Лікування

Лікування болю в ліктьовому суглобі

Лікування болю в ліктьовому суглобі
Для лікування ліктьового суглоба бажано підбирати ін’єкційні форми препарату

Гіалуронова кислота

З кожним роком фахівці всього світу знаходять все нові властивості цього компонента. Гіалуронова кислота є в організмі кожної людини, однак з роками його рівень знижується. Вона корисна суглобам не сама по собі, а через її здатності притягувати молекули рідини у великому обсязі, а адже саме зневоднення і зниження еластичності в зчленуваннях нерідко є першопричиною болю.

Найкраще використовувати ін’єкційні форми препарату. Найбільш популярні засоби — Сінвіск, Остеніл, Синокром.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Фізіотерапія

Вона не призначається при сильному болі, коли захворювання знаходиться в гострій фазі. Якщо у людини сильні болі в лікті при натисканні і в стані спокою, то краще спочатку зменшити їх інтенсивність анальгетиками.

Найпопулярніші методи фізіотерапії:

  • Електрофорез. Вплив електрострумом допомагає лікувальним компонентів мазей і кремів проникнути глибше в шари епідермісу. Залежно від виду використовуваних лікарських засобів електрофорез може сприяти як зняття болю, так і зменшення запального процесу.
  • Кріотерапія. Лікування холодом допомагає швидко зняти біль. Вплив виявляється точково, на область хворого суглоба.
  • Лазеротерапія. Лазерне випромінювання проникає глибоко в шари шкіри і знаходить під нею зчленування. Завдяки такому впливу обмінні процеси починають протікати швидше. Регенерація суглоба відбувається більш інтенсивно, що зменшує больовий синдром в лікті. Приблизно так само діє і магнітотерапія.

Хірургічне втручання

Операція вимагається лише у випадках, коли методи консервативної терапії не роблять позитивного ефекту. Хірурги в цьому випадку можуть під час операції видалити зруйновані ділянки зчленування, витягнути гній або зовсім замінити суглоб протезом.

Лікувальна гімнастика

Слід відразу обмовитися, що лікувальна гімнастика застосовується тільки у випадках, коли це дозволяє лікар. Наприклад, при епікондиліті ліктьового суглоба будь-які рухи цього зчленування можуть погіршити стан хвороби і збільшити дискомфорт в лікті, а тому головне лікування при такому діагнозі — спокій для руки.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Генералізований остеоартроз: лікування первинного і вторинного типу

Вправа 1

Підйом рук. Необхідно лягти спиною на підлогу. Тепер потрібно підняти руки вгору і витягнути їх, потримати на вазі якийсь час і опустити. За один підхід потрібно зробити від 10 до 15 разів.

Вправа 2

Потягування рук вгору. Початкове положення — те ж. Пацієнту необхідно поперемінно тягнути то ліву, то праву руку вгору, немов намагаючись дістати предмет в повітрі. Один підхід — 10 разів.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Вправа 3

Виконується в положенні стоячи. Необхідно підняти руки, відвести їх назад і пензлем однієї руки обхопити лікоть інший, наскільки це можливо. Потрібно затриматися в такому положенні, а потім виконати вправу іншою рукою.

Вправа 4

Обертання кистями. Кисті рук розміщують на плечах, лікті — під грудьми. Необхідно провести обертальні рухи кистями, від 10 до 15 разів вперед і назад.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Димексид: компрес для суглобів, як розводити з новокаїном і гидрокартизона

Serega

Лікування артрозу колінного суглоба по Євдокименко

Megusta

Защемлення нерва в грудному відділі хребта: симптоми і методи лікування

Serega

Як використовувати соду для лікування суглобів: народні рецепти

Maxim

Остеохондроз: що це, причини, симптоми і лікування

Axel

Ядра окостеніння тазостегнових суглобів — норма, патології та лікування

Coolio

Гімнастика для грудного відділу хребта при остеохондрозі: мета застосування, ефективні вправи

Alex

Таблетки від запаморочення при шийному остеохондрозі: список ліків

Alex

Мексидол

Dmitry

Залишити коментар