів — таблетки, ін’єкції, мазі, креми, гелі.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Мазі і креми

В залежності від компонентів їх функція може бути різна. Найбільш популярні мазі з аналгетичну ефектом, які швидко знімають біль. Дія таких засобів недовго, близько 8-12 годин. Найпопулярніші — Диклофенак, Фастум гель, Діп реліф, Вольтарен.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Лікування болю в плечі
Наносити крем потрібно відповідно до інструкції. Звичайно потрібно розтерти склад і дочекатися його всмоктування в шкіру. Очікуваний ефект зазвичай настає не пізніше 20-30 хвилин після застосування крему

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Ознаки перелому кисті руки і способи лікування

Для зняття запалення допоможуть наступні мазі — Індометацин, метілсаліціловая мазь.Более довгостроково впливають пластирі, активні компоненти яких всмоктуються повільніше, а термін дії — трохи більше. Популярні засоби цієї форми — Салонпас, Кетонал Термо, НАНОПЛАСТ Форте, Екстрапласт.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Артропатіческій псоріаз: симптоми, діагностика та лікування

Axel

Ендопротезування кульшового суглоба і реабілітація — неподільні

Alfonso

Ультразвук з гідрокортизоном: що це, показання та застосування

Coolio

Двосторонній коксартроз: причини, симптоми і методи лікування

Marina

Поліартроз: що це, симптоми і методи лікування

Marina

НАНОПЛАСТ Форте: показання, протипоказання і особливості застосування

Megusta

вертебропластика хребта

Maxim

Як лікувати артроз колінного суглоба

Lamaxima

Ефективні мазі, гелі, креми і бальзами для лікування болю в шиї

Maria

Залишити коментар