Діагностика

Болі в зап’ястях

Болі в зап'ястях
покручені пальці — типові ознака суглобових патологій

При другій стадії артрозу або артриту біль в лучезапястном суглобі присутній постійно і з протягом часу тільки наростає. Найбільше кисті рук і зап’ястя болять по ночах. Кожен палець страждає від печії, в районі фаланг утворюється кісточка — так званий вузлик Гебердена. Вузлувате утворення з’являється і на самому лучезапястном суглобі. Зазвичай вузли симетричні і з’являються на обох руках, уражається як великий палець, так і мізинець.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Уже на другій стадії артрозу і артриту пацієнти відзначають викривлені зчленування, видимі неозброєним поглядом, обмежену рухливість в руках, руки при згинанні відгукуються сильним болем, тому пацієнти щадять їх.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

На третій стадії розвитку артрозу і артриту хрящі між фалангами пальців повністю зруйновані від деструктивного або дистрофічного процесу. Кісткові нарости на пальцях і променевозап’ястному суглобі стають все більшими. Ось чому болить зап’ястя все сильніше. При злитті з’являються типові для захворювань деформації.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

При зрощенні поверхні кісток з’являється анкілоз, що призводить до повного знерухомлення. Біль в лучезапястном суглобі і кистях стає постійною, але при зрощенні дискомфорт може й не бути, а рухливість залишається обмеженою.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

УЗД гомілковостопного суглоба — що показує і як проводять

Pasha

Ущільнення на стопі

Marina

Чому опух палець на нозі

Dmitry

Запалення колінного меніска

Axel

Болі в стопі збоку з внутрішньої сторони

Marina

МРТ скронево — нижньощелепного суглоба: що це, показання та як проводиться

Alfonso

Запалення щелепного суглоба

Alex

МРТ кисті руки: особливості та проведення

Tanya

Болі під коліном

Serega

Залишити коментар