Хвороби

Артроз міжхребцевих суглобів

Артроз міжхребцевих суглобів
Важка фізична робота сприяє розвитку цього захворювання

Отримані травми при заняттях спорту і в дорожньо-транспортній пригоді теж можуть спровокувати розвиток артрозу дугоотсросчатих суглобів. До цієї недуги можуть сприяти постійні перевантаження хребетної області, важка робота, ожиріння, пасивний спосіб життя. Такі фактори можуть дати поштовх розвитку артрозу унковертебральних зчленувань.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

В деяких випадках підвищена рухливість поперекового хребця також призводить до цього недугу. Справа в тому, що цей відділ досить легко переміщується вперед або назад по відношенню до хребця, розташованого трохи нижче. До решти причин недуги можна віднести захворювання ендокринного характеру, а також порушення, пов’язані з обміном речовин, які поступово сприяють дистрофії хрящової тканини.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Якщо відбувається регулярне вплив одного з провокуючих чинників, тоді запускаються істотні зміни в структурі дугоотсросчатих суглобів . Хрящ з часом втрачає свою колишню еластичність, поверхня суглоба оголюється, а в протікає патологічний процес починає залучатися не тільки суглобова сумка, але м’язи, зв’язки і кісткові структури, розташовані по сусідству. У підсумку на кісткової тканини виникають шиповидні вирости, після чого розвивається артроз. Рідше спровокувати таке захворювання може вже наявний гнійний артрит і розвивається туберкульоз.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Хвороба Бехтерева у чоловіків і її лікування

Coolio

Артроз другого ступеня

Marina

Остеохондроз попереково — крижового відділу хребта: як вилікувати

Dmitry

Деформація грудної клітки

Axel

гігрома зап’ястя

Alex

Субхондральний склероз: що це, ознаки, види

Pasha

Що таке хвороба Бехтерева

Pasha

Артроз крижового — куприкових зчленувань

Undershmidtther

шийний артроз

Megusta

Залишити коментар