Лікування

До якого лікаря звернутися, якщо болить ліктьовий суглоб

До якого лікаря звернутися, якщо болить ліктьовий суглоб
Симптоми артрозу ліктьового суглоба

Розтягнення зв’язок ліктя є патологією, при якій порушується первинна зв’язкова структура. Відбувається це через часткове розриву з’єднувальних волокон. Основною причиною такого стану можуть стати різкі і раптові рухи, що здійснюються ліктьовим суглобом. Особливо якщо вони за своєю амплітудою перевищують анатомічні можливості.

Найчастіше розтягнення зв’язок відбувається при отриманих спортивних травмах під час командних ігор або активних тренувань. Іноді відбувається повний розрив однієї або відразу декількох зв’язок. Тому такий стан часто сприймається як вивих або перелом зв’язкового апарату ліктьової кістки.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Розпізнати розтягнення можна по больових відчуттів і набряку м’якої тканини в області пошкодженої зв’язки. При більш сильному розтягуванні може виникати невелика гематома синьо-фіолетового відтінку. Утворюється вона через локального підшкірного кровотечі. Сам больовий синдром можна назвати дуже сильним, як це буває при вивихах і переломах. Але він посилюється, якщо промацати уражену ділянку або спробувати зробити який-небудь рух ліктем.

Деформації суглоба при зв’язковому розтягуванні не відбувається. Однак людина стикається з труднощами при виконанні деяких активних і навіть пасивних рухів. Щоб швидко усунути такий дискомфорт, важливо знати, до якого лікаря йти. В цьому випадку слід звертатися до травматолога. Відвідати цього ж фахівця потрібно і тоді, коли болю помірного характеру виникають після занять спортом.

Перелом кісток є механічним пошкодженням суглоба ліктя. Відбувається порушення цілісності структури кісток. Зазвичай таке відбувається при дорожніх аваріях, під час спортивних тренувань, на чемпіонатах, а також при падінні під час ожеледиці. Іноді перелом ліктьового зчленування відбувається в силу отриманої виробничої або побутової травми.

До якого лікаря звернутися, якщо болить ліктьовий суглоб
Перелом кісток ліктя можна розпізнати по вираженою гематоми

При переломі ліктьового суглоба проявляються характерні симптоми. Самими основними з них є:

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...
  • біль в лікті, що підсилюється при натисканні;
  • набряклість пошкодженої ділянки;
  • утворення підшкірних гематом;
  • неможливість здійснювати рухи ліктем.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Болить лікоть піднятті ваги та інших навантаженнях: причина і що робити?

Якщо при переломі над поверхнею шкіри виступають кісткові відростки, при цьому з’являється зовнішня кровотеча, тоді мова йде про відкритому переломі. Важливо вчасно виявити таке пошкодження ліктьового суглоба, щоб не спровокувати можливі ускладнення. Тому якщо в області ліктя з’являються різкі болі, при цьому на шкірної поверхні утворюється гематома, а спазм посилюється при натисканні, потрібно терміново звернутися до лікаря-травматолога.

ДОВІДКА. При вивиху ліктьового суглоба також відбувається порушення його цілісності. Під час цього пошкодження одна або кілька кісток просто виходять за межі загального з’єднання.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Відбутися це може в результаті падіння на витягнуту, пряму руку або через отриманого удару, але в уже зігнутий лікоть. Супроводжується вивих наступними симптомами:

  • сильні больові відчуття;
  • неможливість розігнути або зігнути руку;
  • помітна деформація суглоба;
  • виражена набряклість.

Під час здійснення пасивних рухів ліктем людина відчуває деяку обмеженість, що змушує його повернути руку в попереднє положення. Всі неприємні симптоми викликані розривом суглобової капсули, а також пошкодженням зв’язок і м’язових волокон. В цьому випадку краще всього звернутися до лікаря-травматолога.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Перелом остистого відростка шийного хребця: симптоми, діагностика та лікування

Murcia

Уколи при запаленні коліна

Megusta

Операція на колінному суглобі при пошкодженні меніска — свідчення, проведення та відновлення

Megusta

Підтаранний артроерез: що це, показання та техніка проведення

Alfonso

Видалення меніска колінного суглоба: проведення операції і наслідки

Megusta

Блокада колінних суглобів Дипроспаном

Alex

Дегенеративно — дистрофічні зміни поперекового відділу хребта: що це, симптоми і лікування

Pasha

Якщо болять коліна після тренування: причини і що робити

Alfonso

Остеопороз стопи: симптоми, діагностика та лікування

Murcia

Залишити коментар