Лікування

Який лікар лікує болі в ногах

Який лікар лікує болі в ногах
Найчастіше якщо у людини болять ноги, він не знає, до якого лікаря звернутися. Адже подібні проблеми — це не банальне ГРЗ, яким ми вболіваємо за кілька раз на рік. Тут може виникнути цілий комплекс різнопланових проблем, які вимагають залучення лікарів різних спеціальностей. Часом щоб визначити причину болю в ногах, пацієнту необхідно відвідати декількох фахівців, перш ніж буде поставлений діагноз.

Терапевт

Навіщо йти до терапевта, якщо він не займається проблемами ніг? Це питання цілком логічний при виборі лікаря пацієнтом. Проте якщо хворий не знає, куди звернутися з проблемою, найкраще йти до терапевта. Тут є велика і незаперечна перевага — терапевт з високою точністю, вислухавши скарги пацієнта, направить, до якого лікаря йти, позбавивши хворого тим самим від тривалих черг під кабінетами різних фахівців. А для людини з захворюванням ніг тривалі вичікування аж ніяк не додають здоров’я.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Крім цього, прийом у терапевта допоможе зв’язати проблеми з ногами з загальносоматичними патологіями. Наприклад, якщо у людини сильно болять стопи і з’явилися характерні симптоми, то лікуючий доктор направить пацієнта на аналіз крові і в першу чергу лікаря буде цікавити рівень цукру в крові. При отриманні результату, що підтверджує припущення лікаря, вибір зрозумілий — хворого направлять до ендокринолога.

При появі пацієнтів, що скаржаться на набряклість ніг в області гомілок, лікар-терапевт проведе диференціальну діагностику і з’ясує, чому болить нога. Якщо всі ознаки вказують на проблеми з серцем, то терапевт призначить пацієнтові консультацію у кардіолога. Причому при серцевих патологіях у напрямку терапевта потрапити до вузького спеціаліста набагато простіше, щоб не чекати в чергах. А для сердечників швидкість поданої медичної допомоги може коштувати їм життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як лікувати кондиломи на інтимних місцях?

Також безсумнівним плюсом загального обстеження є проходження первинного огляду, який все одно знадобиться зробити у лікаря іншої спеціальності. При зверненні до вузького спеціаліста у пацієнта на руках вже будуть результати аналізу крові, сечі та інші необхідні дані. Це значно скорочує шлях до отримання спеціалізованої допомоги, якщо болять ноги, і полегшує роботу для лікаря іншої спеціальності, який після терапевта буде займатися лікуванням пацієнтів.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Хірург

Допомога хірурга може знадобитися при лікуванні різних патологій, в тому числі і суміжних з такими фахівцями, як терапевт і невролог. Хірурги при необхідності проводять оперативні втручання по терапії запальних захворювань в м’язах і кісткової системи, видаленні некротичних ділянок м’яких тканин і при інших патологіях.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Якщо у пацієнта болить ступня, відзначаються проблеми з коліном або болю в тазостегновому зчленуванні, то також необхідно звертатися до хірурга, оскільки проблема може бути саме по частині доктора цієї спеціальності. Допоможе хірург і з вросшим нігтем, коли необхідно знімати нігтьову пластину. До цього фахівця потрібно звертатися при трофічних виразках, гнійних захворюваннях м’яких тканин. Лікар може призначити як консервативне лікування, так і проведе при необхідності хірургічне втручання.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Уколи знеболюючих препаратів при болях в суглобах: основні групи препаратів

Tanya

Електрофорез з Карипазиму: що це, показання та застосування

Lamaxima

Аспаркам для дітей

Murcia

Підвивих тазостегнового суглоба: форми, симптоми і лікування

Lamaxima

Серопозитивним ревматоїдний артрит: що це, симптоми і лікування

Scooby

Ефективні вправи для зміцнення колінного суглоба

Maria

Дісторсия гомілковостопного суглоба: симптоми, діагностика та лікування

Andrey

Шабельник болотний для суглобів: настоянка, відвар, корисні властивості, протипоказання

Tanya

Як лікувати артроз колінного суглоба

Tanya

Залишити коментар