Діагностика

Болі в колінних суглобах

Болі в колінних суглобах
Поява болю в колінному суглобі — завжди неприємне, дискомфортний відчуття, часом паралізує рухову активність людини. Щоб впоратися з болем, необхідно визначити причину її походження. Це буває досить складно, адже не завжди причина болю пов’язана безпосередньо з самим коліном.

Причини, пов’язані безпосередньо з коліном


Болі в коліні з’являються в різних локаціях — страждає задня частина, відчуваються болю збоку, а також всередині самої колінної чашечки. Фактори, що провокують дискомфорт в коліні, розрізняються, тому консультація лікаря обов’язкова. Про лікування болю в колінах можна дізнатися з цієї статті.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Виділимо кілька причин хворобливості в колінному суглобі, які призводять пацієнтів до лікаря.

Гонартроз

Це захворювання зустрічається практично в половині випадків серед пацієнтів, які звернулися зі скаргою на колінний суглоб. Патологія не розвивається раптово. На початковій стадії коліно абсолютно не болить, але людині стає важко підніматися вгору, довгий час ходити, а також вставати з ліжка. У процесі руху пацієнт чує хрускіт, істотно знижується функціональність колінного суглоба, стає важко ходити. Можлива поява болю, що тягне після тривалого фізичного навантаження.

У міру того як зношується хрящ, відстань між поверхнями стегнової і гомілкової кістки буде зменшуватися, а самі кістки — наближатися один до одного. При цьому процесі починається патологічне розростання остеофітів — вони з’являються, немов мозолі від натирання двох кісток. Остеофіти здавлюють нерви і судини, з’являється різкий біль, що віддає всередину коліна, порушення метаболізму і кровопостачання зчленування. Згодом саме коліно деформується, а біль в коліні в стані спокою не покидає пацієнтів з гонартрозом. Такий розвиток подій загрожує інвалідністю, якщо не зробити операцію. При порушенні патологічним процесом кістки розвивається остеохондроз і приєднуються типові симптоми, як при остеохондрозі.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Відкладення солі в суглобах: що потрібно знати про микрокристаллических артропатиях

меніскопатія

Поширена причина болю в коліні — меніскопатія різного характеру. Найчастіше це утворення кісти меніска, при цьому пошкодження зачіпає тільки один суглоб — ліве коліно або праве. Причиною такої патології може бути перенесена раніше травма або систематичне пошкодження колінного суглоба.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

У моменти загострення біль стає дуже сильною, різкою. Гострий біль в колінному суглобі пронизує його при найменших спробах руху, тому пацієнти намагаються щадити пошкоджену кінцівку. Сама меніскопатія не сприяє деформацій в правому або лівому суглобі, але запальний процес, як правило, зачіпає синовіальні сумки і починаються ускладнення.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Біль при згинанні пальців рук

Alex

Біль в мізинці на нозі

Serega

Біль у ступні при ходьбі

Murcia

остеофіти хребта

Scooby

Рентгенотерапія: що це, показання, підготовка і проведення

Alfonso

Ультразвукове дослідження ( УЗД ): як підготуватися

Sasha

Рентген ліктьового суглоба: показання та як проводиться

Maxim

Біль в коліні після тренування

Megusta

Чому опухло коліно без забитого

Undershmidtther

Залишити коментар