Хвороби

артроз стопи

артроз стопи
Плоскостопість часто проявляє себе суміжними захворюваннями в майбутньому, в тому числі і артрозом

Є деякі причини, які скоріше можна назвати провокуючими факторами цієї хвороби:

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

  • Плоскостопість. Це захворювання характеризується неправильною формою стопи. При тривалій (кілька років) навантаженні вплив на стопу призводить до появи патологічних процесів, і артроз стопи — один з них.
  • Зайва маса тіла. Ожиріння, взагалі, негативно впливає на весь організм і є джерелом появи багатьох захворювань. В даному випадку воно призводить до швидкого зношування, стирання зчленувань — суглобів і кісток — в стопі. Таким пацієнтам можуть поставити цей діагноз навіть в дуже молодому віці.
  • Особливості будови суглоба. У деяких випадках вони вроджені і навіть мають генетичне походження. Все, що відходить від норми, рано чи пізно призводить до появи проблем. При виявленні таких особливостей у дитини необхідно уважно стежити за станом стопи, щоб вчасно розпізнати хворобу і приступити до лікування.
  • Регулярне тривале перебування на ногах. Тут мова йде про тих, чия професійна діяльність передбачає сидіння, стояння, ходіння або біг. Під загрозою деформуючого артрозу стопи перукарі, спортсмени (футболісти, бігуни, атлети, гімнасти).
  • Викривлення хребта. При викривленому хребті хода людини відрізняється від нормальної. При цьому відбувається неправильний розподіл навантаження при ходінні.
  • Травми. Наприклад, дуже часто артроз п’яти з’являється внаслідок невдалого падіння. П’яткова кістка навіть при правильному лікуванні не завжди зростається вдало і тоді доводиться знову механічним способом змінювати геометрію розташування кісток в суглобі.
  • Незручне взуття. Зазвичай тут мають на увазі жінок, які вважають за краще ходити на підборах. Неприродне розташування стопи дійсно призводить до появи таких проблем, як деформація суглобів. Але неправильну взуття можуть носити і чоловіки. Йдеться про взуття, яка підібрана не за розміром, тисне і приносить незручності при ходінні. Якщо взуття тисне при покупці, не варто чекати, що вона розноситься і «сяде» по нозі. Це оману.
  • Неправильне харчування.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як лікувати артроз народними засобами в домашніх умовах

Лікування артрозу стопи ніг

Потрібно відразу сказати, що терапію слід проводити тільки за узгодженням з лікарем. Неправильне лікування, яке проводять деякі недбайливі пацієнти, тільки ускладнює перебіг хвороби і відтягує одужання. Фахівець може призначити методи традиційної медицини, а також народні засоби, які підсилюють дію ліків. Найбільш ефективне лікування артрозу стопи ніг при хворобі 1 і 2 ступеня.

Лікувати захворювання можна народними засобами і методами традиційної медицини.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Традиційне лікування

Методів і способів терапії, які може запропонувати сучасна медицина, — маса.
Застосування НПЗП
нестероїдних протизапальних препаратів. Вони здатні швидко зняти запалення, позбавити людину від болю і основних ознак артрозу. До недоліків можна віднести побічні ефекти, які можуть проявитися у людей похилого віку. Крім того, це тимчасовий захід. Тривало використовувати НПЗП чревате наслідками, наприклад, зміною синтезу компонентів крові.
Знеболюючі препарати
Незважаючи на те що це метод симптоматичної терапії, пацієнтам анальгетики допомагають зняти біль і відновити рухливість суглоба, хоча і на час прийому препаратів. Також знеболюючі засоби знімають місцеву набряклість.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

артроз стопи
За своїм впливом кортикостероїди нерідко перевершують НПЗП, проте їх призначають тільки при низькій ефективності останніх
Стероїди
Їх застосовують при низькій ефективності перерахованих вище препаратів. Стероїди ефективно знімають запалення і знімають основні прояви артрозу стопи. Їх вводять безпосередньо в хворе місце — в суглоб.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Міжхребцева грижа поперекового відділу: причини і ознаки

Dmitry

Вроджена косолапие у дітей

Bobby

Коксит тазостегнового суглоба

Axel

Шишки на руках і пальцях: нарости на суглобах пальців рук

Serega

Перелом щиколотки: лікування та реабілітація

Undershmidtther

артроз рук

Marina

Гігрома зап’ястя: причини виникнення та лікування

Alfonso

Компресійний перелом поперекового відділу хребта

Alfonso

Артроз колінного суглоба

Marina

Залишити коментар