Діагностика

Біль у шиї і плечах

Біль у шиї і плечах
Знімки при МРТ дозволяють встановити точну причину болю в шиї і плечах

Біль у шиї і плечах
Що таке артроз плеча

Діагностика

Діагностичні заходи надзвичайно важливі при болю в шийному відділі хребта і плечах, оскільки дозволяють встановити безпосередню причину, по якій у пацієнта виник дискомфорт.

Діагностичні заходи складаються з таких етапів:

  • збір анамнезу — розпитування пацієнта про раніше перенесені захворювання, часу виникнення і характер конкретних скарг, різкий біль або ниючий;
  • l i візуальний огляд і пальпація — надзвичайно важливий етап, оскільки висококваліфікований лікар зуміє навіть на цьому етапі припустити правильний діагноз і звузити коло розглянутих проблем;

  • призначення загальних аналізів — аналіз крові, сечі;
  • проведення спеціальних досліджень.

В якості специфічних досліджень лікарі застосовують перевірені методи діагностики, що дозволяють візуалізувати проблемне місце. Обов’язково проводиться ультразвукове дослідження плечового суглоба, магнітно-резонансна томографія хребців шийного відділу.

Щоб виключити рідкісні захворювання, що провокують болі, робиться електрокардіограма, ультразвукове дослідження жовчного міхура і обов’язково — рентгенівське дослідження легень. Найчастіше, якщо болить шия і плече з лівого боку, то це свідчить про неполадки з серцем, а якщо біль в шиї і плечі справа, то це може бути наслідком патологій органів травлення.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Лікування

Лікування болю в активній стадії необхідно проводити нестероїдними протизапальними препаратами. Купірувати неприємні відчуття можна за допомогою баралгіну, Кеторола, Диклофенак. Ксефокама, мелоксикаму, Ібупрофену. Додатково лікар призначить міорелаксанти — Сірдалуд, Мідокалм, Тізалуд. Для виконання блокади в шийному відділі можна використовувати Лідокаїн, Кеналог, Дипроспан.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Біль у шиї і плечах
Таблетками можна зняти гострий біль, але для повного позбавлення важливо встановити причину дискомфорту

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Для тривалого лікування знадобляться хондропротектори — Дона, Структум, Терафлекс, артрит. За допомогою цих лікарських засобів є можливість зняти гострий період і домогтися ремісії. Основне лікування патології починається саме в стадії ремісії, причому виконується терапія переважно за допомогою лікувальної фізкультури.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Артрит і артроз стопи

Tanya

Біль в колінах після бігу

Pasha

Колінної чашечки і її патології

Alfonso

УЗД плечового суглоба: що показує і що можна виявити

Maria

остеофіти хребта

Scooby

Лапароскопия кисты яичника, маточных труб, миомы матки и других заболеваний в Киеве в Институте Генетики Репродукции

admin

Проведення ультразвукового дослідження стопи

Andrey

Що таке випіт в суглобі

Megusta

Ревматоїдний фактор в крові — що це значить: підвищений, знижений, норма

Axel

Залишити коментар