Лікування

Як лікувати плечовий суглоб

Як лікувати плечовий суглоб
З болем в плечовому суглобі можуть зіткнутися не тільки літні, але і люди молодого віку. Спровокувати такий неприємний симптом можуть різні фактори, адже на плече постійно виявляється навантаження. В результаті будь-який дискомфорт або запальний процес, що виникає в цій області, призводить до суттєвого порушення активності і працездатності людини. В такий момент важливо вчасно почати лікування ураженого плечового суглоба, щоб не зіткнутися потім з серйозними ускладненнями.

Принципи лікування

Коли людина стикається з сильним болем в плечі, він думає лише про те , як полегшити свій стан. Якщо мова йде про отриману травму або сильному ударі, тоді хворого суглоба потрібно забезпечити повний спокій. Для цього можна накласти фіксуючу тугу пов’язку, яка закріпить верхню кінцівку. Надалі призначаються ліки з знеболюючим ефектом, а до лікування підключається фізіотерапія і лікувальна фізкультура.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Якщо травма була отримана з механічним пошкодженням тканини, тоді, крім основної терапії, ще застосовуються антисептичні засоби, а також можуть призначати антибіотики. У разі, коли хворобливі симптоми виникають через перенапруження в області плечового суглобового з’єднання, тоді до цієї ділянки можна прикласти лід, обгорнутий тканиною, або мокрий рушник.

При артрозах, бурситі і артриті призначаються протизапальні засоби і хондопротектори . Якщо в суглобі почали відбуватися руйнування дегенеративного характеру, тоді прописуються такі препарати, як глюкокортикоїди. Вони в кілька разів прискорюють регенерацію хрящової тканини. При запущених суглобових захворюваннях використовуються гормональні ліки і анальгетики. Це дозволяє полегшити стан і зняти сильний больовий спазм.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

При утворенні злоякісних пухлин на ділянці плечолопаткового зчленування також прописуються анальгетики, які вводяться внутрішньовенно або у вигляді ін’єкцій в ушкоджений суглоб. Якщо розвивається деформуючий артроз, тоді найчастіше вдаються до оперативного втручання. За допомогою тільки одних медикаментозних препаратів складно повністю блокувати біль. В такому випадку проводиться ендопротезування.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як лікувати миготливу аритмію народними засобами

Медикаменти

Всі препарати, що використовуються для лікування плечового суглоба, роблять свій певний вплив. Для зняття запального процесу частіше використовуються такі мазі:

  • Вольтарен,
  • Фіналгон,
  • Диклофенак,
  • Найз.
Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Лікувальні властивості маклюри і дієві рецепти

Lamaxima

Артрит: рецепти лікування народними засобами в домашніх умовах

Marina

Найефективніші препарати для лікування остеопорозу: список назв

Andrey

Псоріатичний артрит: що це, симптоми і лікування ( з фото )

Maxim

Лікування в домашніх умовах контрактури Дюпюітрена: можливо чи ні

Sasha

Гонартроз колінного суглоба 2 ступеня: причини, симптоми і лікування

Tanya

Аплікатор Ляпко: застосування, показання та протипоказання

Megusta

ЛФК при остеохондрозі поперекового відділу хребта

Alfonso

Розтягування пахових зв’язок та м’язів: причини, симптоми і лікування

Maxim

Залишити коментар